The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 25.09.2019, 20:22
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No daj pass ,ten skład powinien to wygrac i nie mieszajmy w to obecnej sytuacji etc.
Powtórzę: Zdybowicz, Grabowski, Szot, Kumah, Pawłowski (nie ten dobry). To nie są zawodnicy na poziomie ekstraklasy, przynajmniej na razie tego nie pokazali. Pitu, pitu, talenty, równie dobrze za kilka lat mogą grać w drużynach takich jak Błękitni. Albo gorszych.

No i Drzazga, który aktualnie psuje wszystkie sytuacje bramkowe. Jakby Basha sieknął z dystansu może by coś z tego było, ale nie udawajmy że wystawiliśmy jakieś armaty.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
znajomy2
Junior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 25.09.2019, 20:31
Według mnie nawet nie ma sensu dyskutować. Porażka może nie wygląda fajnie z zespołem niższej ligi, ale ...
Po Błękitnych, z którymi nie wygraliśmy drugim składem nadeszliby silniejsi rywale.
Trzeba wygrać wszystkie mecze po kolei
Sam awans do finału to przegrana, bo nic nie zapewnia
Czy skład obecnej drużyny jest wystarczająco szeroki, żeby walczyć w pucharze?
Mecze z silniejszymi zespołami musielibyśmy grać pierwszym składem, również nie jest to oczywiste, że je wygralibyśmy. Przecież w lidze nie zawsze wygrywamy, dlaczego więc ktoś miałby uważać nas za faworyta PP.
Dlatego mogłyby się pojawić kontuzje i zmęczenie, w tym u zawodników starszych będących trzonem naszej
drużyny
Zajmując jedno miejsce lepiej w lidze honorarium jest wyższe niż za finał PP
Pojawią się w kolejnych potyczkach też koszty organizacyjne w związku z wyjazdami lub organizacją meczy, dlatego konieczna byłaby wysoka frekwencja na meczu 1/16 z jakimś WKS Pierdziszewo. Wiadomo jakie koszty wynajmu stadionu i problemy są z tym związane, ale to już osobny temat. W zeszłym sezonie na pierwszym meczu z Lechią przegranym w karnych frekwencja była bardzo słaba, bilety były wtedy tańsze niż na mecze ligowe.
Nie chciałbym, żeby ktoś zrozumiał, że chciałbym odpuścić puchar- nie. Gdyby nasz drugi skład był silniejszy to ... ale dzisiejszy mecz dobitnie pokazał, że nie jest.
Dlatego wszyscy krytykujący Stolara, trochę wyluzujcie. Skoro nie oklepiemy drugim składem Stargardu, to może jesteśmy troche słabi?
Na zakończenie uważam, że ten puchar jest mało interesujący dla kibiców i klubów. Jakaś reforma jest obowiązkowa, jeszcze jedna albo likwidacja całej rywalizacji pucharowej. Odpowiednim akcentem jest nietransmitowanie tego.
Ostatnio edytowane przez znajomy2 : 25.09.2019 o godz. 20:37.
Odpowiedz cytując
znajomy2
Junior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 25.09.2019, 20:33
Według mnie nawet nie ma sensu dyskutować. Porażka może nie wygląda fajnie z zespołem niższej ligi, ale ...
Po Błękitnych, z którymi nie wygraliśmy drugim składem nadeszliby silniejsi rywale.
Trzeba wygrać wszystkie mecze po kolei
Sam awans do finału to przegrana, bo nic nie zapewnia
Czy skład obecnej drużyny jest wystarczająco szeroki, żeby walczyć w pucharze?
Mecze z silniejszymi zespołami musielibyśmy grać pierwszym składem, również nie jest to oczywiste, że je wygralibyśmy. Przecież w lidze nie zawsze wygrywamy, dlaczego więc ktoś miałby uważać nas za faworyta PP.
Dlatego mogłyby się pojawić kontuzje i zmęczenie, w tym u zawodników starszych będących trzonem naszej
drużyny
Zajmując jedno miejsce lepiej w lidze honorarium jest wyższe niż za finał PP
Pojawią się w kolejnych potyczkach też koszty organizacyjne w związku z wyjazdami lub organizacją meczy, dlatego konieczna byłaby wysoka frekwencja na meczu 1/16 z jakimś WKS Pierdziszewo. Wiadomo jakie koszty wynajmu stadionu i problemy są z tym związane, ale to już osobny temat. W zeszłym sezonie na pierwszym meczu z Lechią przegranym w karnych frekwencja była bardzo słaba, bilety były wtedy tańsze niż na mecze ligowe.
Nie chciałbym, żeby ktoś zrozumiał, że chciałbym odpuścić puchar- nie. Gdyby nasz drugi skład był silniejszy to ... ale dzisiejszy mecz dobitnie pokazał, że nie jest.
Dlatego wszyscy krytykujący Stolara, trochę wyluzujcie. Skoro nie oklepiemy drugim składem Stargardu, to może jesteśmy troche słabi?
Na zakończenie uważam, że ten puchar jest mało interesujący dla kibiców i klubów. Jakaś reforma jest obowiązkowa, jeszcze jedna albo likwidacja całej rywalizacji pucharowej. Odpowiednim akcentem jest nietransmitowanie tego.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.09.2019, 20:35
W sumie tez nie rozumiem wiekszych zazalen typu "tym skladem powinnismy wygrac". Ten sam blad chyba popelnil Stolarczyk. Przeanalizujmy zatem ten nasz dzisiejszy sklad:
- pieciu zawodnikow czwartoligowych rezerw
- Lis, ktory jest jaki jest, do tego caly mecz w Eklapie rozegral cztery miesiace temu
- zapchajdziura Boguski, ktory zagral dzisiaj na boku obrony (?)
- Drzazga, ktory prezentuje w sumie poziom drugoligowy wlasnie
- Janicki - patrz wyzej
- Silva i Basha (podobno jeden z gorszych dzisiaj)

