The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 28.07.2014, 11:56
wiertar napisał(a):Wyświetl post
wcale sie nie zdzwie jak Zając bedzie siedzial dalej na lawce a w ataku zagra R9Boguski
Ale Boguski i tak miał grać
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 28.07.2014, 12:04
Moim zdaniem lepiej żeby Zając wszedł w przerwie, bo nie o to chodzi we wprowadzaniu młodych żeby ich od razu na głęboką wodę rzucać a 45 minut to dużo czasu zeby sie pokazać i presja też mniejsza

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.07.2014, 12:10
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem lepiej żeby Zając wszedł w przerwie, bo nie o to chodzi we wprowadzaniu młodych żeby ich od razu na głęboką wodę rzucać a 45 minut to dużo czasu zeby sie pokazać i presja też mniejsza

Dokładnie albo niech Zając zagra pierwsze 45 minut i z góry wie, że po przerwie zmiana.

Chyba w jakimś wywiadzie mówił, że nie ma sił na pełne 90 seniorskich minut.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 28.07.2014, 12:17
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie albo niech Zając zagra pierwsze 45 minut i z góry wie, że po przerwie zmiana.

Chyba w jakimś wywiadzie mówił, że nie ma sił na pełne 90 seniorskich minut.
Tak jak i Boguski...
Odpowiedz cytując
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.07.2014, 12:42
No to dzisiaj na ataku zobaczymy naszych asów Boguskiego lub Gargułę bo na to, że Franciszek wystawi Zająca od 1 minuty nie liczę.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 28.07.2014, 12:49
Też wątpię że wystąpi Zając od początku, choć nawet w sparingach miał więcej asyst/bramek niż Sarki który grał 2 razy więcej.

Pomijając już fakt Garguły i Boguskiego którzy powinni grzać ławę z taką formą. Ale nie ma nikogo za nich.

Na pewno będzie Pawła dziś brakować, choć sądzę że więcej zależy od gry Głowackiego i Stillicia.
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.07.2014, 12:53
Guła do środka, Jankes na 9 i Czarny Manu wskakuje na skrzydło. Zając po przerwie za Boguskiego.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 28.07.2014, 13:09
Dokladnie tez tak to widze. Zajac jak nie ma sily to lepiej aby gral w 2 polowie i biegal na podmęczonych przeciwnikow.
Oby dostal szanse i oby ja wykorzystal
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 28.07.2014, 14:58
No to pieknie skoro Brozka nie ma. To raczej pewne, ze Jankowski zagra jako wysuniety napastnik w koncu przyszedł głownie jako zmiennik dla Pawła a to, ze grał w pomocy to akurat pomysł Smudy. Jedyny plus jest taki, ze Garguła nie bedzie sie meczył na skrzydle gdzie mu w meczu z Gornikiem Łeczna w ogole nie szło tylko zagra w srodku. To tez szansa dla Sarkiego na przekonanie Smudy, ze moze grac lepiej bo raczej wyjdzie od poczatku
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.07.2014, 15:39
Ciekawe czy Smuda zrobi chociaż jedną zmianę w meczu? Ostatnio z bólem wpuścił Zająca. O trzeciej zapomniał... bo tylko juniorzy zostali na ławce. Liczę że własnie w związku z kłopotami kadrowymi pograją juniorzy. Bo jak nie teraz to kiedy? Nie wierzę żeby Zając od początku zagrał słabiej od Boguskiego.

Mecz bez Pawła będzie ciężki, ale punkty trzeba zdobywać.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 28.07.2014, 15:49
RB9 na Szpicy! a nie mówiłem!!!!

....a wpuscil by tego Zajączka od poczatku niech sie chlopak oswaja, gorszy od Boguskiego nie bedzie na pewno
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 28.07.2014, 15:55
Gdzie Ci Smuda wpuści chłopaka młodego. Tak jak do niego nic nie mam,bo przy naszych finansach to najlepsza chyba opcja to w tych kwestiach to jest beton z poprzedniej epoki.

Jak Boguski był zajebany w Łęcznej po pierwszej połowie to dzisiaj po 30 minutach pograne chyba.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 28.07.2014, 15:55
wiertar napisał(a):Wyświetl post
RB9 na Szpicy! a nie mówiłem!!!!

....a wpuscil by tego Zajączka od poczatku niech sie chlopak oswaja, gorszy od Boguskiego nie bedzie na pewno
Gorszy nie bedzie.
Ale Zając zrobi więcej jeżeli wejdzie na boisko w 55 minucie, niż by wtedy wszedł Boguski.
Zając nie ma sił na 90 minut. Sam o tym mówił ostatnio. Niestety, długi sezon w CLJ zrobił swoje.

