
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#31
|
|
O k.... co za emocje!
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#32
|
|
Miśkiewicz!!!! dziękuje!!!
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#33
|
|
Wygrana chociaz sedzia chyba nie chciał bysmy wywiezli 3 punkty. Tylko niepotrzebne nerwy ale w koncu Miskiewicz obronił karnego bo kiedys w koncu musiał. To, ze tyle nie wygrywalismy a nagle po 3 meczach mamy szanse na grupe mistrzowska pokazuje smiesznosc tej ligi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#34
|
|
Tęskniłem za takimi emocjami przy meczach Wisły. Nagrać i puszczać piłkarzom gdy przyjdą gorsze mecze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#35
|
|
Co to się stanęło...
![]() Miśkiewicz - zawalona pierwsza bramka, ale obroniony karny w doliczonym czasie to mistrzostwo świata. Ondrasek w 1. połowie straszna beznadzieja. Brożek cały mecz beznadzieja, a pudło do pustej bramki to podsumowanie jego dzisiejszego meczu. Wolski, Popović i Sadlok = profeska. sędziowska szmata znów nas chciała udupić, ale tym razem się nie udało ![]() ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#36
|
|
nie pamiętam, kiedy ostatnio taka nerwówka kończyła się pozytywnie dla nas.
Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji przy 1-3, byłby spokój. A teraz mecz z bodaj najlepiej punktującym zespołem wiosny, ale będą emocje. P.S. Ktoś jeszcze tęskni za Cieżniakiem? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#37
|
|
MIŚKIEWICZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ dzieki chlopie!!!
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#38
|
|
Bosko sie weekend konczy
Jest dobrze ale przy stanie 3:1 niepotrzebna szmata wpadla i jeszcze ten karny z kapelusza ale wazne ze 3 zwyciestwo z rzedu!![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#39
|
|
Misiek brawo!!!!! Takimi interwencjami to szybko zarobisz na nowe auto
Była nerwówka, ale najwazniejsze trzy punkty |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline |
#40
|
|
Kilka siwych włosów więcej na głowie...
Nie wiem czemu się tak czepiacie Ondraska. Fakt, nie błyszczy skutecznością, ale wykonuje gigantyczną pracę, walczy o każdą piłkę, zgrywa, przedłuża, podaje i coś tam jednak strzela. Takich ludzi nam trzeba - z charakterem. Poza nim Wolski i również Małecki to spore wzmocnienie. I w końcu trener z prawdziwego zdarzenia. Pomyśleć, że wszystko mógł przekreślić sędzia jakąś beznadziejną decyzją... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#41
|
|
O ja P****lę.,sa wreszczie emocje !
![]() toz ja na zawał zejdę ,dzis blisko byloxD Misiek,.... dzieki ![]() P.S Szczescie od 3 meczow z nowu z nami los oddaje co zabierał.![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#42
|
|
Lige angielska podsumowuja wystepy w europejskich pucharach. Skoro takie Lisy graja o Mistrzostwo to nie ma szans by Chelsea czy inne zespoły walczyły o wygranie LM a to tylko pokazuje, ze angielska liga sie zeszmaciła. A nieprzewidywalna to ona była pare lat temu, z roku na rok coraz gorzej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.04.2016 o godz. 19:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#43
|
|
Jutro trzymamy kciuki za Podbeskidzie!!! a za tydzien minimum 20 tys na meczu i awans do I ósemki!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#44
|
|
Akurat dzisiaj trzeba powiedzieć jasno, że Wdowczyk nie pomógł zespołowi. 80 minuta a my w dalszym ciągu bez zmiany pomimo katastrofalnej postawy Boguskiego i Brożka. 90 minuta plus, mamy jeszcze jedną zmianę, jest mega elektrycznie a ten dalej nic.
Tak czy inaczej liczą się trzy punkty na które zasłużyliśmy. Świetny Wolski, bardzo dobry Ondrasek i co trudno mi napisać Boguski. Teraz trzymamy kciuki za Podbeskidzie lub Piast i wszystko w naszych nogach. ![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Offline |
#45
|
|
Mały dzisiaj też bardzo dobrze zagrał, szarpał na skrzydle i podawał z głową
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#46
|
Dawno nie bylo takiego horroru z happy endem. Wszyscy oprocz Brozka na plus. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#47
|
|
Uważam, że to n-te spotkanie w którym w grze obronnej można wyróżnić jedynie Bobana. W lecie trzeba zatrudnić dwóch perspektywicznych środkowych obrońców a zarówno Pietrzak jak i Sadlok teraz grają w destrukcji bardzo niepewnie. Poza tym prawie wszyscy na + zwłaszcza Małecki, który obiektywnie był dziś na boisku bardzo konkretny. Przydałby się techniczny napastnik bo Brożek grający za Ondraskiem to średni pomysł zwłaszcza w sytuacji gdybyśmy awansowali do grupy mistrzowskiej. Głowacki mając kartkę na koncie zamiast myśleć fauluje raz za razem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
|
Padnieta ktoś, kiedy ostatnio zdobyliśmy 2 bramki ze STF? Nie licząc karnych, no bo tutaj trudno mówić o jakkolwiek schematach wykonania.
