The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.03.2013, 21:43. [18 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków, sobota 9 marca 2013, 18:00
VS.



Witam.


Za nami pierwsze dwie wiosenne kolejki Ekstraklasy,w który zespół Białej Gwiazdy podejmował niżej notowanych rywali - mówiąc wprost outsiderów naszej ligi - GKS Bełchatów oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała. W obu meczach Wiślacy nie stracili bramki ale co gorsze również ich nie strzelili, czego efektem jest imponujący bilans po początku wiosny: 2 punkty oraz bramki 0:0.

Jak będzie w dalszej części sezonu? Jak piłkarze Wisły poradzą sobie z silniejszymi przeciwnikami, którzy staną na naszej drodze? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, kiedy to podopieczni Tomasza Kulawika zagrają wyjazdowy mecz w Warszawie z Polonią. Aktualnie Wiślacy zajmują 13 pozycję z dorobkiem 20 punktów, natomiast Polonia Warszawa sklasyfikowana jest na 3 miejscu z 32 oczkami.




O rywalu słów kilka:


Najpierw nieobliczalny Wojciechowski a teraz Ireneusz Król. Jedno jest pewne Polonia nie ma szczęścia do właścicieli. Kiedy nowy właściciel przejmował klub wydawało się jednak, że sytuacja w stolicy zostanie opanowana. Pomimo zapewnień o uregulowaniu zaległości z racji wysokich kontraktów, opóźnienia w transakcjach były spore. Piłkarze początkowo, głośno nie mówili o swoich problemach skupiając się przede wszystkim na osiągnięciu jak najlepszego wyniku sportowego.

I tak zespół Polonii składany na przysłowiowe ''za pięć dwunasta'' rundę jesienną zakończył na 3 pozycji tracąc do innego stołecznego klubu - Legii 5 oczek.

Trzeba przyznać, że w większości spotkań w rundzie jesiennej przyjemnie patrzyło się na grę podopiecznych Piotra Stokowca, który podjął się ułożenia tego zespołu. ''Czarne Koszule'' swoją grę oparły przede wszystkich na młodym Wszołku, Teodoryczyku i Gruzinie Dwaliszwilim.

Problemy zespołu pojawiły się podczas przerwy zimowej, piłkarze głośno zaczęli upominać się o swoje pieniądze a prezes Król nadal twierdził, iż zaległości będą uregulowane w najbliższym czasie.

Podczas jednego z zagranicznych zgrupowań niektórzy piłkarze postanowili opuścić zgrupowanie i wrócić do kraju: Wladimer Dwaliszwili, Adam Kokoszka, Łukasz Piątek, Dorde Cotra oraz Sebastian Przyrowski i zwrócić uwagę na problemy finansowe. Kwestią kilku dni było tylko potwierdzenie ich odejścia z Konwiktorskiej.

Ostatecznie w stolicy zostali Sebastian Przyrowski oraz Łukasz Piątek natomiast większa grupa Polonistów opuściła trzeci zespół Ekstraklasy, w tym zawodnicy, którzy w znaczącym stopniu znaczyli o sile ''Czarnych Koszul''


Transfery:

Przybyli: Martin Baran, Piotr Grzelczak, Krzysztof Kopciński, Vytautas Lukša, Igor Morozov, Piotr Piekarski, Paweł Tarnowski, Jakub Tosik, Tomasz Wełna, Konrad Wrzesiński

Ubyli: Marcin Baszczyński, Tomasz Brzyski, Dominik Budzyński, Edgar Çani, Đorđe Čotra, Wladimer Dwaliszwili, Siergiej Golatkin, Dimitrije Injac, Isidoro, Adam Kokoszka, Borys Rusak, Łukasz Teodorczyk



A tymczasem na Reymonta:


180 minut bez straconej bramki...

