
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#61
|
Wystawiając 18-latka, wystawiasz go na minę. Zrozum, że łatwiej zadoptować zawodnika do przodu niż do tyłu. W tamtym sezonie Chrapek miał idealną sytuację, bo miał przy swoim boku Stjepe, który robił niesamowita robote. Śmiem twierdzić, że gdyby on był w obu meczach, to mielibyśmy na swoim koncie 6 punktów. Urydze brakuje kogos takiego. Jego szczescie polega na tym, ze ma z tyłu Dudke i Głowackiego. Uryga powinien się ogrywać w 1 lidze. Def. pomocnik musi byc doswiadczony. Chyba, ze masz blisko siebie kogos, kto Ci pomoze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#62
|
Wiesz co? Ja od początku twierdze, że Uryga się nie nadaje na def. pomocnika. Tzn. nie nadaje na Wisłe. On powinien pójść do 1. ligi i tam sie ogrywac, jak to zrobił Chrapek. Gorzej niż Uryga Lech by nie zagrał.I chciałbym, żeby Smuda kiedys zaczal mecz na def. wlasnie z tym chłopakiem. Bo coś czuje, że w Poznaniu Uryge będą ogrywać.. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#63
|
|
A więc tak..
Uryga katastrofa. Szczerze? wolałbym już żeby Boguski grał na Def pomocniku... Uryga niestety to przeciętny przecinak. 2 lata temu wyglądał na szybszego, zwrotniejszego i bardziej myślącego zawodnika. Zdecydowanie za bardzo przybrał na masie. Wynik wynikiem. Jeszcze 36 spotkań, ale serce mi rośnie oglądając na boisku Zająca. To tacy zawodnicy porywają tłumy. Smuda stawiaj na niego!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#64
|
|
Dobrze że w Hiszpanii czy Holandii nie znają tych "prawd" i dlatego taki Herera czi Javi Martinez dostali szanse za młodu na DP... w Polsce szlifowaliby talent w I lidze i w wieku 25 lat dostąpili zaszczytu gry
![]() Pytanie co lepsze na ostatnie minuty doświadczony Boguski nie na swojej pozycji i bez sił na ostatnie 15 minut czy nie doświadczony Lech z zapasem sił i na swojej pozycji? Dla mnie wyszło asekuranctwo Smudy które nas zgubi. kiedy taki Lech ma powąchać murawę? karherop Czemu Lech nie wszedł za Urygę? Gorzej by pewnie nie zagrał. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#65
|
|
Po dwóch latach spędzonych na ławce będzie miał 20 lat, wtedy już można wpuszczać? czy ma sobie jeszcze posiedzieć bo dalej za młody? rozumiem że wzorem wprowadzania młodych jest dla ciebie Daniel Brud?
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#66
|
Bednarz musi znalesc kogos na tą pozycję. Porównajcie kogo ma czołówka na tych pozycjach: Legia - Pinto, Jodłowiec, Vrdoljak Lech - Linetty, Trałka, Jevtić Lechia - Borysiuk, Łukasik Wisła - Uryga Jak my mamy wygrywać? Zależy o co chcesz grać. Jak o ósemke, to stawiajmy na niego. Jak o puchary, to zapomnij.
Ostatnio edytowane przez Mati_ : 28.07.2014 o godz. 19:39.
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#67
|
|
bo Mati jest przedstawicielem polskiej myśli trenerskiej - 18 lat to jeszcze junior który musi się uczyć od starszych
a tymczasem w Barcelonie, Realu, Bayernie 17 latek gra w pierwszym składzie nic dziwnego że polska piłka w takiej dupie jak Smuda i jego wyznawcy mają takie teorie ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#68
|
|
a czego Wy sie spodziewaliscie po tej druzynie ? po takim fachowcu trenerskim ? po zawdodnikach ktorych nawet Ruch nie zatrzywmywal u siebie ? po takiej atmosferze w prywatnym folwarku Lysego szkodnika
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#69
|
Oglądałeś 2 mecze Wisły w tym sezonie? Widziałeś grę Urygi? Bo każdy napiepsza na Boguskiego, ale to co robił Uryga w dwóch meczach to piłkarski kryminał. To taka tykająca bomba, byle zagrac do Dudki albo Głowy. Nic do chłopaka nie mam, ale jest słaby. Nie nadaje się na razie do ekstraklasy. Widziałeś jak dziś grał Martinez? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#70
|
Ten chłopak to taka odmiana Czekaja a nawet nie odmiana to ten sam poziom...czyli przyszlosc rysuje się w barwach Limanovii względnie Garbarnii.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#71
|
|
Co wy tak panikujecie, jest Stjepanović przecież, tylko żeby był zdrowy i nie bedzie źle.
