The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy tematy meczowy spełniają Twoje oczekiwania:
Tak, są kompletne. 53 81,54%
Nie. 7 10,77%
Jest kilka rzeczy do poprawy/uzepełnienia. 5 7,69%
Głosujących: 65. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 10.08.2014, 11:59
Chciałbym żebyśmy wygrali tak z 5-0. Trzeba wygrac z Ruchem, nie możemy sobie pozwolić na strate punktów na własnym stadionie. Budujemy twierdze od nowa. Hat trick Brożka, jedną Sarki i Stilić. Mielibyśmy szanse na pudło po tej kolejce. Musimy sie odkuć za porażke w ubiegłym sezonie z hanysami u siebie. Jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 10.08.2014, 12:14
5 minut szukania, 34 darmowe vouchery na Wisłę

Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.08.2014, 12:16
Ciekawe jak z formą i zdrowiem u Pawła? Pamiętam jak przed sezonem mówił w wywiadzie, że zawsze jak ładuje brami w sparingach, to w lidze idzie kiepsko. Była to żartobliwa wypowiedź, ale jednak coś w tym chyba jest. Liczę jednak na przełamanie i chciałbym aby zdobył bramkę.
What's new?

Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 10.08.2014, 12:20
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
5 minut szukania, 34 darmowe vouchery na Wisłę

Te vouchery sa już chyba wszedzie, ojciec dziś grał na Grzegorzeckim w tenisa, dzwoni do mnie pozniej, ze kobita z recepcji sie go pyta, czy nie chce voucheru na mecz na E

Także frekwencję Jacka to można podzielić przez 2 spokojnie. To juz nawet nie jest śmieszne, Jacek z klubu zrobil instytucję charytatywną chyba, rozdaje bilety na prawo i na lewo
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 10.08.2014, 12:30
Paweł jest już w pełni zdrowy (wg wywiadu ze Smudą), ale jego forma to dalej zagadka.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 10.08.2014, 12:37
Jeśli jakiś, nawet ostrożny optymizm zapanował u niektórych po meczu w Poznaniu, to po ostatnim wyczynie ziemniaczanego teamu oraz wczorajszej prezentacji kupy w majtach Łęcznej, dopiero dzisiaj przekonamy się co tak naprawdę nas czeka jesienią. Obym się mylił, ale widzę to w barwach raczej ciemnych .
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 10.08.2014, 13:30
Ktoś wie czy w meczu z Ruchem będzie mógł zagrać Lucas? Wogóle kiedy będzie mógł już grać w meczach?
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 10.08.2014, 13:50
Lucas moze juz grać w oficjalnych meczach Wisły, bo został zgłoszony do rozgrywek. Także jeśli tylko Smuda pozwoli mu zadebiutować to nie ma żadnych przeciwskazań.
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 10.08.2014, 14:02
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ciężki mecz się zapowiada.
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.

Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 10.08.2014, 14:40
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.

Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo.
Na chwile obecna od wielu,wielu miesięcy my jesteśmy TYLKO Wisła Kraków...
Wiem ze Ruch szalem nie jest ale to zespol z podium ubiegłego sezonu...
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 10.08.2014, 14:54
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.

Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo.
Haha. Nie wiem czy ironia ale właśnie "wczoraj" wzieliśmy trójke zawodników z Ruchu.
Odpowiedz cytując
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 10.08.2014, 16:28
A kiedyś braliśmy hurtowo z innych klubów i graliśmy w pucharach z sukcesami... To Polacy już źli w składzie?
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 10.08.2014, 16:34
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. My jesteśmy Wisła Kraków i nie możemy się obawiać meczu z Ruchem. Na papierze prezentują się bardzo przeciętnie. Jeżeli ktoś pisze, że cieżki mecz sie zapowiada, to ilu graczy z Ruchu wzielibyscie do Wisły? Bo ja nie widzę żadnego.

Kuświk, Starzyński bez formy, kto ma nas straszyć? Ruch nie powinien murować bramki jak Piast. Liczę na gładkie, ładne zwycięstwo.
Tym bardziej, że ich najlepszy piłkarz Zieńczuk nie gra!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 10.08.2014, 16:39
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Haha. Nie wiem czy ironia ale właśnie "wczoraj" wzieliśmy trójke zawodników z Ruchu.
Poza Sadlokiem, wyciagnelismy dwóch z podstawowej 11stki.
Nie wyciągnęliśmy żadnych dziadków, tylko perspektywicznych.
Odpowiedz cytując
staszek2309
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 10.08.2014, 17:04
Na trybunach tłumy.
Więcej ludzi było dzisiaj na basenie w Olkuszu.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 10.08.2014, 17:27
staszek2309 napisał(a):Wyświetl post
Na trybunach tłumy.
Więcej ludzi było dzisiaj na basenie w Olkuszu.
3,5to max....kazda wyzsza liczba będzie smieszna...
Ladny doping-przypomina mi się festyn w Kokotowie w 99'...

PS. Ale czy "Jebac PZPN" przystoi elicie
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 10.08.2014 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 10.08.2014, 17:34
Teraz Anglia sie zrobiła (nie mówie o frekwencji). Gardła pewnie zabolały powinni chyba tantum verde brać ze sobą na mecz...