Tak na logike. Co mialoby przemawiac za tym, ze takim skladem lekko opedzlujemy na wyjezdzie drugoligowa, zgrana ze soba druzyne?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 25.09.2019, 20:35
to dyskutujemy tutaj , czy w temacie o Stolarczyku ?

powtórze to co pisałem tam , jak ktoś ma pretensje do kogokolwiek o przegranie tego meczu , to proponuje playstation , tam może dowolnie kreować rzeczywistość , ewentualnie przerzucić sie na lige mistrzów

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ed-derbami-kra
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.09.2019, 20:40
donecki napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszy wstyd bedzie porownywany do Levadii i smrod bedzie sie ciagnal miesiacami.
Tia, oczywiście. Akurat Puchar Polski olewaliśmy już tyle razy w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci (w tym za najlepszych czasów ery Cupiała), parokrotnie odpadając z drużynami z niższych lig, że za tydzień nikt już nie będzie pamiętał wycieczki do Stargardu.

W takiej Anglii praktycznie co sezon jakiś klub odpada z drużyną z czwartej czy piątej ligi i jakoś nikt im tego po latach nie wypomina, a my się będziemy przejmować tym, że kolejny raz odpadliśmy z pucharu, do którego ostatni raz przykładaliśmy się jakieś 15 lat temu.
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 25.09.2019, 21:04
Nie wiem skąd ten optymizm, że bez względu na skład mecz musieliśmy wygrać. Z drugoligowcem.
Połowa tego składu gra na co dzień w IV lidze i udało im się na wyjazdach przegrać w tym sezonie z Jaśkowicami, Myślenicami i Słomnikami.
Stolarczyk wystawia kogo może (zdrowych). Inna sprawa, że dla wielu trenerów PP jest miejscem na przegląd zawodników aspirujących do I zespołu. Nic nowego.

BTW - czy jest ktoś kto na żywo ten mecz oglądał? Jak to faktycznie wyglądało?
Fala krytyki na podstawie wyniku i statystyk?
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 25.09.2019, 21:06
Cel wyjazdu do Stargardu został zrealizowany:
- brak kontuzji
- brak dogrywki.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 25.09.2019, 21:46
Pamiętam jak były żale do Kiko chyba jak odpuścił jakiś PP bodajże z Koroną k. kielecką wtedy co Bałaniuk zaliczył debiut.

Pamięta kto?

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 26.09.2019, 06:39
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak były żale do Kiko chyba jak odpuścił jakiś PP bodajże z Koroną k. kielecką wtedy co Bałaniuk zaliczył debiut.