Zamiast pisac głupoty, poczytajcie troche ludzie w necie o Wiśle.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 28.07.2014, 16:20
Cytat:
Po zdobyciu mistrzostwa Polski juniorów z Wisłą Kraków, dla napastnika Tomasza Zająca nadszedł czas walki o wyjściową jedenastkę pierwszej drużyny. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności otrzymał już w pierwszej kolejce w meczu z Górnikiem Łęczna (1:1). - Tremy nie było – przekonywał 19-latek po meczu w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.

Zając pojawił się na murawie w 74 minucie zastępując Rafała Boguskiego. - To był mój trzeci mecz w Ekstraklasie. Nic tylko się cieszyć, że jest szansa gry w tak wielkim klubie jak Wisła. Muszę się przyzwyczajać do gry na poziomie Ekstraklasy i występów co tydzień. Z czasem apetyt rośnie. Jak by trzeba było to jestem gotowy grać od początku w każdym meczu - zapowiedział odważnie urodzony w Wiedniu piłkarz.

- Czuję się pełnowartościowym zawodnikiem, tak jak moi koledzy z drużyny juniorów. Myślę, że ktokolwiek z nas wejdzie na boisko, to pomoże, a nie przeszkodzi. Myślę, że rutyna z młodzieżą to chyba dobre połączenie w naszej drużynie i to przyniesie dobry skutek - powiedział bez kompleksów.

Zając ocenił również występ krakowskiego zespołu w starciu z beniaminkiem T-Mobile Ekstraklasy.
a moze ty zaczniesz czytac w necie o Wisle, bo widze nie doinformowany jestes
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 28.07.2014, 18:00
Akcja Bogusia z 44 minuty... smutno się patrzy jak zawodnik na boisku walczy sam ze sobą. Mam nadzieję, że zastąpi go dosłownie ktokolwiek w drugiej połowie.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 28.07.2014, 18:16
Ciekawe kiedy sparciały trener zrobi zmiany... i ile?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 28.07.2014, 18:53
Jankowski=Sikorski jak ku..a nie można trafić z 18 metrów do PUSTEJ bramki z taką gra będzie grupa spadkowa
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.07.2014, 18:55
smuda przez 90 minut z jedna zmianą.... co to ma w ogole byc do ciezkiej kórewki
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.07.2014, 18:56
Chyba musimy jeszcze mieć z 3 kontuzje żeby sparciały wpuścił Lecha czy Wójcika. Boguski nie ma sił, wchodzi Zając i Smuda przesuwa go na DP... ....a po co? Na 20 ostatnie minut Lech mógł zagrać... no ale sparciały gad po co ma kogoś wpuszczać?

BTW
gdyby teraz Chrapek wchodził do zespołu to przy Smudzie by placu nie powąchał... żenujący trener. Gorąco a on zmian nie robi bo sami młodzi na ławce! No ....a... szkoda słów na sparciałego!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.07.2014, 19:00
Stracic punkty w meczu z takimi cieniasami co fartem 1 celny strzał na bramke oddali to trzeba umiec. Szkoda, ze Brozek musiał wypasc jestem pewien, ze w sytuacji Jankowskiego minałby bramkarza i zdobyłby gola. A za tydzien mecz z Lechem 3 mecze 2 punkty? MASAKRA obysmy sie tylko za długo nie rozkrecali
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.07.2014, 19:00
Po dwóch najsłabszych ekipach w lidze 2 punkty na koncie. I to właściwie jedyny słuszny komentarz na dziś.

Zaczną się na tapecie Amiki,Bełchatów,Legie,Pogonie to z taką grą to obecne 11 miejsce z pocałowaniem ręki weźmiemy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.07.2014, 19:00
Po co te wszystkie przygotowania przedsezonowe, po co treningi? Oni tam się uczą jakiejś taktyki, jakiegoś rozegrania akcji? Podają sobie piłkę na stojąco przez 90 minut i liczą, że coś na farta wpadnie. Jankowski - zawodowiec który nie trafia do pustej bramki

Jedna zmiana w meczu

sMUDA won, bEDNARZ won
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.07.2014, 19:03
Atmosfera jak na treningu. Przyjeżdża Piast, który nie oszukujmy się jeżeli zajmie wyżej niż 11 miejsce to będzie dla niego sukces. Przez 90 minut gra taką padakę, że oczy bolą od oglądania, w pierwszej połowie nie istnieje w ogóle, a na początku drugiej strzela bramkę. Dwa -trzy podania i dzida do przodu, a nasi wirtuozi przypomnieli sobie o tym, że gramy o 3 punkty w 75 minucie meczu. Zaraz, chyba to i tak lepiej niż kilka sezonów temu, kiedy o grze przypominali sobie w 80-85 minucie.