Szkoda tych akcji...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 10.08.2014, 17:52
https://www.youtube.com/watch?v=8fUaIvmGcyk
Taka myśl się nasuwa po pierwszych meczach.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 10.08.2014, 17:52
Cii... Zaraz Cię zje klika fanów tego ręcznika, który jakimś cudem stoi w naszej bramce

Nic chłop nie łapie. ZERO.
Ostatnio edytowane przez fialo : 10.08.2014 o godz. 17:55.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 10.08.2014, 17:54
Ofensywa ładnie klepie, obrona jak sito.
Szkoda, że Smuda nie dostał napastnika, kogoś do Brożka.

Głowacki straszna gafa przed gwizdkiem. Wygrywa losowanie a mimo to wybrał połowę pod słońce. Buchalik był mu wdzięczny zapewne.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 10.08.2014, 18:03
Brama Buchalika :( żal Miśka, szkoda, że chciał tyle kasy. Jeśli On dalej będzie tak bronił, to będę tęsknił za Pawełkiem.
Brożek ewidentnie bez celownika...
Jeśli dobrze widziałem Boguski przestraszył się obrońcy.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:11.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 10.08.2014, 18:12
Potwierdzam. Tam gdzie pracuje również można było dostać wejściówki na dzisiejszy mecz. Sektor E oraz VIP. Więc teraz widać jakim szacunkiem darzy nas zarząd. Ludzie ciężko pracują, chodzą na mecze od X lat aby mieć zniżkę 5 złotych przy wznowieniu karnetu. A przypadkowe osoby dostają darmowe bilety na sektory gdzie cena jednej wejściówki zaczyna się od 40 złotych...
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 10.08.2014, 18:16
Jeśli jesteś kibicem Wisły to płac. Jeśli jesteś frajerem znikąd to wchodź na stadion za free.

No i ....a 2-1 dla Ruchu...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 10.08.2014, 18:33
No i sparciały jak zwykle dał popis... bez DP - raz się upiekło bo Kuświk zmaścił. 2 raz nie.... do kiedy był Uryga na placu gra z tyłu jakoś to wyglądała. Dno co ten pacan wymyśla taktycznie. Garguła na DP... śmiech.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 10.08.2014 o godz. 18:35.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 10.08.2014, 18:37
Boguski gra na defensywnym.

Wreszcieeeee!!!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 10.08.2014 o godz. 18:40.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 10.08.2014, 18:55
Frajerstwo i zenada, powtorka z meczu z Piastem. Sedzia tez swoje dołozył. Powinnismy ich zwgałcic do przerwy a nie meczyc sie w drugiej połowie. Brozek cos za słabo cwiczył te strzały bo dzisiaj znowu mu nie wychodziły, innym zreszta tez.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 10.08.2014, 18:55
Czyli czas od kiedy zszedł Uryga a czas do kiedy wszedł Zając i Boguski został przesunięty na DP był czasem kiedy podarowaliśmy remis Ruchowi. Garguła jako DP to śmiech. Dramat co ten sparciały Smuda wyprawia. Zamiast grać o zwycięstwo my dzielnie walczyliśmy o remis... Dobrze że się udało. Ale i tak dno. Szkoda pisać o meczu w którym Smuda postanawia grać bez asekuracji z tyłu. Może mógł mędrzec od razu ściągnąć Głowackiego albo Dudke zamiast Urygę. Na to samo by wyszło....
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 10.08.2014 o godz. 19:10.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 10.08.2014, 19:03
Dziwny mecz.
Mogliśmy to wygrywać 3-0 ale i Ruch mógł prowadzić 1-3.

Sędzia nie uznał nam gola i nie podyktował karnego, po tej akcji straciliśmy gola.
Nie winiłbym Buchalika za wynik.

I mam wrażenie, jakby Smuda uległ presji, krytyce, brakło mu cierpliwości przy wyniku 1-1.
Bezsensu zmiana.

Stracona szansa na zwycięstwo.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 10.08.2014, 19:03
Najbardziej rozczarowuje mnie Jankowski. Jego powinno się ściągnąć za Sarkiego,a nie Uryge. Niestety w przodzie było dużo naszych ale nic z tego nie wynikało. Mam nadzieję że przyjdzie Stępiński,żeby w ataku wzmocnić rywalizacje bo narazie słabo to wygląda. A zawodnik meczu Sadlok.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 10.08.2014, 19:04
Ruch przeszedł obok meczu pierwsze 40 minut spotkania i prosił się o lanie. Goście wyraźnie byli myślami gdzie indziej, może Charkowie bo na R22 to było 11 niebieskich koszulek grających bez ładu i składu. Nawet biorąc pod uwagę przeszkadzanie sędziego powinno by minimum 2:0 po 40 minutach. Druga połowa to klasaczne kopanie się po czołach z obu stron i każdy wynik był możliwy... nawet 1:3 dla Ruchu jakby Zieńczuk nie przypomniał sobie swoich "najlepszych momentów" z Aten.

Ruch praktycznie nic nie pokazał a jakby nie patrzyć był bliższy zwycięstwa. Przykre.

PS. Jankowski to poziom I ligi. Dramatycznie słaby.
Ostatnio edytowane przez thechris : 10.08.2014 o godz. 19:08.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:07.