Pamięta kto?
Ja pamiętam m.in. za Smudy. Na PP to mamy wywalone od tylu lat że szczerze mówiąc dziwi mnie że ktoś się jeszcze dziwi, zwłaszcza z takim szpitalem w składzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 26.09.2019, 09:13
Ale .......icie farmazony. Nie odpuściliśmy pucharu, tylko wysłaliśmy drużynę (koszt to pewnie kilka tysięcy złotych), zapłaciliśmy piłkarzom "wyjścciowe" po to aby się ośmieszyć.


Jeszcze raz przypomnę: Rozwój Katowice oddał PP walkowerem. Można było zrobić to samo, nie męczyć zawodników daleką podróżą, nie ponosić kosztów.



Co do głupot powtarzanych:
Cytat:
Po Błękitnych, z którymi nie wygraliśmy drugim składem nadeszliby silniejsi rywale.
Trzeba wygrać wszystkie mecze po kolei
Sam awans do finału to przegrana, bo nic nie zapewnia
Nie wiadomo kogo wylosowalibyśmy w następnej rundzie. Na 60% nie byłaby to drużyna z Ekstraklasy.


Dwa: sam awans sporo daje: 1/8 finału 60 000 PLN Ćwierćfinał 125 000 PLN Półfinał 250 000 PLN Finał 500 000 PLN Zwycięstwo 3 000 000 PLN


Nic, zamknąć temat...
Ddf
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 26.09.2019, 10:47
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz przypomnę: Rozwój Katowice oddał PP walkowerem. Można było zrobić to samo, nie męczyć zawodników daleką podróżą, nie ponosić kosztów.
Nawet sobie wolę nie wyobrażać co by było, gdybyśmy faktycznie ze względów finansowych (czy jakichkolwiek innych) odpuścili Puchar walkowerem, a kilka dni później powinęłaby się nam - odpukać! - noga w meczu derbowym.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 26.09.2019, 11:01
enzo napisał(a):Wyświetl post
Nawet sobie wolę nie wyobrażać co by było, gdybyśmy faktycznie ze względów finansowych (czy jakichkolwiek innych) odpuścili Puchar walkowerem, a kilka dni później powinęłaby się nam - odpukać! - noga w meczu derbowym.
To samo co po każdej porażce - histeria w internecie, liczenie ile porażek ma już Stolarczyk, (na razie) nieśmiałe napomknięcia o zwolnieniu go i jazda po Boguskim. Na jakąś kreatywność bym specjalnie nie liczył.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 26.09.2019, 11:42
Widać, że część osób ma pojęcie o tym, kto grał w tym meczu, a część myśli, że graliśmy z Brożkiem i Kubą w składzie. 54% bramek Wisły w lidze to Paweł. Ostanie 5 spotkań to 7 bramek Pawła. Który nasz zawodnik strzela, chociażby co drugi mecz gola? Tylko Paweł. Taką mamy kadrę, taką mamy sytuację w klubie, że na tę chwilę na lepszych piłkarzy nas nie stać. Pytanie jak realistyczne mamy oczekiwania?

Wisła straciła dwie bramki po rzutach karnych, co najpewniej oznacza błędy indywidualne i co ma prawo się zdarzyć, gdy przeciwnik broni się i gra z kontry. Znacznie łatwiej grać z zaangażowaniem w obronie, niż w ataku pozycyjnym, do czego Wisła była zmuszona od początku meczu. Wczorjasza porażka to nie jest jakiś ewenement na skalę światową i tragedia dla Wisły, biorąc pod uwagę nasze możliwości oraz możliwości indywidualne naszych piłkarzy.


W ciągu dwóch ostantnich dni z pucharów odpadli Totennham, Westham, Bournemouth, Lokomotiv Moskwa. Man U ledwo co wygrało u siebie w karnych. Podobnie mająca w składzie Bendtnera i grająca w LE FC Kopenhaga. Wszyscy oczywiście grali na przeciwników z niższych lig. Wtopy u siebie zaliczyły wczoraj PSG i Napoli z niżej notowanymi przeciwnikami. To jest piłka nożna. Tu nie zawsze wygrywa lepsza drużyna, tym bardziej, jeżeli sprowadza się to tylko do posiadania lepszych piłkarzy.





To wszystko wygląda jak by ludzie nie wiedzieli co się tak naprawdę dzieje w Wiśle i jaki jest nasz piłkarski potencjał. Radzę tym, którzy mają problem z akceptacją rzeczywistości prześledzić ostanie 9 miesięcy jeszcze raz. Sprawdzić naszą kadrę i to, co mówią ludzie, którzy naszą Wisłę wciąż ratują przed upadkiem.





