
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Online |
#91
|
Derby rządzą się swoimi prawami, o czym Craxa się przekonała wielokrotnie w poprzednich latach. My również. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#92
|
|
Póki co źle przewidziałem wszystkie wyniki drużyn Top 3. Oby ostatni wynik się sprawdził
![]() No i oczywiście frajerstwo Ruchu to jedno, teraz żeby tylko dzisiaj nasi zagrali jak zwykle, a nie posrani przez presję. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#93
|
![]() Stadion zapełniony, wszyscy w żółtych koszulkach, piłkarze dający z tak zwanej wątroby... GKS na nas nawet w połowie tak się nie spiął jak na Ruch, dla piłkarzy to była szansa odkupienia nieudanego sezonu. Przy remisie zaczęli cisnąć tak jakby walczyli o awans. Ruch chciał się prześliznąć minimalnym nakładem sił i dostał w 92 minucie, ale ostatnie 15 toczyło się głównie na ich połowie. Nie ukrywam że przyjemnie się to oglądało, choćby przez samo zaangażowanie piłkarzy GKS. Oby nasi też wyszli dziś z taką wolą zwycięstwa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2023 o godz. 10:41.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#94
|
|
Igbekeme dziś nie gra. czemu? co mi umkło?
|
|
|
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
#95
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#96
|
|
nie gra, bo jest zagrożeniem pod własną bramką
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#97
|
|
Mimo korzystnego wyniku na razie nasi nie grają dobrze. Są zbyt pasywni, mało ruchliwi, bardzo statyczni w kryciu i ustawianiu się względem rywali. Nie ma odpowiedniej dokładności i koncentracji w ofensywie. Nie widać, że to kluczowy mecz sezonu.
Widać natomiast, że bardzo brakuje w drugiej linii Igbekeme: jego asekuracji, inteligentnego ustawiania się, odbiorów. Grający zamiast niego Duda to póki co zawodnik o wiele gorszy i to kilkakrotnie. Obawiam się o wynik w drugiej połowie, mam nadzieję, że szybko uda się podwyższyć prowadzenie. Cisse dramatyczny. Znów gramy bez lewej strony. Fernandez całkowicie odpuszcza pracę w destrukcji. Stąd potężnie dziury między formacjami.
Ostatnio edytowane przez Markus : 28.05.2023 o godz. 12:58.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#98
|
|
Najlepsze jest to, że to, że odpierdalając taki cyrk i remisując dzisiaj nadal mamy szansę na awans. Wystarczy, że Puszcza nie wygra jednego ze swoich 2 meczów, Ruch nie wygra za tydzień, a my np z dupy wygramy z Łęczną...
Oczywiście do spełnienia są 3 warunki, przede wszystkim samemu by trzeba wygrać i oglądać się na innych ale jak widać to jest wyścig paralityków więc nadal wszystko możliwe. My dzisiaj obsrani niesamowicie. Największa klapa jeśli chodzi o grę i wynik (nawet jak się skończy 2:1) w tym roku. EDIT OOO no i pięknie. Myślałem, że się może skończyć 2:1, i prawie trafiłem, 1:2 ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#99
|
|
po kiego chuja zmieniał Juncę za Szota? aż się prosiło Szota wyżej za Cisse. a tak wszedł Młyński i gramy w 10..... póki co dramat. Rodado i Fernandez dziś znowu tragiczni
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#100
|
|
Nie obsrani tylko bez chęci, wiary, celu.
K... strzelamy bramkę w 2 minucie, zamiast siąść na nich walnąć im jeszcze ze dwie to lelum polelum. A Sobol zamiast ich w przerwie zjebać to na drugą wyszli jeszcze bardziej ślamazarni. Tym meczem Sobolewski udowodnił, że się nie nadaje na trenera walczącej o coś drużyny.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 28.05.2023 o godz. 13:29.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline |
#101
|
|
To jest ....a niepojęte
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#102
|
|
To nie ma sensu, brak planu B jak trzeba atakować 4-4-2 do usranej śmierci bądź porażki z Sosnowcem. Kolejny raz zmiany 1 do 1 za skrzydlowego skrzydlowy, za srodkowego pomocnika srodkowy pomocnik etc. Zero elastyczności taktycznej.
Nasi stoperzy nie nadają sie do gry w piłke. Nasz trener niestety nie nadaje się do prowadzenia drużyny na tym poziomie. W barażach tego nie widze, mamy zbyt wiele braków a dojdą kartki... Za wynik w tym meczu odpowiedzialny w pierwszej kolejności trener Sobolewski, nie był w stanie przygotować drużyny ani taktycznie ani mentalnie. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz
Offline |
#103
|
|
Kreci mlynki? Niestety.nie moge byc na R22 dzisiaj
![]()
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#104
|
|
Miałem coś napisać ale .......ę to...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#105
|
|
Krakowska Borussia...
