The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 18.08.2015, 15:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Poza tym u Moskala jest powtarzalność jeżeli chodzi o frajerskie tracenie bramek i straty punktów. Raz czy dwa to mógłby być przypadek, ale tu - to jest reguła.
To jest akurat łatwo wytłumaczalne: mamy 13-14 piłkarzy nadających się do grania.
Stąd strategia - atakujemy jak szaleni na początku i wtedy, gdy wynik jest niekorzystny. Kiedy prowadzimy uspokajamy grę i oddajemy plac rywalom, bo nas nie stać kadrowo i fizycznie na grę na 100% tymi samymi piłkarzami przez kilka meczów z rzędów. Musimy się oszczędzać, bo jak przeholujemy to w następnym meczu zagrają juniorzy.
Raz się uda, a raz nie. Dopóki nie wzmocnimy (albo przynajmniej uzupełnimy równorzędnymi zmiennikami) składu tak to będzie wyglądało.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 18.08.2015, 16:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To jest akurat łatwo wytłumaczalne: mamy 13-14 piłkarzy nadających się do grania.
Stąd strategia - atakujemy jak szaleni na początku i wtedy, gdy wynik jest niekorzystny. Kiedy prowadzimy uspokajamy grę i oddajemy plac rywalom, bo nas nie stać kadrowo i fizycznie na grę na 100% tymi samymi piłkarzami przez kilka meczów z rzędów. Musimy się oszczędzać, bo jak przeholujemy to w następnym meczu zagrają juniorzy.
Raz się uda, a raz nie. Dopóki nie wzmocnimy (albo przynajmniej uzupełnimy równorzędnymi zmiennikami) składu tak to będzie wyglądało.
To nie jest prawda. W conajmniej połowie z tych meczów w ktorych straciliśmy frajersko bramki była jeszcze 1/2 zmiany nie przeprowadzone... Więc skoro tak bardzo byli umordowani, to czemu nasz Kazio nie zrobił zmiany, która mu przysługuje? Przeciez mamy 14 piłkarzy, a nie 11.

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1138715

Czy gdy "prowadzimy uspokajamy grę i oddajemy plac rywalom, bo nas nie stać kadrowo i fizycznie na grę na 100% tymi samymi piłkarzami przez kilka meczów z rzędów" to robimy pierwszą zmianę w 85 minucie?
Ostatnio edytowane przez Fiti : 18.08.2015 o godz. 16:51.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:22.