Łatwiej będzie wam zachować zimną głowę przy kolejnych porażkach, które niewątpliwe nadejdą. I pomimo tego, że mogą być bolesne, są częścią drogi, którą musimy przebyć, aby móc ponownie walczyć o wyższe cele.



Najlepsze co możemy zrobić to bez względu na sytuację okazywać wsparcie drużynie.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 26.09.2019, 11:57
Tylko prawie wszystkie te ekipy, ktore wymieniles graja na innych jeszcze frontach niz ligi krajowe (juz pomijajac natezenie gier w Anglii). Nasz potencjał jest marny, jednak nieco wiekszy niz naszego wczorajszego rywala, nie wpadajmy w skrajnosci. Mimo wszystko uwazam ze przecietniaka 2 ligi powinnismy ograc grajac mieszanka 1ego skladu z rezerwami. Nawet bez Kuby i Pawła.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 26.09.2019, 11:58
jasne12345
Odpowiedz cytując
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 26.09.2019, 12:19
Tak samo, jak i finalista ligi mistrzów powinien ograć drużynę League One. Nie zgadzam sie również z argumentem o innych rozgrywkach. Te drużyny mają szerokie kadry i komfort finansowy gwarantujący im wysoki poziom sportowy. Jak to jest, że Chealsy czy Arsenal rozgromiły swoich przeciwników skoro również mają inne rozgrywki? Dlaczego Dinamo Zagrzeb wygrało 4:0 z Atalantą Bergamo, tylko po to, aby w lidze przegrać 1:0 ze średniakiem, a wczoraj ponownie wygrać w pucharze? I jak ta Atalanta wygrała z Romą na wyjeździe wczoraj? To jest piłka nożna i w grę wchodzi znacznie więcej niż to mityczne "zaangażowanie". Każda drużyna chce wygrać, nawet jak jest słaba, a okoliczności czasem mogą na to pozwolić. Np. Napoli wczoraj było bardzo nieskuteczne co pozwoliło Cagliari strzelić późną bramkę. Jak by grali jutro może by i było 3:0 do połowy, ale wczoraj mecz ułożył się tak, że to goście zwyciężyli.
Powód: "ą"
Ostatnio edytowane przez Boracik86 : 26.09.2019 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 26.09.2019, 12:35
ok Boracik86, racja tylko że tak wygląda piłka że czasem sa niespodzianki a w tym sezonie my nie sprawiamy żadnych pozytywnych
jedziemy na wyjazd - przegramy. gramy u siebie? ok dwie wygrane ale i porażka .. to skoro tłuaczysz porażke w Stargardzie pieknem piłki to niech sie wyrówna naszą wygraną w Warszawie
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując
Boracik86
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 26.09.2019, 13:00
Vashut Też bym chciał, aby Wisła sprawiła jakieś niespodzianki w najbliższych 4 kolejkach (a każde zwycięstwo taką niespodzianką będzie).

Jedna uwaga. Ja nie tłumaczę porażki Wisły pięknem piłki nożnej. Ja zwracam uwagę na rzeczywistość świata piłkarskiego gdzie takie porażki zdarzają się cały czas, a ma na to wpływ mnóstwo czynników, a nie tak jak sobie prosto i dziecinnie tłumaczą to kibice mityczne "zaangażowanie". Nawet dzisiaj, zaraz po północy miało to miejsce, gdy Sao Paulo przegrało z czerwoną latarnią ligi brazylijskiej nie strzelając przy tym karnego.


Żeby nie było. Zaangażowanie jest ważne, ale nie wystarczy, gdy nie ma jakości, umiejętności, gdy zabraknie metra czy centymetra przy strzale, czy wślizgu, gdy 2 piłkarzy ma gorszy dzień i popełnia katastrofalne błędy też nie starczy, a przeciwnik oddaje strzały życia. Gdy twoją siłą jest gra z kontry, a musisz stosować atak pozycyjny czy gdy gole są uwarunkowane obecnością konkretnego napastnika, gdy nie ma świeżości i można by tak wymieniać i wymieniać.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 26.09.2019, 13:13
Dobre podsumowanie wczorajszego meczu i tego co działo się po nim przez Ultra Wisła:

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 26.09.2019, 13:23
Niech oni lepiej zajmą się robieniem opraw, a nie oświadczeniami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 26.09.2019, 13:28
Mają takie samo prawo komentowania jak Ty wczorajszego meczu. W przeciwieństwie do Ciebie, oni byli wczoraj tam na miejscu poświęcając swoją pracę i czas żeby wspierać klub.