Śmierdziało tą stratą punktów od 2 minuty... I jeszcze tylko stracimy atut własnego boiska w barażach. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Member
Od: 11.2002
Offline |
#106
|
|
Wpuszczanie Młyńskiego na boisko to sabotaż.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#107
|
|
O kierwa... czyli gramy baraż w Niepołomicach?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK
Offline |
#108
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#109
|
|
Czy dało się to bardziej s.......ic?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#110
|
|
Dokładnie. Sobolewski niczego się nie nauczył. Przecież ten człowiek aktywnie sabotuje grę, fauluje pod polem karnym rywala, zablokował dośrodkowanie Junci. Ale i tak ma abonament u Sobolewskiego.
Co do samego meczu - obraliśmy się perspektywą awansu. Brawo. Sobolewski znowu taktycznie dno. Termalika to był jednak wypadek przy pracy. Zagłębie nas rozwaliło kontrami a ten co zrobił? Nic. Niespodzianka to nie była że tak zagrają.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.05.2023 o godz. 13:49.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline |
#111
|
|
Zamiast egzaminu dojrzałości danie dupy na Erasmusie. I weź się nie napij
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#112
|
|
Jak można było ściągnąć rodado I Dudę? Kur wa mac ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#113
|
|
Problem się zaczął kiedy, zaczęto się zastanawiać jak to będzie w ekstraklasie, kto się nadaje kto za słaby i tak dalej. Wtedy zespołowość w grze plus kilku dobrych technicznie Hiszpanów dało nam serię wygranych. Odkąd Hiszpanie zamiast grać dla drużyny zaczęli indywidualne popisy skończyło się granie.
To wina Sobolewskiego, że nie potrafi zdusić takich zachowań w zarodku. Dzisiaj wszyscy do wszystkich mieli pretensje. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#114
|
|
Po awansie. Niech piłkarze jadą na wczasy.
Nie potrafiliśmy dźwignąć presji w meczu u siebie z trzynastą drużyną w tabeli, która ostatni mecz na wyjeździe wygrała blisko rok temu. To jak mamy wytrzymać presję w meczu barażowym. Celowo pisze w liczbie pojedynczej, bo prawdopodobnie odpadniemy na pierwszej przeszkodzie. Spodziewałem się, że wywrócimy się w Łęcznej, ale Sosnowiec na luzie ogramy. Jak widać nie zasługujemy na ten awans i tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#115
|
|
Dzisiejszy mecz pokazał tyle, że Sobol nie nadaje się na trenera i nie widzę go jako trenera w przyszłym sezonie.
A do tego ta szmata czy tam ręcznik nie nadaje się na bramkarza. Więcej będzie z nich pożytku jak zaczną trzeć chrzan. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#116
|
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#117
|
|
7 zwycięstw z rzędu, pogoń całą wiosnę, Ruch przegrywa w dramatycznych okolicznościach , prowadzimy 1-0 u siebie, i co? Przestali całą pierwszą połowę zamiast podwyższyć wynik i doprowadzili do katastrofy!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#118
|
|
To jest niesamowite jak to zepsuli. Taktycznie i mentalnie byliśmy nieprzygotowani do tego meczu. Dramatyczne ustawianie się w kryciu, pozostawianie rywalom mnóstwa miejsca, pasywny doskok, duże błędy indywidualne, co to miało być? Tak się nie wychodzi na kluczowy mecz sezonu!
Dodatkowo, a może znów przede wszystkim, koszmarne kadrowe wybory Sobolewskiego. Zaufał Cisse, który był najsłabszy na boisku, zmianami jedynie pogarszał sytuację. Czemu nie wpuścił Błaszczykowskiego? A Żyro za Rodado? Poważnie? Widać ile wart jest dla tej drużyny Igbekeme. Jestem strasznie zawiedziony i wściekły. Zespół nie zrobił wszystkiego co mógł i powinien, by walczyć ten awans bezpośredni. A z taką postawą, to i w barażach może być bardzo różnie oraz niewesoło. W tym sezonie jest jakaś moda na frajerskie zakończenia i ściganie się w tym z Borussią Dortmund? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#119
|
|
No cóż, liga będzie ciekawsza.
Ja pier...ę kur..a. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#120
|
|
Co tu napisac... nawet najlepsza ekipa prowadza przez barana bedzie dnem, a zlepek lajtlap prowadzona przez prawdziwego lidera stworzy monolit.
Wiecej mi sie nie chce pisac. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|