The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szkodi94
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.10.2008, 22:00. Wisla W Championship Managerze!
Witam serdecznie sympatyków Bialej Gwiazdy!

Piszę tutaj w dosyć nietypowej sprawie.

Wielu z was może kiedykolwiek grała w symulację piłkarskiego trenera - Championship Managera. Jeżeli tak, to wiecie więc, że od czasu problemów wewnętrznych seria ta podupadła. Grę projektuje inna firma, inni ludzie również pracują nad bazą danych. Od około roku jestem osobą odpowiedzialną za naszą rodzimą baze danych. Niestety w naszej grupie "ekspertów" brakuje sympatyka Wisly , która współpracowałaby z nami na codzień.

Dlatego też zgłaszam się tutaj ponieważ mam nadzieję znaleźć osobę, która pomoże nam utworzyć realną bazę danych na temat waszego klubu. Oczywiście posiadamy pewne informacje na temat zawodników, ich historię, niektóre umiejętności, ale ze względu na brak możliwości oglądania Krakowian w akcji na codzień nie możemy odwzorować Wisly takiej jaką jest naprawdę.


Dlaczego powinieneś zostać researcherem Championship Managera?

- ponieważ Twoja drużyna może być maksymalnie realistyczna tylko dzięki Tobie,
- ponieważ chciałbyś pracować w dobrej, kreatywnej grupie ekspertów i fanów naszej piłki,
- bo zawsze zamiast płacenia 80zł za grę możesz ją dostać za darmo!

Jakie kryteria powinienem spełniać?


- chodzić na mecze swojej drużyny dosyć często,
- mieć ukończone 18 lat,
- rozumieć angielski w stopniu przynajmniej podstawowym(systemy baz danych są po angielsku, aczkolwiek sam wysyłam polską instrukcję co do ich obsługi),
- mieć dostęp do internetu,
- być kreatywnym i dotrzymującym terminów

Jak zostać researcherem?

Jeżeli jesteś zainteresowany to po prostu napisz do mnie wiadomość prywatną na tym forum lub zapostuj w tym temacie. Odpowiem w przeciągu kilku godzin, po czym skontaktuję się z BGS i Eidos (co raczej nie będzie trudne ponieważ mieszkam 500m od biura) na temat dostępu do bazy danych. Jednak przed otrzymaniem dostępu trzeba przejść test na znajomość CMa.

Zgłoś się! To jest Twoja szansa! Twój klub mógłby być o wiele bardziej realny w CMie - nie mówiąc o naszej lidze! Im więcej researcherów tym lepsza liga! Dołącz do nas!

Dziękuję bardzo wszystkim, którym przyszłość CMa nie jest obojętna i którzy odezwą się właśnie tutaj by pomóc starej firmie podnieść się z dołka - a wierzcie mi czy nie, ale pierwszy krok w stronę FMa zostanie podjęty już w wersji 2009.


Po mistrzostwo Wislo!
Odpowiedz cytując
szkodi94
Junior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.10.2008, 22:55
A oto jak bedzie wygladac nowa wersja gry:

http://championshipmanager.co.uk/shownews.php?id=416

http://www.getmanaging.com/forums/in...showtopic=2889
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:24.