The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.03.2009, 11:30. Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon
Wpadłem na pomysł, który może być rewelacyjny bądź okazać się kompletną klapą, uwarunkowane to będzie Waszym podejściem do tego pomysłu.
Podjąłbym się zorganizowania ligi forumowiczów w wirtualnej piłce nożnej ale zupełnie odmiennej od powszechnie znanych.
W naszej lidze stworzylibyśmy 8 zespołów po dwóch graczy w każdym [lub po czterech, jeżeli będzie tylu chętnych]. Wyglądałoby to w ten sposób, że każdy miałby swoją postać i wraz z kompanem z zespołu tworzyliby drużynę na boisku [mecze 2v2 plus bramkarze, lub 4v4], nie kierowanie całym zespołem, tylko jedną, swoją postacią, sobą.

Mecze rozgrywalibyśmy za pomocą gry, którą można pobrać stąd: [ www.footballsuperstars.com ]
Aby ściągnąć grę, należy się najpierw zarejestrować. Rejestracja jest już wstępnym tworzeniem postaci.
Po uruchomieniu gry przyjdzie nam wybrać postać oraz zespól - nie należy mylić tych zespołów z tymi, w jakich będziemy występować w lidze, to osobne dwie rzeczy.

Mecze będziemy rozgrywać trzy razy w tygodniu o 19:00 [wtorek, czwartek i niedziela]
Każdy mecz w lidze będzie trwał 20min


inne zdjęcia z gry - [ http://footballsuperstars.com/game/screenshots ]
gameplay - [ http://www.youtube.com/watch?v=vpY0tiZniBs&fmt=18 ]

w razie problemów, moje gg: 13305472
swoją postać w grze można szkolić, jest to typowy mmorpg, który wykorzystam do celów ligowych
-------------------------------------------

Liga Wiślaków





Wyniki poprzedniej kolejki:





Terminarz
Kolejka nr 1
Kolejka nr 2
Kolejka nr 3
Kolejka nr 4
Kolejka nr 5
Kolejka nr 6
-------------------------------------------

Kilka zasad:
1. Mecze rozgrywamy na boiskach, które można znaleźć na mapie w grze. Każda postać stojąca przed boiskiem przenosi na hale, na której się spotykamy o wyznaczonej porze
2. Mecze trwają 20 minut [jedna połowa i tylko jedna]
3. Pokój na hali zakłada tylko kapitan drużyny gospodarzy i musi nazywać się on tak: nick kapitana oraz skrót nazw zespołów które ze sobą mają zagrać na tym serwerze, w moim przypadku będzie to wyglądało: Genio FC-West [FC Dethrone - West Ham] [hasła będę przesyłał wszystkim na godzinę przed rozegraniem kolejki]
4. Aby wszystko przebiegało sprawnie należy wchodzić tylko do pokojów odpowiednio nazwanych, w których już jest kapitan gospodarzy, oraz należy zorientować się w podglądzie czy rozmieszczenie graczy w drużynach jest poprawne, jeżeli natomiast zdarzy się sytuacja, w której będą 4 osoby na serwerze ale nie w swoich drużynach, niech kapitan gospodarzy opuści pokój i poczeka aż reszta odpowiednio się dobierze]
5. Wynik meczu podają mi kapitanowie obu zespołów z zaznaczeniem, który zawodnik z jego drużyny ile bramek strzelił w danym meczu
Ostatnio edytowane przez Genio : 22.05.2009 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.03.2009, 11:33
jakie wymagania ma ta gra? i na 512 daloby rade posmigac?
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.03.2009, 11:37
ustawienie detali na low spokojnie umożliwi płynna grę
Odpowiedz cytując
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.03.2009, 12:34
fajna sprawa ,zapisuje sie ,tylko czwartek mi nie odpowiada,wolalbym srode.
Ambleby Wanderers - Oskar TS.

EDIT: loginu Oskar TS system nie dopuszcza wiec bede pod nickiem : ZETKA
Ostatnio edytowane przez oskar TS : 22.03.2009 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.03.2009, 01:30
coś z gry, nagrane przed chwilą
- http://www.youtube.com/watch?v=vpY0tiZniBs&fmt=18

z początku tryb 2v2, a w połowie filmu tryb 4v4
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.03.2009 o godz. 02:48.
Odpowiedz cytując
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.03.2009, 17:47
A ja mam pytanie zarejestrowałem sie tam żeby pograć ale po 1h nie przyszedł mi jeszcze e-mail aktywowany ile to trwało u was ?
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.03.2009, 18:11
rożnie, na wp.pl trochę czekałem, na gmaila doszło momentalnie, na pewno dojdzie tylko nie na wszystkie skrzynki od razu
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.03.2009, 23:49
dzięki za współprace

