The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.09.2009, 19:31. [9. kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, piątek, 02.10.2009 20:00
No cóż gra Wisły w meczu 8 kolejki z pewnością nie zachwyciła. Ważne jednak, że mamy 3 pkt i utrzymaliśmy dystans 5 pkt dający nam komfort psychiczny. Jednak Śląsk ostatnio też gra słabo do tego odpadł z RPP. Na pewno nie możemy ich zlekceważyć i dążyć do szybkiego strzelenia bramki. Pozostałe pary 9 kolejki:

Cracovia - Zagłębie Lubin [2 października, 17:45]
Polonia Warszawa - Piast Gliwice [4 października, 14:45]
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa [3 października, 16:15]
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk [3 października, 19:15]
GKS Bełchatów - Korona Kielce [3 października, 17:00]
Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów [3 października, 14:45]
Arka Gdynia - Lech Poznań [4 października, 14:45]
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
s2pac
Junior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.09.2009, 22:10
Taa, mecz słaby,ale wygraliśmy.
Powód: poprawione
Ostatnio edytowane przez s2pac : 26.09.2009 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.09.2009, 22:28
co do tematu- 9 kolejka,nie 8.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.09.2009, 11:42
Dobrze że gramy w piątek. Jak wygramy to odechce się grać innym i powiększymy dystans punktowy
Odpowiedz cytując
Evra1906
Junior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 27.09.2009, 11:53
Eh dla niektórych pech ze gramy w piatek Jak sie pracuje od pon do piatku to nie zamiło Ale wolne trze i tak wziąsc
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 27.09.2009, 12:07
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że gramy w piątek. Jak wygramy to odechce się grać innym i powiększymy dystans punktowy
a jak przegramy, to nas będą gonić
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.09.2009, 16:05
Kto oglądał mecz Śląska z Ruchem?
Straszna kopanina. Śląsk grając u siebie nie przeprowadził żadnej dynamicznej akcji ani nie doszedł do 100% okazji ba, nie doszedł do 50%. No może poza akcją Bilińskiego, który mógł strzelić bramkę po fatalnym błędzie obrońcy Ruchu. Oprócz tego Śląsk nie pokazał się z dobrej strony w defensywie, w sumie Ruch stosunkowo często gościł w ich polu karnym. Gdyby nie indolencja Niedzielana, mecz powinien zakończyć się skromnym zwycięstwem gości z Chorzowa.

Nawet w naszym stylu "na stojąco" powinno się udać wywieźć z Wrocławia 3pkt. Wiadomo, że gdy przyjeżdża Wisła panuje powszechna spinka, ale z tego, co było dziś widać Sląsk jest po prostu słaby.

Na mecz z Wisłą wrócą bracia Gancarczykowie ?
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 27.09.2009, 16:25
wróci Janusz Gancarczyk prawdopodobnie, bo pauzował za kartki (chyba nie za czerwona, tylko za zolte)
Marek na pewno nie zagra - ma kontuzje
Odpowiedz cytując
czarooh
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 27.09.2009, 16:29
wie ktoś od kiedy mają być bilety do Wrocka
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.09.2009, 20:36
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
wróci Janusz Gancarczyk prawdopodobnie, bo pauzował za kartki (chyba nie za czerwona, tylko za zolte)
Marek na pewno nie zagra - ma kontuzje
I Marek chyba sie przenióśł do prokuratury (gdzieś tak wyczytałem)
Odpowiedz cytując
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.09.2009, 20:57
wiadomo już czy Łobo będzie jechał czy może dopadnie go tajemniczy wirus ?
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.09.2009, 06:55
To będzie święto bo przecież mecz przyjaźni musi być świętem.
To musi być Wisełki zwycięstwo bo nie może być innej alternatywy.
Forma naszych zawodników nie jest najwyższa, Śląska zresztą też ale mamy prawo oczekiwać z obu stron widowiska na poziomie ekstraklasy. I tak też niech się stanie. Czas najwyższy obudzić się z letargu i marazmu nie godnego rozgrywek najwyższej klasy.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 28.09.2009, 08:36
czarooh napisał(a):Wyświetl post
wie ktoś od kiedy mają być bilety do Wrocka
podbijam...
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 28.09.2009, 08:47
Robek napisał(a):Wyświetl post
I Marek chyba sie przenióśł do prokuratury (gdzieś tak wyczytałem)
raczej to nie on
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.09.2009, 12:26
Całe szczęście, że Śląsk jest teraz słaby. Może znowu się nam upiecze
..
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 28.09.2009, 12:39
tofik napisał(a):Wyświetl post
Całe szczęście, że Śląsk jest teraz słaby. Może znowu się nam upiecze
Może tak.
Ale zawsze lepsza pobudka ze Śląskiem niż z Amicą. Jakoś tak mniej boli. Oczywiście kibiców, bo piłkarzykom to wszystko jedno.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 28.09.2009, 12:41
Cytat:
W najbliższy piątek kibice Wisły udadzą sie na zgodowy mecz do Wrocławia.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia będą w dniach wtorek - środa .

Cena biletu zawiera opłatę za bilet, reszta sumy zostanie przeznaczona na goszczenie zgód w rundzie wiosennej.

Sprzedaż biletów:

wtorek godz. 16.30 - 18

środa godz. 16.30 - 18

Dane tj. nazwisko, imię, PESEL należy przynieść napisane lub wydrukowane na kartce.