Całe dwa spotkania w Ekstraklasie nasza obrona zagrał na zero z tyłu. Czy nasza gra obronna przez przerwę zimową naprawiła błędy z rundy jesiennej, czy tworzy monolit? Czy może po prostu zespoły, z którymi do tej pory się mierzyliśmy nie miały w swoich szeregach napastników, którzy sprawili by trochę trudności naszym obrońcom?

Testem dla naszej obrony będą mecze ze zdecydowanie mocniejszymi zespołami walczącymi o puchary czy o mistrzostwo.


...180 minut bez strzelonej bramki!

Z tego, że Sergiej Pareiko i spółka zachowali czyste konto przez z 180 minut można się i cieszyć, ale z tego że nasi napastniczy przez 180 minut nie umieli skierować piłki do bramki przeciwnika cieszyć się na pewno nie można. Niemoc strzelecka naszych asów trwa w najlepsze, ani Genkov ani Boguski ( nie licząc PP) ani tym bardziej Sikorski nie umieli pokonać bramkarzy GKS-u Bełchatów i Podbeskidzia.


Będą zmiany?


Z Belgii wrócił Emanuel Sarki, czy dostanie szansę od trenera Kulawika w najbliższym meczu w Warszawie? Do składu wrócił na mecz z Podbeskidziem Gordan Bunoza, który zastąpił Jaliensa. Przyznać trzeba, że Bośniak wypadł pozytywnie i dał się zapamiętać kilkoma ofensywnymi wejściami, czego nie można było powiedzieć o Jaliensie w poprzednim meczu. Czy dobry wstęp zaowocuje pozostaniem w wyjściowym składzie na dłużej? Do składu po absencji kartkowej wróci Arkadiusz Głowacki, który najprawdopodobniej zastąpi Michała Czekaja i wraz z Osmanem Chavezem będzie tworzył parę stoperów.

Co z Gargułą? Miała być pauza tylko w jednym meczu, a tu nasz najlepszy strzelec i reżyser gry po raz trzeci nie znalazł się nawet w meczowej kadrze. Jak będzie tym razem? Czy w tydzień Łukasz dojdzie do pełnej sprawności?

Kamil Kosowski przed meczem z Podbeskidziem nabawił się lekkiego urazu, miejmy nadzieję, że uraz nie będzie na tyle poważny aby wykluczyć go z gry w sobotnim spotkaniu.


Zagrożeni pauzą w następnym meczu w Wiśle Kraków są: Osman Chavez, Tsvetan Genkov.


Ostatnie wizyty Wisły Kraków na Konwiktorskiej:


Sezon 2007/08

Brak spotkań.

Sezon 2008/09

16 sierpnia 2008, Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0:2, Paweł Brożek 29, 89

Sezon 2009/10

3 kwietnia 2010, Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0:1, Łukasz Piątek 90 (sam)

Sezon 2010/11

28 listopada 2010, Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0:1, Dariusz Pietrasiak 18 (sam)

Sezon 2011/12

6 sierpnia 2011, Polonia Warszawa - Wisła Kraków 1:1, Bruno 24 -- Dudu Biton 66




Poniżej przedstawiam terminarz 18. kolejki T-M Ekstraklasy:


8 marca, piątek:

18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa

9 marca, sobota:

13:30 GKS Bełchatów - Widzew Łódź
15:45 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
18:00 Polonia Warszawa - Wisła Kraków

10 marca, niedziela:

14:30 Pogoń Szczecin- Piast Gliwice
17:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań

11 marca, poniedziałek:


18:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce



Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.03.2013, 21:48
Cóż z Groclinem na Konwiktorskiej jeszcze nie przegraliśmy, wypadało by podtrzymać tę passę...
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.03.2013, 22:03
Pareiko - Jaliens, Czekaj, Chavez, Bunoza - Wilk, Kosowski (jeśli nadal kontuzjowany to Garguła), Iliev, Małecki - Sikorski, Boguski

