
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#331
|
|
Co do dopingu według mnie ciągniecie jednej przyspiewki dluzej niz 3minuty mija sie z celem, bo juz 50% odpuszcza..
po burzy slonce fajnie wyszlo za pierwszym, czy drugim razem potem juz tak....niewyraznie.. ale za to PZPN to umie sie jakos zaspiewac... ![]() FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.' |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#332
|
No tu sie zgodze. Kirm musi grac wiecej ,bo zatraci sie calkowicie. W tym meczu mało mu wychodzilo ,ale on musi wchodzic na boisko wczesniej a nie na ostatnie 10 minut. Jak piszesz Lobo siada po 60 minutach gry,reszta dla Andraza, ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Guest
|
#333
|
Mam wątpliwości czy on się widzi jeszcze w Krakowie. A z niewolnika... |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|