![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#72
|
|
Cytat:
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 19:59.
![]() ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#73
|
|
no wlasnie. problem Wisły niestety tkwi w braku Ostoji. to zawodnik zajebiscie defensywny ale umie tez rozegrac piłke. Uryga gra tylko bezpieczne piłki. i non stop do tyłu. w defensywie słaby w ataku jeszcze gorszy. srodek pomocy to jednak bolaczka. Uryga tego nie pociągnie....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#74
|
A ten Jevtić to też pewnie weteran... Borysiuk czy Łukasik to po ile lat mieli jak zaczęli grać w Legii kiedy zaczęli błyszczeć? (po 18) BTW My nie gramy o żadne puchary - zapomnij. Dlatego to czas żeby ogrywać młodych a nie grać żelazną 11. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#75
|
|
nie porównujcie Alana do Chrapka. Chrapek juz od początku widac było ze miał to coś, jedynie motoryka u niego bardzo kulała. U Urygi kuleje niestety wszystko, jeśli ktoś uważa inaczej niech poda w czym on jest dobry.
Zawiódł mnie Sarki. Kolejny mecz gdzie tylko i wyłacznie robi wiatr - jak dla mnie kolejny Manu. Szkoda meczu ktory spokojnie był do wygrania. Ostoja z tego co kojarze zerwał wiezadła wiec w tej rundzie na niego nie liczymy, a ta rudna dla klubu jest bardzo wazna gdyz rzutuje na druga czesc sezonu. Jeśli nie kupimy defensywnego to leżymy a ten Lech to nie boczny pomocnik ? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#76
|
|
Sezon 2011/12:
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (12 825) Sezon 2012/13: Wisła Kraków - GKS Bełchatów (15 047) Sezon 2013/14: Wisła Kraków - Górnik Zabrze (13 244) Sezon 2014/15: Wisła Kraków - Piast Gliwice ( 4 277) A Jacek i tak powie, że wakacje stąd słaba frekwencja.. ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#77
|
|
|
||
|
|
Guest
|
#78
|
|
Wez to zapodaj do Nibylandii prosze Ciebie
Chetnie poczytam wywody i tlumaczenia chujoglowych. To do postu ZWE oczywiscie bylo ![]() Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 28.07.2014 o godz. 20:11.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#79
|
|
Nie ma żadnych racjonalnych argumentów, aby trzymać na boisku zarówno Urygę jak i Boguskiego. W tym momencie nie dają oni drużynie NIC, natomiast zajmują miejsce na boisku młodym-perspektywicznym, którzy powinni się w tym momencie ogrywać.
Przy obecnej sytuacji kadrowej i w około klubu puchary to będzie tylko i wyłącznie blamaż i strata pieniędzy na ew. przeloty do Tadżykistanu. To jest najlepszy moment, żeby młodzi wybiegali swoje, nabierali doświadczenia. Gorzej niż wspomniana dwójka nie zagrają, jak stracą siły to po prostu zmiana i tyle. Jeszcze co do Sarkiego: rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron i puścić go w pierony, ten typ już się nie nauczy dośrodkowywać ani strzelać.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.07.2014 o godz. 20:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Online |
#80
|
Przy Smudzie młodzi nie pograją. No chyba że wypadną Głowa, Guła, Sadlok, Boguski. Wtedy nagle Smuda postawi na Lecha, Bierzałę, Wójcika i Tomka Zająca od pierwszych minut. Dostaniemy trójkę albo czwórkę od kogobądź i... Smuda stwierdzi że się młodzi nie nadają... bardzo prawdopodobny to scenariusz... Tak jakby nie mógł im dawać po 10 - 15 minut w meczu... Właśnie Lechowi, Wójcikowi czy Bierzalle... Swoją drogą zamiast bezsensownego wypożyczenia Kościelniaka albo Kamińskiego trzeba było jednego z nich zostawić, bo jak patrzę jak "gra" Sarki to mi się nóż w kieszeni otwiera... ![]()
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#81
|
|
Dramat, dramat, dramat.. najgorsze jest to, że zremisowaliśmy 2 mecze ze słabymi drużynami. Piast był skoncentrowany na obronie, od 20 min grali na czas, celebrowali wrzuty z autu, kradli sekundy jak tylko mogli. Byli bardzo dobrze zorganizowani w defensywie, ale ofensywnie nic nie pokazali. Bramka fartowna, tym bardziej boli remis z takim rywalem. Nasi zagrali kalkę z meczu z Łęczną. Kompletny brak pomysłu a rozegranie akcji, wszystko w żółwim tempie, niezliczona ilość niecelnych podań i niewymuszonych błędów. Brakowało ruchu w drugiej linii, ruszał się tylko zawodnik będący przy piłce i ewentualnie inny będący najbliżej niego. Niby mieliśmy w środku pola zawodników niezłych technicznie jak Semir, Guła, Sarki czy Jankowski, ale nie było z nich żadnego pożytku.
