
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2009
Offline |
#1
|
|
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15587
TS "Wisła" Enion Energia Kraków Sekretariat Klubu: tel. 012-630-45-00, fax. 012-630-45-89, e-mail: [email protected] Sekcja: tel: 012-630-45-11, e-mail: [email protected] [email protected] Kazdy kto chce pomóc przywrócić zespół siatkarek Wisły do 1. ligi kontaktuje się z klubem i wpłaca pieniądze na podane konto Jeśli 10 000 z nas wpłaci 2 zł - uda nam się pomóc !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ
Offline |
#2
|
|
Nie chcemy żadnej dzikiej karty. Pomysł ze zbiórką kasy na sekcje siatkówki fajny, trochę osób mogłoby się dorzucić, tylko gdyby cel zbiórki byłby inny niż dzika karta. Awans tylko na boisku!!
![]()
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
|
|
|
|
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline |
#3
|
Poza tym, to nie jest takie byle co - zbiórka. Na zbiórki potrzebne są zgody kogoś tam i czegoś tam (na większe niż coś tam), potrzebne są podatki od darowizn itd. Więcej pierdzielenia się z formalnościami niż pożytku. A dziewczyny cóż - dały ciała to teraz ostro do roboty i wracamy tam gdzie nasze miejsce. Trzeba miec honor... |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|