Dwóch napastników. Sikorski instynktu podbramkowego nie ma za grosz (a to z kolei chyba jedyna piłkarska umiejętność Boguskiego), ale rozgrywa całkiem nieźle, Iliev/Małecki/Garguła do strzałów z dystansu, Boguski do dobitki. Piątek dostaje indywidualną eskortę w postaci Osmana. Alleluja i do przodu.
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.03.2013, 22:49
Czyzby szykowało sie kolejne 0-0? Wszystko jest mozliwe
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 06.03.2013, 14:39
będą baty...
Polonia mimo wszystko prezentuje jakiś styl i gra swoją piłkę. My zaś nie gramy niczego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.03.2013, 14:55
jakie 0-0 oni bez 5- 6 podstawowych zawodników rozwalą nas jak się patrzy.....
Odpowiedz cytując
des89
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 06.03.2013, 14:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
będą baty...
Polonia mimo wszystko prezentuje jakiś styl i gra swoją piłkę. My zaś nie gramy niczego.
Polonia gra 5 obrońcami, przeszkadza przeciwnikowi i tyle, moga trafic jedynie z dystansu do bramki np. Piątek, myślę że 0-0 będzie albo 1-0 dla nas
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 06.03.2013, 14:59
Optymistycznie postawię na bezbramkowy remis
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 06.03.2013, 15:10
Polonia ma styl? Hahahaha. Przez prawie cały mecz z Lechią grali taką kopaninę, że żal było to oglądać (jedynie od momentu kiedy Wiśniewski zdobył bramkę dało się ten mecz oglądać, ale to było raptem kilka minut, a więc niewiele więcej od naszego występu w Bełchatowie). Wygrana w Poznaniu? Większego fartu w naszej lidze dawno nie widziałem. Polonia w drugiej połowie nie istniała, gospodarze stwarzali jedną okazję za drugą. Dobry styl Polonii ma polegać na tym, że broni się rozpaczliwie w dziewięciu, napastnik gra na lewej obronie, dopuszcza przeciwnika co chwilę do groźnej sytuacji i liczy się na cud? Polonia grała źle w obronie, bo jak można inaczej to nazwać, skoro Lech miał z dziesięć bramkowych okazji w drugiej połowie? Jesteśmy w stanie wygrać i powiem więcej, to my będziemy faworytami w tym spotkaniu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 06.03.2013 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.03.2013, 13:53
Ja również postawię na kolejne 0:0. Na tyle poważnie, że chyba wybiorę się do buka
What's new?

Odpowiedz cytując
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.03.2013, 15:28
Wszystkie mecze w rundzie wiosennej po 0 - 0 to tez byl by ciekawy wyczyn.

O Wisle kolejny raz usluszal by caly świat, może warto spróbować
Odpowiedz cytując
radek1876
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.03.2013, 15:39
Polonia nie wygra bo to polska Ekstraklasa, gdzie faworyci nie wygrywają. Myślę, że to będzie kopanina na 0-0 i niewykluczone, że nasze orły na dzikim farcie wtoczą farfocla, bo jak to mówią: raz do roku i noga od stołu strzeli.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.03.2013, 16:38
radek1876 napisał(a):Wyświetl post
Polonia nie wygra bo to polska Ekstraklasa, gdzie faworyci nie wygrywają. Myślę, że to będzie kopanina na 0-0 i niewykluczone, że nasze orły na dzikim farcie wtoczą farfocla, bo jak to mówią: raz do roku i noga od stołu strzeli.
Sugerujesz że Daniel coś strzeli? Mam stawiać u buka na Daniela? ;]
Odpowiedz cytując
Manor
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.03.2013, 16:54
Kulawik mówi Sport.pl, że na lewej pomocy za wysuniętego na szpicę Małego zagra... Burliga.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.03.2013, 18:48
Zmiana sędziego sobotniego meczu. Wczoraj pojawiła się informacja, że sobotni mecz poprowadzi Jarosław Rynkiewicz, który sędziował nam niedawno spotkanie z Jagiellonią Białystok z ramach Pucharu Polski.