Balem się tego spotkania - Ruch gra piłkę idealnie na Wisłę, czyli szybćkie kontry. Co do sędziego, faul Popo na Mazku był, karnego Głowy nie. Do tego czerwo dla Koja, który zatrzymał kontrę 3 na 3 faulem, mając już żółtą. A no i w sumie czerwona też dla Stepinskiego - nakładka wyprostowaną nogą. Gra niezla, ale martwią przestoje. Niepokoi defensywa, Misiek nie miał w tym sezonie ani jednego czystego konta, a jedyna bramka, która idzie na jego konto to dzisiejsza. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#49
|
|
Jak jutro jaga przegra z PBB to wszystko zalezy tylko od naszego meczu z kretami..... Jutro PBB musi wygrać. A jebany Ruch bez Stępińskiego i Koja z Lechią ma plecy
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#50
|
|
Dwie rzeczy były w tym meczu żartem. Sędzia i nasza obrona.
Więcej szczęścia niż rozumu, ale ciśniemy dalej. Proponuje odpalić akcję #20kołaNaZagłębiu. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#51
|
![]() A poważnie - liga hiszpańska to 2 super zespoły + Atletico - reszta dno. Liga niemiecka to Bayern, Bayern Bayern i nic poza tym. A liga angielska wciąga tym że wiele zespołów walczy o coś. Jest najpopularniejszą ligą na świecie. A tak przy okazji - zespoły z Anglii więcej koszą ze swojej ligi niż z LM. Stąd bardziej się starają u siebie. Miśkiewicz! Poza tym czy nie lepiej było przy wyniku 3-1 od razu zdjąć Brożka i wpuścić Cywkę albo Brleka? Może by była mniejsza nerwówka. Ważne 3 punkty i wygrana nad śmierdzielami ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#52
|
|
W sumie dla nas jeden pieron czy Jaga wygra ,czy zremisuje. Jak wygraja beda grac na remis w Gliwicach.Roznie moze byc, ale nadzieja umiera ostatnia. Do Boju Wisełko!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#53
|
|
Hej dziewczyno, spójrz na Misia....
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#54
|
|
Miśkiewicz dzisiaj mega kozak. Ogólnie super się skończyło i można wreszcie cieszyć się z 3 pkt po meczach Wisełki.
co do meczu. KRYMINAŁ w wykonaniu sędziego. Nie tylko karny z kapelusza, ale przede wszystkim przy stanie 1-3 KOJ mając żółtą kartkę fauluje Ondraska i zasługuje na drugą !! gość nie dostaje czerwonej i póżniej zdobywa bramkę. dla mnie to podobna skandaliczna decyzja jak ten karny |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
|
Jeśli faul na Mazku był w polu karnym (wątpliwe) to w drugiej połowie sędzia postanowił wyównać szanse. Koj powinien być już w szatni kiedy strzelał na 2:3, a karny to już w ogóle ...
Swoją drogą jak tak często się wymieniamy z Chorzowem piłkarzami (chyba jak z nikim w lidze) to może byśmy wymienili Cywkę na Mazka ? A Misiek chyba najbardziej wygrany na fochach Cierzniaka ![]() ![]()
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|
|
|
|
Guest
|
#56
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#57
|
|
Jeśli oni nie zatrzymają w lecie Wolskiego.... ten gość to w tym momencie skarb, robi niesamowitą różnicę w tej drewnianej lidze.
Misiek dzięki, wiedziałem że obronisz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#58
|
|
Michał Miśkiewicz !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#60
|
|
Obejrzyjcie sobie powtórkę bramki Ondraska i zachowanie Głowackiego. To był ćwiczony schemat, dzięki któremu Czech zgubił krycie.
Miśkiewicz dzisiaj dobrze grał nogami. Jeśli oni awansują do top 8, to mogą dostać niesamowitego kopa w górę! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|