nieaktualne
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.03.2009, 15:32
nie ma chętnych, a mogłaby być nie lada zabawa, wybiegając dużo w przód, po zakończonym sezonie moglibyśmy zebrać 10 najlepszych i zagrać wirtualnie z ekipią innego forum, kto wie, może zrobiłaby się z tego jakaś globalna liga
tylko ludu brak
Ostatnio edytowane przez Genio : 24.03.2009 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.03.2009, 15:37
Ja jestem chętny tylko jak dojdzie mi mail
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.03.2009, 16:14
podawajcie maile nie z wp.p oraz nie z interiil, juz nie jeden musi z tego powodu troche oczekiwac
Ostatnio edytowane przez Genio : 24.03.2009 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.03.2009, 18:40
Słuchajcie trzeba to rozruszać jak ma to wypalić. Bierzemy się ostro do roboty- rejestrujemy, ściągamy trenujemy i gramy !!
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 24.03.2009, 19:00
to ja z checia zagram
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 24.03.2009, 19:04
Kolejny w teamie
A i jeszcze jedno. Nie polecam konta na Interii. Zarejestrowałem się 2 raz na Gmailu i link był za kilka sekund.
Powód: Pomoc
Ostatnio edytowane przez maksinho : 24.03.2009 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 24.03.2009, 20:51
ja tez sie zglaszam moj nick w grze to kamill1906



Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 24.03.2009, 21:20
A tak a propos ilu nas musi być
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 24.03.2009, 21:31
poczatkowo planowalem lige 8 zespolową, czyli musi sie nas uzbierac 16, zapisywal i tak bede ponad stan bo raczej bardziej niz pewne ze ktorys z zapisanych juz kolejnego dnia zapomni o tej lidze wiec rezerwowi muszą byc
po zamknietej rekrutacji zweryfikuje graczy, bedzie to wygladalo w ten sposob, ze o ustalonej godzinie spotkamy sie wszyscy gdzies obok hali w grze, kto wtedy wejdzie na serwer i odnajdzie miejsce, bedzie w lidze [ma to na celu sprawdzenie czy wszyscy maja konta i potrafia sie 'poruszac' po tej grze]
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.03.2009, 21:45
A mam jeszcze pytanie, bo patrząc na tego twojego gameplaya widać że gra się na boisku i na hali. Gdzie my będziemy grać
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 24.03.2009, 21:51
my bedziemy grac na hali, z tej uwagi, ze na boisku gra sie tylko oficjalne mecze i nie jest mozliwym 'zebrac swoich' do jednej gry [gra tego nie umozliwia] musielibysmy miec duzo szczescia zeby w jednej chwili do meczu oficjalnego wybrano dokladnie tych graczy ktorych chcielibysmy
dlatego pozostaje nam gra na hali gdzie w szatni stawia sie wlasne serwery grupowe
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.03.2009, 22:04
Genio a może byś wcześniej nas oprowadził po swiecie gry? pobawiłbyś sie w przewodnika itp, a my byśmy sie zorientowali co i jak a treningi przed meczami beda ?
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.03.2009, 22:51
treningi to juz sami sobie we wlasnym zakresie zalatwiajcie z kompanem z druzyny [gdy juz sie wszyscy zapiszą, wtedy ustalimy druzyny]
a o pomoc zawsze mozecie pytac na gg
na serwerze zainteresowanym takze powiem co i jak

ps. serwer uruchomiony ponownie
Odpowiedz cytując
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.03.2009, 08:25
Ja chyba nie będę mógł zagrać ;/ Cały czas wywala mi się gra do windy. Jednak będę trzymał kciuki żeby wszystko się udało bo naprawdę warto
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.03.2009, 11:28
jakiej natury problem wystepuje? wyrzuca jakis blad, jakas informacje?
Odpowiedz cytując
oskar TS
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 25.03.2009, 17:26
Panowie.Mam pewien pomysl potrzebuje 2 ludzi ktorzy beda chcieli potrenowac.Sprawa polega na tym ja i Genio + 2 graczy wchodzimy na hale na prywatny meczyk na 20 min i kazda z par trenuje 10 min ,podania,wrzuty,strzaly co tylko chce a 2 para stoi i nie przeszkadza , nastepnie po 10 min jest zmiana pary i sprawa wyglada tak samo.Jest ktos chetny?Dogadamy sie co do terminu itd.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.03.2009, 18:01
czujac ze i tak wiecej osob sie do gry nie zglosi juz teraz daje mozliwosc Wam wybrac sobie osoby do druzyny, wymyslec nazwy i przenosimy sie po 22:00 na inne forum, tam moze znajdzie sie wiecej chetnych do gry kibicow z calej Polski

ps. przyjmujac role kapitana, bedzie sie mialo troche wiecej obowiazkow, niech biorą tą pozycje osoby ktore potrafią juz zakladac serwery w grze i mają juz jakies obycie
Ostatnio edytowane przez Genio : 27.03.2009 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.03.2009, 19:05
zapisz sobie wszystkich do swojej listy kontakow w grze i patrz czy ktos jest dostepny, po czym przez priv sie umawiajcie na gre
Odpowiedz cytując
AbdulTsw
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.03.2009, 19:10
Dobra jestem w tej grze jeszcze nie bardzo kminie ale się połapie jakoś języka polskiego tam nie ma :< ?

Aha i jak o to chodzi to mój ziomek ma nad głową Abdul
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!

Kompot [*] Będziemy pamiętać!
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.03.2009, 19:21
wchodz na serwer, trenujemy na hali w Arnington Albion
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 25.03.2009, 19:21
Z przyjemnością zagram.

Mój nick w grze: mikolaj
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.03.2009, 22:00
panowie, jeszcze 3 chętnych i zaczynamy ligę 6 zespołową
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:49.