
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
![]() Z braku czasu, temat meczowy skromniutki. Zapraszam do dyskusji. Jeżeli ktoś by chciał uzupełnić dane to śmiało zapraszam. Zaznaczę tylko, że Radosław Sobolewski i Kazimierz Kmiecik zadebiutują jutro na ławce trenerskiej Wisły Kraków. Do Szczecina Wisła Kraków pojechała znacząco osłabiona, w Krakowie z różnych względów zostali: Patryk Małecki, Zdenek Ondrasek, Mateusz Zachara, Boban Jović, Maciej Sadlok, Rafał Pietrzak.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 18.11.2016 o godz. 13:28.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#2
|
|
+ Jovic, Pietrzak, Buchalik i Sadlok
Sedzia: Przybył z Kluczborka. Co do meczu to kazdy punkt bedzie dobry. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#3
|
|
Najbardziej martwi mnie sędzia Przybył, bo jego liniowi wiecznie widzą spalone tam gdzie ich nie ma a nie widzą tam gdzie są ewidentne. Ciekawe kogo tym razem skroi, zazwyczaj wychodziło mu na Wiśle, ale Pogoń teraz na fali to może mu się odmienić ;-)
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#4
|
|
Punkcik chętnie z tego meczu przygarnę, aczkolwiek życzę Sobolowi wejścia smoka ( i tak do końca sezonu
)![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#5
|
|
Załuska w bramce na środku Głowacki i Guzmics po prawej pewnie Bartosz kto po lewej?
Środek pomocy Brlek Mączyński Popović? z lewej? z prawej Boguski z przodu Brożek Miśkiewicz ławka Uryga ławka pewnie z lewej Mójta i Cwyka na ławce jeszcze Żemło Kujawa i Drzazga i.............. chyba cały nasz stan posiadania. Skromne 1-0 dla nas i będzie lux |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#6
|
|
+ Porebski i Ptak
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#7
|
|
czekam na wiatr co rozgoniii........
wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ? ![]() Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny. Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2015
Offline |
#8
|
|
przy takich lukach kadrowych, remis będzie wielkim sukcesem
|
|
|
|
Member
Od: 01.2010
Offline |
#9
|
|
nie maż się, chłopaki nie płaczą
![]()
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#10
|
Co do naszego składu, to jednak bym widział 5 w pomocy, z Brlekiem na 10, a na prawym skrzydle może Cywkę lub Drzazgę (przy założeniu, że na lewym bra Boguś)? Ewentualnie, Drzazga na zmianę za Brozia. Na środku obrony pewnie zamiast Ryśka zagra Alan. Nie sądzę, żeby ryzykowali zdrowie Guzmicsa mając w perspektywie bardzo ważne mecze. Save Save Save |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#11
|
|
Ze sparingu wynika, że na lewej pomocy zagra Brlek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#12
|
|
Sobol, dajesz...
Poza tym, jak lubię Kazika tak tym razem życzę mu porażki. Chyba nie rozwiążą przez to z nim kontaktu w Szczecinie? Boguski już się wystrzelał. Kto za niego tym razem? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#13
|
|
Ostatnio strzelali krytykowani na forum (Brlek, Boguś), może teraz czas na Urygę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#14
|
![]() ![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#15
|
|
Zasadniczo jak przegramy to nie miałbym nic preciwko, żeby później zrobić serię odwrotna do tej którą mieliśmy na początku sezonu
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#16
|
|
Bedzie kombinowany skład i jak tego nie przegramy to bedzie dobrze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#17
|
|
Przy proponowanym składzie remis biorę w ciemno
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#18
|
|
Biorac pod uwage prognoze pogody (zimno i deszcz) to raczej ani paprykarzom ani naszym nie bedzie sie chcialo grac wiec smierdzi remisem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
#19
|
|
W Lubinie również miały byc plecy w osłabionym skladzie. Cóz, wiec 1;1
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#20
|
|
Tylko w Lubinie nie brakowało aż tylu poza tym dla mnie odejście Wdowczyka pacząc z czysto sportowego punktu widzenia to duża strata. Remis będzie olbrzymim sukcesem.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline |
#21
|
|
Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#22
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#23
|
|
Sadlokowi urodziło się dziecko więc pewnie dlatego, Guzmics już nie grał w ostatnim meczu reprezentacji więc może kontuzja
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2015
Offline |
#24
|
|
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#25
|
No i poza tym jest duża różnica w 'nie posiadaniu trenera' w osobie Broniszewskiego, a Sobola. Ten pierwszy nie nadaje się nawet do prowadzenia grupy juniorów, a co dopiero motywowania zespołu ekstraklasowego. Liczę się dzisiaj z porażką, która w tym momencie jest niejako 'wkalkulowana'. Lepiej teraz niż w kolejnych meczach. I dobrze, że na ten mecz wykartkował się Małecki z Joviciem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#26
|
|
No tak,oby to byla jak najnizsza porażka....
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#27
|
|
Juz wiecie dlaczego ten który miał OGARNIAĆ siedział na łąwie
Mójta bezwględnie do wyebania, przez niego mecz ze Śląskiem posypał się... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#28
|
|
Cytat:
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2016
Offline |
#29
|
|
Na szybko:
1. system 4-5-1 z napastnikiem na skrzydle to niewypał... 2. Mójty trzeba się jak najszybciej pozbyć 3. Boguski już swój przebłysk miał, na kolejny sobie poczekamy.... 4. Wrócić do 4-4-2 i to jak najszybciej 5. Transfery na już to LO, LP i N plus OP. 6. Drzazgę trzeba wypożyczyć, niech się ogrywa 7. Sobol jestem sercem z Tobą ale trzeba się jeszcze sporo nauczyć... |
|
|
|
Guest
|
#30
|
|
dzwońcie do Marcysia... umowa na 2 miechy z opcją przedłużenia.
Jak żywcem nie ma kasy to ogłoście zrzutę - 50-60 zawsze się zbierze. Bo dziś nie mamy nikogo i takie też (żadne) będą wyniki. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|