Na pewno więcej widzieli i słyszeli od Ciebie. Nie siedzieli przed komputerem czytając relację tekstową...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 26.09.2019 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 26.09.2019, 13:44
1906 % poparcia dla Stolara?

A kto mianował RB kapitanem?

Szach- mat, dzieciaki.

Fajnie, jakby chłopaki mieli jakieś wyczucie w nastrojach społecznych i wiedzieli kiedy można komentować, a kiedy lepiej (dla własnego dobra) siedzieć cicho. Acz, jak widać, poczuli się już na tyle silni, żeby pisać pierdy o wspólnym ratowaniu klubu.

Jak chcą robić coś pożytecznego, to niech się przejdą pod urząd miasta rozdawać urzędasom ulotki nt zasług Wisły dla historii miasta Krakowa... albo lepiej nie, bo znając ich sposób myślenia, to nawet to by zjebali.

I żeby nie było offtopu - 1906% poparcia dla Stolara.

Głosy nawiązujące do jego zwolnienia należy traktować jako kiepskie żarty.

... niech tylko te rzuty rożne naprawi, a piłkarze niech się złapią nawzajem za ryje, bo nie godzi się przechodzić obok meczów.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 26.09.2019, 13:54
Niektórym się znowu role pomyliły i zaczynają raczyć nas swoimi mądrościami odnośnie piłki. Toć kibice znają się najlepiej na zarządzaniu klubem... a nie czekaj.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 26.09.2019, 14:00
E tam, tak samo jak my mamy prawo wyrazac swoje opinie tutaj na forum, tak samo UW ma prawo wyrazac swoja opinie, szczegolnie na wlasnym profilu na FB
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 26.09.2019, 14:10
Nie rozumiem oburzenia ludzi z komunikatu UW. Jasny klarowny z którym ciężko się nie zgodzić.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 26.09.2019, 14:21
W tym temacie Boracik wyłożył wszystko najtrafniej.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 26.09.2019, 14:29
Jasny i klarowny plus jechanie po ludziach którzy na tą chwilę są właścicielami klubu czyli również po KUBIE? Jesteśmy ligowym średniakiem na tą chwile i jeszcze długo będziemy więc nie wiem czy ktoś kto pisał to oświadczenie obudził się ze śpiączki przed meczem PP? Jeszcze sporo czasu minie i przez ten czas nadal będziemy oscylować w okolicach 8 miejsca z lepszym bądź gorszym rezultatem i nadal będziemy zaliczać katastrofalne mecze i będziemy przegrywać nie raz i nie dwa. A po zaintonowaniu walczyć biegać i się starać nie dziwne że piłkarze nie mieli ochoty na rozmowy motywacyjne.
Druga sprawa, piłkarze się nie starają? Ok wymieńmy ich na młodych gniewnych(nawet tych z CLJ) oni na pewno będą zapierdalać i jeździć na dupie za Wisłę! Zaraz zaraz czy tak nie było pod koniec zeszłego sezonu? Każdy chyba wie jak wtedy graliśmy.
Każdy widzi jak gramy, jakie błędy popełniamy. Widzi to również Stolarczyk, Jop, Królewski, Jażdżyński czy jebany na każdym kroku Boguski. Celem na ten sezon jest uniknięcie spadku, zajęcie jak najlepszego miejsca w lidze oraz redukcja długu, nie PP, nie mistrzostwo czy puchary.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 26.09.2019, 14:36
jak dla mnie wstyd że taka marka jak WISŁA KRAKÓW odpada z 2 ligowcem. Jakim byśmy składem nie pojechali nie mieliśmy prawa tego meczu przegrać. Jak widać kilku zawodników gra w naszym klubie mocno przerosła. Nie tłumaczmy się , że nie mamy kadry itd- każdy z dziś grających marzy o regularnych występach w e- lidze tak?
Póki co zrobili z Wisły pośmiewisko na całą Polskę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 26.09.2019, 15:19
https://www.youtube.com/watch?v=zjwxM2scIwY

jest relacja
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18.