Boję się tej jesieni, czekają nas trudne chwile. Teraz jedziemy do Poznania na stracenie. Po 3 meczach będą 2 punkty i zacznie się presja żeby wygrać jakikolwiek mecz. Najgorsze jest to, że graliśmy tylko bez Brożka, poza tym wszyscy byli do dyspozycji. Jest jeszcze Donald. Na ławce był Czekaj i sami juniorzy. Z czasem nasz skład będzie wyglądał coraz bardziej dramatycznie. Jak doświadczenie zawodnicy tak się prezentują to co zrobią żółtodzioby?.. Taki Zając ma jeszcze czas, ale widać było, że TME to nie ten poziom i chłopak wiele zepsuł, w tym piłkę meczową dla nas. Może kiedyś będą z niego ludzie, ale póki co nie można polegać na takich zawodnikach. Na dzień dzisiejszy wygląda na to, że będziemy bronili się przed spadkiem ;/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#82
|
|
W tym meczu brakowało trenera. Oni chcą nawet, ale nie wiedzą, co grać. Wygląda to jakby stado baranów po boisku biegało. Ambitnych nawet ale głupich. Zero taktyki i zero rozumu.
Dziś najlepszy był chyba Garguła, dwa dobre strzały i asysta. Ale on, i Stilić, i Jankowski i Boguski grają ciągle na tej samej pozycji. Czyli trzech pozycji brakuje. Beznadziejne zawody rozegrał Burliga: z przodu psuł prawie wszystko, a i z tyłu nie był orłem. Tragicznie to wyglądało. ![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#83
|
Przeczytaj co na górze pisałem. Każdy klub wystawia 2 def. My gramy jednym. Bo tylko jednego mamy. Linetty poszedł do przodu bo miał obok siebie Trałke, co mu robote robił. Uryga moze polegac tylko na siebie. W ogole nie wiem o czym mam z Toba dyskutowac. Widziales 2 mecze z Górnikiem i Piastem? Widziales co robil Uryge? Wisla mu robi szkode, bo chłopak moglby spokojnie poprawoac nad swoimi umiejetnosciami w 1 lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#84
|
Sadlok to jeden z lepszych graczy w tych dwoch meczach. Nie wiem co chcesz od niego? Miej pretensje do Garguły, Stilicia, Boguskiego |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#85
|
Dyskusja jest o sparciałym Smudzie który nie chce wpuszczać młodych tylko woli męczyć bezproduktywnego Boguskiego na DP. A Uryga to inny wątek. Więc jeśli nic nie masz do powiedzenia na temat Smudy to faktycznie dyskusja nie ma sensu. BTW Taki Zając parę sytuacji zepsuł, ale każdy na początku przez brak zgrania z kolegami psuje. Musi swoje błędy zrobić żeby lepiej grać. Tak to jest. Ale im więcej będzie grał tym częściej będzie widział kolegów a oni jego i gra będzie bardziej płynna. Zając grał tak jakby wiedział że jak sie nie pokaże teraz to Smuda juz go długo nie wpuści w meczu, więc za wszelką cenę chciał błysnąc...
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 28.07.2014 o godz. 20:38.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#86
|
|
Rozwiązaniem problemu z niedojeżdżającym Urygą byłby powrót Jovanovica - wtedy Dudka mógłby zagrać defensywnego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#87
|
|
![]() Cytat:
![]() ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#88
|
|
Drugi raz miał pecha, drugi raz brakowało mu kilkunastu cm.
![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#89
|
2. Dudka nie chce grać na def. W tamtym sezonie radził sobie średnio. I sam wielkrotnie powtarzał, że chce grać z Głową na środku obrony. Na razie nie zawodzą wiec po co zmieniac? Po co rozbijać ta parę? Jezeli obaj czują się pewnie i chca ze soba grac? 3. Nie twierdzę, że Smuda nie robi błędów. Robi ich baardzo dużo. Spokojnie, zaraz dojda kontuzje, kartki. Młodzi wejdą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#90
|
|
Cytat:
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.07.2014 o godz. 20:49.
![]() ![]() |
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|