Do Wrocławia nie będzie organizowany transport.
promocja
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 28.09.2009, 19:57
Każdy inny rezultat niż pewne zwycięstwo będzie porażką. Nie ma się kogo bać.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 28.09.2009, 22:44
Dolaczam sie do przewidywan kolegow powyzej.

Slask na dzis dzien to juz nie ten sam zespol co w zeszlym sezonie.Nie ma takiego charakteru jak chocby przed rokiem ,a forma poszczegolnych pilkarzy (Mila,Gancarczycki,Sotirvoic) znacznie spadla ..

Trzeba wygrac,ale na trybunach fiesta
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 28.09.2009, 23:41
Tarasiewicz ma problemy ze składem, mam nadzieje że podobnie będzie w meczu z nami. Problemy sa na tyle duże że Solorz podobno zmiękł i chce kupić kilku piłkarzy w zimie żeby Śląsk uniknął kompromitacji w tym roku. Reasumując - nawet przy naszej obecnej grze inna zdobycz niz 3 pkt byłaby naszą potężną porażką
Odpowiedz cytując
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.09.2009, 15:06
Mam 2 pytania do ludzi z Wrocławia:

1. Czy na mecz z Wisłą można będzie kupić bilety bezpośrednio przed meczem, czy nie ma na to szans (chodzi o ilość chętnych do obejrzenia)?
2. Czy w przedsprzedaży bilety można kupić tylko w kasach przy stadionie czy jest jeszcze jakieś miejsce we Wrocławiu?
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.09.2009, 15:18
Żurawek napisał(a):Wyświetl post
Mam 2 pytania do ludzi z Wrocławia:

1. Czy na mecz z Wisłą można będzie kupić bilety bezpośrednio przed meczem, czy nie ma na to szans (chodzi o ilość chętnych do obejrzenia)?
2. Czy w przedsprzedaży bilety można kupić tylko w kasach przy stadionie czy jest jeszcze jakieś miejsce we Wrocławiu?
uważam że powinienes starać sie kupić bilet w KRAKOWIE a nie WROCŁAWIU ,ponieważ część dochodu z twojego wejscia na stadion ŚLĄSKA ma zasilić budzet na ugoszczenie nastepnym razem naszych zgód!
Odpowiedz cytując
Żurawek
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.09.2009, 15:36
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
uważam że powinienes starać sie kupić bilet w KRAKOWIE a nie WROCŁAWIU ,ponieważ część dochodu z twojego wejscia na stadion ŚLĄSKA ma zasilić budzet na ugoszczenie nastepnym razem naszych zgód!

Tylko jest taki mały problem, że do Krakowa mam prawie 300 km, a do Wrocławia ok 50
Odpowiedz cytując
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 29.09.2009, 15:46
Sorki nie zrozumiałem ,możesz zapytac też na forum ŚLĄSKA
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.09.2009, 16:02
Kontuzja Sobolewskiego to bardzo zła wiadomość przed tym meczem i w kontekście całej rundy. Najtrudniejsze spotkania dopiero przed nami. Dlatego tym bardziej oczekuję, że piłkarze we Wrocławiu mentalnie zaprezentują się z lepszej strony niż w ostatnich meczach, będą biegać i walczyć, a nie liczyć na łatwe usprawiedliwienie ewentualnych problemów absencją Sobola.

Oby jak najszybciej do kadry meczowej mógł dołączyć Garguła. I co do diaska w końcu jest z Boguskim? To naprawdę niepojęte, że zawodnik, ktory miał pauzować góra 4 tygodnie, nie gra już 4 miesiące i końca absencji nie widać - mało tego, Smokowski podczas ostatniej transmisji meczu na C+ obwieszcza nawet, że nie wiadomo, czy Boguski wroci jeszcze w tym roku!

Czy w tym klubie są jacyś kompetentni lekarze, czy tylko zbłąkane owieczki?
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.09.2009, 18:21
Co mają zrobić, chłopak się posypał. Pech i tyle.
Może Skorża będzie zmuszony zmienić ustawienie na to spotkanie. Np na 4132.
..
Odpowiedz cytując
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.09.2009, 21:20
Lekarz jest tylko człowiekiem... oczywiście wszystkich martwi kurcząca się ławka rezerwowych, ale wiadomo jaka jest sytuacja, zarówno pod względem kontuzji i jak i finansów klubu. A najważniejsze mecze mimo wszystko przyjdzie nam grac wiosną, limit pecha wyczerpaliśmy już jesienią, więc...
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.09.2009, 21:32
Utrata Sobola to spore osłabienie, ale... tragedii nie ma.
Wejdzie po prostu Jirsak, a bardziej defensywnie zagra Diaz. Lewa Kirm, prawa Łobo/Pepe.
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.09.2009, 21:54
We Wrocławiu będzie ciężki mecz.
Śląsk to specjaliści od remisów i nie zdziwiłbym się gdyby właśnie taki rezultat miał miejsce.
My nie mamy Sobola, a oni dwóch Gancarczyków.
Mimo wszystko uważam, że mamy naprawdę spore argumenty na zwycięstwo.
Brożek strzelił gola z Polonią, może się w końcu rozstrzela na dobre? Kiedyś musi.
Sobol nie zagra więc wydaje mi się, że Skorża postawi na Diaza i Jirsaka, który ostatnio gra coraz lepiej.
Na pewno z obu stron będzie to otwarte spotkanie, bez murowania dostępu do własnej bramki.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:44.