
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 10.2008
Offline |
#1
|
|
Witam serdecznie sympatyków Bialej Gwiazdy!
Piszę tutaj w dosyć nietypowej sprawie. Wielu z was może kiedykolwiek grała w symulację piłkarskiego trenera - Championship Managera. Jeżeli tak, to wiecie więc, że od czasu problemów wewnętrznych seria ta podupadła. Grę projektuje inna firma, inni ludzie również pracują nad bazą danych. Od około roku jestem osobą odpowiedzialną za naszą rodzimą baze danych. Niestety w naszej grupie "ekspertów" brakuje sympatyka Wisly , która współpracowałaby z nami na codzień. Dlatego też zgłaszam się tutaj ponieważ mam nadzieję znaleźć osobę, która pomoże nam utworzyć realną bazę danych na temat waszego klubu. Oczywiście posiadamy pewne informacje na temat zawodników, ich historię, niektóre umiejętności, ale ze względu na brak możliwości oglądania Krakowian w akcji na codzień nie możemy odwzorować Wisly takiej jaką jest naprawdę. Dlaczego powinieneś zostać researcherem Championship Managera? - ponieważ Twoja drużyna może być maksymalnie realistyczna tylko dzięki Tobie, - ponieważ chciałbyś pracować w dobrej, kreatywnej grupie ekspertów i fanów naszej piłki, - bo zawsze zamiast płacenia 80zł za grę możesz ją dostać za darmo! Jakie kryteria powinienem spełniać? - chodzić na mecze swojej drużyny dosyć często, - mieć ukończone 18 lat, - rozumieć angielski w stopniu przynajmniej podstawowym(systemy baz danych są po angielsku, aczkolwiek sam wysyłam polską instrukcję co do ich obsługi), - mieć dostęp do internetu, - być kreatywnym i dotrzymującym terminów Jak zostać researcherem? Jeżeli jesteś zainteresowany to po prostu napisz do mnie wiadomość prywatną na tym forum lub zapostuj w tym temacie. Odpowiem w przeciągu kilku godzin, po czym skontaktuję się z BGS i Eidos (co raczej nie będzie trudne ponieważ mieszkam 500m od biura) na temat dostępu do bazy danych. Jednak przed otrzymaniem dostępu trzeba przejść test na znajomość CMa. Zgłoś się! To jest Twoja szansa! Twój klub mógłby być o wiele bardziej realny w CMie - nie mówiąc o naszej lidze! Im więcej researcherów tym lepsza liga! Dołącz do nas! Dziękuję bardzo wszystkim, którym przyszłość CMa nie jest obojętna i którzy odezwą się właśnie tutaj by pomóc starej firmie podnieść się z dołka - a wierzcie mi czy nie, ale pierwszy krok w stronę FMa zostanie podjęty już w wersji 2009. Po mistrzostwo Wislo! |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2008
Offline |
#2
|
|
A oto jak bedzie wygladac nowa wersja gry:
http://championshipmanager.co.uk/shownews.php?id=416 http://www.getmanaging.com/forums/in...showtopic=2889 |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|