
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#61
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#62
|
|
Przy okazji oscarów przyszly mi pewne przemyslenia. Zbliza sie zima niema ligi , bede mogl sie bardziej przeczucic na czytanie. Jaki najlepszy jest wedlug was magazyn sportowy , to znaczy raczej Pilka Nozna PLus jest tam o wszystkim polskiej lidze , zagranicznej canal + , transferach . Ale czy macie cos jescze lepszego do polecenia? Chodzi o typowy magazyn pilkarski zeby bylo duzo o polskiej lidze
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#63
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Bystra
Offline |
#64
|
|
Jaka ta koszulke mial Golonka ?
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#65
|
![]()
...nieczytelny...
|
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline |
#66
|
|
Miał 3 koszulki 1. Paweł Brożek 2. Jeleń 3. Lewandowski. A wymiatał gość konkretnie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#67
|
|
Gala miła i wesoła ,Materna nie byl tam przypadkowo
W sumie My 3 oskary Amika tez ,Legia 1+1 oskar specjalny dla Dowhania-swoja droga zupelnie zasluzenie. Ten lysy reporter byl niezly,zwlaszcza jak sie go Majdan pytal czy cos pił ![]() Ogolnie imprezka kameralna a teraz banikiet i wódeczka ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#68
|
|
Oglądam dopiero teraz powtórkę z Oscarów i na prawdę fajnie, sympatycznie im to wyszło.
Kilku zwycięzców- cóż, wiadomo, że nie zgadzam się z wyborem pomocnika. Ogólnie to my kibice (a przynajmniej ja) kierujemy się głównie sympatią do klubu, więc tego komentować nie będę. Gratuluję tylko tym naszym zawodnikom, którzy zgarnęli te statuetki. Fajne wstawki z podkładanymi głosami x). Świetny oczywiście występ Golonki. Zapowiadało się tak sympatycznie- nasz czerwona koszuleczka Ogólnie to fajnie, że Oscary wróciły, choć akurat ostatni rok to generalnie określić można słowami: BARDZO SŁABO. Ale niech się zwycięzcy cieszą, a w przyszłym roku niech będą oni wszyscy bardziej zasłużeni ![]() ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#69
|
|
Co powiedział Peszko, że go ktoś tam 'polubił'?
![]() Golonka fakt, zajebisty. W sumie zgadzam się z tegorocznymi oskarami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#70
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków
Offline |
#71
|
|
Da się jakoś w necie zobaczyć przemówienie gościa z Lecha?
Dzieki Oress Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Kris54 : 16.12.2009 o godz. 07:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj
Offline |
#72
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#73
|
|
Oglądnęłam już powtórki gali i nie wiem dlaczego nasza brać kibicowska nie została doceniona? Okey, Lechici być może i sobie zasłużyli, ale przecież (rozmawialiśmy o tym) jak pamiętam to my byliśmy z naszymi piłkarzami do końca, a kibice Lecha w pewnym momencie mieli ich troche gdzieś, jak np. trwonili przewagę pktową na wiosnę. Tak czy inaczej, już chyba nie będzie tej kategorii po wystąpieniu przedstawiciela kibiców Lecha x)
Poza tym fajne wstawki z SuperNovaTV i podkładaniem głosów A i z tego co pamiętam to dawali "specjalnego oscara" m.in. pani Nadolskiej(?)- sędzinie, także to przecież nie była nowa kategoria... ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|