Dziś nastąpiła zmiana głównego arbitra sobotniego spotkania, w/w zastąpił Bartosz Frankowski z Torunia. W tym sezonie arbiter z Torunia prowadził jedno spotkanie z udziałem Polonii Warszawa z Podbeskidziem Bielsko-Biała, zakończone zwycięstwem warszawiaków 1:0.

Bartosz Frankowski w tym sezonie Wiślakom nie gwizdał.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.03.2013, 19:08
Bardzo dobry sędzie. I nie mówię tego w związku z tym że też pochodzę z Torunia, lecz na podstawie np. ostatniego meczu który prowadził Górnik - Jagielonia.

Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.03.2013, 20:03
Manor napisał(a):Wyświetl post
Kulawik mówi Sport.pl, że na lewej pomocy za wysuniętego na szpicę Małego zagra... Burliga.
Tj. jak dla mnie po.ebane do potęgi 223!
Jak Burliga znów się będzie plątał jak smród po gaciach jak to było z PBB to w następnej kolejce wystawi go pewnie jako środkowego napastnika...
Wystawi teraz Małego w ataku, dzięki czemu ofensywna gra pomocy w całym meczu to będą może 2 niezłe zagrania Ilieva. Nie będzie miał kto szarpnąć, pójść skrzydłem, powalczyć...
Obudź się Kula! To coraz bardziej wygląda jakbyś słabo wiedział kto, gdzie i jak ma grać.
Ostatnio edytowane przez arti : 07.03.2013 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.03.2013, 20:30
Niestety nie ma kto grać. Zakładając, że Kosa, Garguła, Sarki (chore, że z nim kontrakt podpisaliśmy) dalej kontuzjowani, to na skrzydle kto może zagrać?
Małecki, Burliga ewentualnie Boguski (wtedy musi w ataku drewno Sikorski), Iliev (wtedy nikogo nie mamy jako ofensywnego pomocnika). Kadrowa bieda.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.03.2013, 20:57
To ja czegoś nie wiem na temat Selera, kontuzjowany? Wiedziałem, że pojechał po wizę i ale złożył podanie przez pomyłkę "rodzina na swoim", ale kontuzjowany? Ścierpła mu noga w samolocie?
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.03.2013, 22:16
Kaan napisał(a):Wyświetl post
To ja czegoś nie wiem na temat Selera, kontuzjowany? Wiedziałem, że pojechał po wizę i ale złożył podanie przez pomyłkę "rodzina na swoim", ale kontuzjowany? Ścierpła mu noga w samolocie?
Niewygodne łóżko miał przez 2 tygodnie w hotelu i odleżyny ma.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 07.03.2013, 23:07
A tam gadacie głupoty... powraca myśl szkoleniowa Skorży - dzida na napastnika i może coś wpadnie
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 07.03.2013, 23:34
Manor napisał(a):Wyświetl post
Kulawik mówi Sport.pl, że na lewej pomocy za wysuniętego na szpicę Małego zagra... Burliga.


Szkoda juz słow Kulawika nawet komentowac

zreszta frekwencja na Podbeskidziu i ta garstka piknikow pokazala ze juz mało kto interesuje sie ta Bednarzowo-Kulawikową i gdzies tam Kapkową Wisłą.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.03.2013, 01:48
Niesamowite jak można być tak oderwanym od rzeczywistości i po tym co Burliga pokazał w ostatnim meczu go wystawiać?