Ja pier..dole nie wierzę w to co widziałem, jeżeli Piast zagrał słabo to my zagraliśmy na żenująco. Jedynie chyba Zając na plus. Bo nie powiecie mi, że Uryga to urodzony DP (no chyba, że taki sam jak Czekaj ŚO). Garguła ustawiony na skrzydle, przecież to jest strzał w kolano. Boguski, któremu starcza sił na 60 minut ale i tak Smuda go nie zdejmie, bo Rafał "walczy". Emmanuel - szkoda słów, oprócz koloru skóry nic go nie wyróżniało na tle pozostałych.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 28.07.2014 o godz. 19:08.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.07.2014, 19:05
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chyba musimy jeszcze mieć z 3 kontuzje żeby sparciały wpuścił Lecha czy Wójcika. Boguski nie ma sił, wchodzi Zając i Smuda przesuwa go na DP... ....a po co? Na 20 ostatnie minut Lech mógł zagrać... no ale sparciały gad po co ma kogoś wpuszczać?

BTW
gdyby teraz Chrapek wchodził do zespołu to przy Smudzie by placu nie powąchał... żenujący trener. Gorąco a on zmian nie robi bo sami młodzi na ławce! No ....a... szkoda słów na sparciałego!

Szacunku chłopie trochę, szacunku. Naprawdę nazywanie kogoś sparciałym gadem, nie przystoi. Możesz go nie lubić, ale powinines szanować.

Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.07.2014, 19:10
Bez jaj. Jeżeli "sparciały gad" to jest wg ciebie tak strasznie niestosowne określenie na trenera - zwłaszcza, gdy słusznie wypomina mu się brak zmian w momencie, gdy zawodnicy ledwo biegają po boisku - to może przerzuć się lepiej na tenisa? Będziesz obcował z wyższą kulturą, to dot. też elokwentnych komentarzy. Tam masz kulturalny doping i takie same wypowiedzi pomeczowe.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:07.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.07.2014, 19:11
Jutro na konferencji usłyszymy że strata punktów to wina kiboli i SKWK.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.07.2014, 19:11
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Szacunku chłopie trochę, szacunku. Naprawdę nazywanie kogoś sparciałym gadem, nie przystoi. Możesz go nie lubić, ale powinines szanować.

Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus.
Co robil Boguski na DP wg. Ciebie...
Bo wg. mnie szukal aparatu tlenowego schowanego pod murawa....
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.07.2014, 19:19
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Szacunku chłopie trochę, szacunku. Naprawdę nazywanie kogoś sparciałym gadem, nie przystoi. Możesz go nie lubić, ale powinines szanować.

Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus.
A dla mnie sparciały odnosi się do jego mentalności - tylko ograni i doświadczeni piłkarze... po co nowi? Boguski oddychał rękawami i nie ma sił żeby biegać za Wilczkiem..ale dobry ruch bo daje spokój...

Jak nie mamy wystarczająco dobrych piłkarzy to trzeba dać szansę tym młodym których mamy na ławce. Inaczej nigdy żadnego młodego nie wykreujemy.

Legia gra z 17 latkiem Ryczkowskim całe mecze, Lech z 18 latkiem Kownackim 11.. a u nas Zając wchodzi łaskawie na ostatnie minuty a a Lech nawet na 15 minut na DP (to jego pozycja) nie wejdzie, tylko Smuda katuje tam Boguskiego... bo po co wpuszczać młodych? Po czym Lech sprzeda Kowcakiego za 3 mln euro, Legia Ryczkowskiego za 1 mln a nasi złoci medaliści co skopali Lecha skończą gdzieś w III lidze bo sparciały nie dam im szansy. Dobrze że Chrapek dostał szansę przed Smudą...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.07.2014, 19:20
Mati_ napisał(a):Wyświetl post

Po co miał wpuścić Lecha? Widziałeś jaki piłkarski kryminał robił Uryga na tle baaardzo słabej drużyny? Jak przyjdzie grać z Lechem czy Legia, to Uryge będa objeżdzać. Boguski dawał tam spokój, bo jest doświadczony. Dla mnie ruch na plus.
Dobra a teraz powiedz mi kto zagra na DP kiedy nie daj Boże ze składu wypadnie Uryga a prędzej czy później wypadnie( kartki/kontuzje) Ostoja długo nie wróci do treningów i jeśli łysy nie sprowadzi mu zastępstwa to musimy szukać alternatyw w obecnej kadrze. Przy stanie 1-1 Lech spokojnie mógł wejść za Boguskiego bo ten sie już słaniał na nogach a z kim mamy ogrywać młodych jeśli nie z Piastem( który w dodatku tylko sie bronił) z wronkami? z Legią?

Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.07.2014, 19:21
Epitety nie na miejscu IMHO, ale poza tym pełna racja: jeśli w takiej sytuacji S. nie wpuścił na zmianę młodych chłopaków, to kiedy to zrobi?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:31.