Czy ktoś ma numer do dilera Kulawika, chciałbym się zaopatrzyć w tak mocne środki odurzające
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.03.2013, 11:16
No faktycznie, cóż za debil, przecież ma do wyboru jeszcze Garetha Bale'a i Cristiano Ronaldo a ten stawia na Burligę... :/ Myślę że trzeba zmieniać trenera czym prędzej, bo jak to możliwe że z tak niezwykle bogatej kadry można wziąć akurat Burligę!?
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Kaco
Junior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Cieszyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.03.2013, 11:26
A co z Genkovem? Dalej plecy go bolą?
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.03.2013, 11:42
Kaco napisał(a):Wyświetl post
A co z Genkovem? Dalej plecy go bolą?
Gdzieś tam było napisane, że go oszczędzają na Jagę.
@ Rob Zombie
Zgoda, że sytuacja kadrowa jest słaba.
Ale moim zdaniem akurat lewa strona w meczu z PBB jakoś funkcjonowała i współpraca Małego z Bunozą daje nadzieję na trochę ruchu i jakieś zagrożenie z tamtej strony. Zamiast to zostawić Kula wrzuca tam B, który nigdy tam nie grał i wstawiony ostatnio do pomocy żeby próbować kreować grę plątał się bez celu i sensu przez godzinę.
Skończy się tak, że Mały będzie sam z przodu i nie będzie miał kto i jak mu dograć z pomocy albo zacznie się wracać po piłę, a wtedy z przodu nie będzie zupełnie nikogo.
Moim zdaniem (zważywszy na absencję Kosy, Jaliensa i Genkova) skład taki jak ostatnio z 1-2 zmianami - Chrapek zamiast Burligi, może (a może nie) Głowa zamiast Czekaja i walczymy jak umiemy.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.03.2013, 11:54
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
No faktycznie, cóż za debil, przecież ma do wyboru jeszcze Garetha Bale'a i Cristiano Ronaldo a ten stawia na Burligę... :/ Myślę że trzeba zmieniać trenera czym prędzej, bo jak to możliwe że z tak niezwykle bogatej kadry można wziąć akurat Burligę!?
Ale kolego, przecież można jednak zamienić miejscami Małego z Boguskim. Może być ktoś z młodych - Stolarski? Nawet Sikorski byłby wydajniejszy od Burligi, który prawie każdą piłkę tracił...
To jest tak jak z wystawianiem Sikorskiego w ataku - jak silną trzeba mieć wiarę żeby liczyć że coś strzeli? To już lepiej wystawić kogoś z ME, a nóż/widelec odpali?
c.d.n.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.03.2013, 13:17
lazy napisał(a):Wyświetl post
Ale kolego, przecież można jednak zamienić miejscami Małego z Boguskim. Może być ktoś z młodych - Stolarski? Nawet Sikorski byłby wydajniejszy od Burligi, który prawie każdą piłkę tracił...
To jest tak jak z wystawianiem Sikorskiego w ataku - jak silną trzeba mieć wiarę żeby liczyć że coś strzeli? To już lepiej wystawić kogoś z ME, a nóż/widelec odpali?
Co do Stolarskiego, w ostatnim meczu się "spalił" bardzo mało dokładnych podań, biegał wszędzie, miał parę głupich strat... później trochę "zaskoczył" wywalczył 2 wolne, ale mimo wszystko wrzucenie go do pierwszej 11 od samego początku to wrzucenie na zbyt głęboką wodę.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.03.2013, 13:23
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Co do Stolarskiego, w ostatnim meczu się "spalił" bardzo mało dokładnych podań, biegał wszędzie, miał parę głupich strat... później trochę "zaskoczył" wywalczył 2 wolne, ale mimo wszystko wrzucenie go do pierwszej 11 od samego początku to wrzucenie na zbyt głęboką wodę.
Może to i racja. Ale jak określić to co grał Burliga z Podbeskidziem? Też się "spalił"? I to nie był pierwszy raz gdy zagrał słabo...
Z drugiej strony może na miejscu trenera wypadałoby być bardziej konsekwentnym, a nie zmieniać koncepcji ataku w każdym meczu na wiosnę.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.03.2013, 13:24
po co Stolarski jak mamy nowego skrzydłowego Burlige.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:36.