The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.10.2016, 17:51. [XIV KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 31 października, godz. 18:00



Przed nami kolejny weekend z Ekstraklasą. Tym razem Wisła Kraków zmierzy swoje siły w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Będzie to ostatnie spotkanie w tej serii gier, ponieważ mecz rozegrany zostanie w poniedziałek o godzinie 18:00. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Eurosport.

Poznaliśmy również głównego rozjemcę tego pojedynku a będzie nim Daniel Stefański z Bydgoszczy. W tym sezonie Stefański już dwukrotnie prowadził mecze z udziałem Białej Gwiazdy, przegrane Derby oraz zwycięski mecz z Piastem Gliwice.

Zapraszam na krótką zapowiedź zbliżającego się spotkania.


Historia spotkań pomiędzy Zagłębiem Lubin a Wisłą Kraków:

Sezon 2009/10

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1:4, David Caiado 90 - Marcelo 1, Patryk Małecki 27,81, Łukasz Jasiński 69 (s)

Sezon 2010/11

25 maja 2011, 19:00, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 0:3, Andraž Kirm 42, Maor Melikson 57 (k), Andrés Ríos 90

Sezon 2011/12,

19 lutego 2012, 14:30 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2:2, Adam Banaś 17, David Abwo 80 - Ivica Iliev 30, Andraž Kirm 55

Sezon 2012/13

8 grudnia 2012, 15:45, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 4:1, Michal Papadopulos 9, Szymon Pawłowski 14, Róbert Jež 16, Aleksandyr Tunczew 53 - Łukasz Garguła 90 (k)

Sezon 2013/14

31 marca 2014, 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:1, Manuel Curto 86, Piotr Brożek 90 (s), Michał Nalepa 90 (s) - Łukasz Burliga 73

Sezon 2014/15 - brak spotkań.

Sezon 2015/16

6 listopada 2015, 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1:3, Arkadiusz Woźniak 83 - Rafał Boguski 31, Aleksandar Todorovski 66(s), Wilde-Donald Guerrier 88

Powyższa statystka pokazuje, że mecze w Lubinie przeważnie obfitują w dużą liczbę bramek, tym razem powinno być podobnie.




Meldunek z Lubina.

Piotr Stokowiec to chyba na obecną chwilę najdłużej pracujący trener w naszej Ekstraklasie. Zaufanie, jakim obdarzyli go włodarze lubińskiego klubu procentuje z każdym meczem. W zeszłym sezonie, jako beniaminek zespół z Lubina zajął trzecie miejsce i zdobył przepustkę do gry w europejskich pucharach. W tym sezonie Miedziowi również radzą sobie dość dobrze i plasują się w czubie tabeli depcząc po piętach Jagiellonii Białystok oraz Bruk Betowi Nieciecza.

Lubinianie mogą pochwalić się najmniejszą liczbą porażek w tym sezonie, bo zanotowali tylko dwie, obie przed własną publicznością (Lechia Gdańsk, Wisła Płock). Wysoką pozycję w tabeli klub z Dolnego Śląska zawdzięcza też małej liczbie straconych bramek, w dotychczasowych spotkaniach, nasi najbliżsi rywale stracili tylko jedenaście bramek, co czyni ich drugą najszczelniejszą defensywą w lidze. Mniej bramek straciła tylko Jagiellonia Białystok.

Powtórzenie sukcesu s poprzedniego sezonu będzie ciężkie jednak nie niemożliwe do zrealizowania. Drużyna wydaje się być bardziej dojrzalsza i lepiej radząca sobie z presją niż jeszcze w zeszłym sezonie, do tego stabilizacja na stołku trenerskim również daje większą pewność drużynie, która nie musi się martwić, że co chwilę inny trener będzie wprowadzał swoją wizję składu i taktykę.







Miedziowi pod lupą TWSD.

Dziś przyjrzymy się zawodnikom występującym, na co dzień w Zagłębie Lubin, przeglądając ich kadrę warto zwrócić uwagę na kilka nazwisk, które w klubie odgrywają znaczącą rolę.


Martin Polacek - pierwszy wybór trenera, Stokowca, co do obsady bramki, za zaufanie odwdzięcza się dobrą grą i pozytywnym wpływem na linię defensywną. Jako jeden z nielicznych ma na koncie wszystkie mecze od pierwszej do ostatniej minuty.

Jarosław Jach - mimo młodego wieku, tworzy trzon linii obrony, pewny w swoich odbiorach. 22-Latek ma w tym sezonie także jedno trafienie na swoim koncie.

Krzysztof Janus - zdecydowanie numer jeden w Lubinie, ciągnie grę, strzela, asystuje, robi bardzo dobrą robotę. W tym sezonie na swoim koncie ma już cztery bramki i taką samą liczbę asyst.

Filip Starzyński - po wykupieniu z Belgii, trochę spuścił z tonu i już nie jest tak kreatywny jak w poprzednim sezonie, gdzie był wiodącą postacią i dzięki jego dobrej grze Zagłębie zakończyło sezon na podium. W dotychczasowych meczach Starzyński dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców jak i dwukrotnie zaliczał asysty przy trafieniach kolegów.

Martin Nespor - czeski napastnik, który poprzedni kapitalny sezon rozegrał w barwach Piasta Gliwice. Po zakończeniu wypożyczenia wrócił do Czech, jednak od razu zgłosiło się po niego Zagłębie, które wyłożyło pieniądze na jego transfer i od sierpnia Nespor nadal strzela w polskiej lidze, tylko dla innego klubu. W dotychczasowych meczach dwukrotnie znajdował drogę do siatki rywali.



Podbudowana Wisła.



Ostatnie dobre występy Wiślaków nie mogły przejść bez echa, remis w Poznaniu, zwycięstwo z Bruk betem czy całkiem dobry wynik w wyjazdowym meczu PP zrobiły swoje i Wiślacy zyskali na pewności siebie. Być może duża w tym rola wypłaty zaległości, jakie klub miał względem piłkarzy i sztabu szkoleniowego. Jednak mniejsza z tym. Wisła w końcu zaczęła grać tak, że zęby nie bolą od patrzenia na ich grę i nie wygląda to tak tragicznie jak jeszcze kilka kolejek temu, gdzie zamykaliśmy ligową tabelę. Wiadomo do ideału wciąż daleko, ponieważ nadal znajdujemy się w strefie spadkowej, ale widoki na przyszłość są ciut lepsze niż wcześniej. Warto walczyć o każdy punkt, bo kiedy popatrzymy na tabelę to różnicę punktowe między poszczególnymi miejscami są naprawdę minimalne i jedno zwycięstwo może nas wywindować w górę tabeli o kilka miejsc.




Pójść za ciosem!



Dobrą postawę w poprzednich spotkaniach należy podtrzymać również teraz w starciu z Zagłębiem Lubin, choć przeciwnik do łatwych nie należy, nie wolno już przed meczem zakładać, że z Lubina wrócimy choćby bez punktu. Wiślacy tradycyjnie już do ligowego starcia przygotowywali się w ośrodku w Myślenicach, wiadomo, że tygodniowy mikrocykl nie mógł być w pełni zrealizowany przez to, że w środku tygodnia Biała Gwiazda rozgrywała puchowe spotkanie z Lechem Poznań. Na naszą korzyść jednak działa fakt, że spotkanie z Zagłębiem odbędzie się dopiero w poniedziałek, co zwiększa szansę na pełniejszą regenerację. Co ważne po pucharowym meczu, żaden z zawodników nie narzeka na urazy i wszyscy są gotowi do tego pojedynku.



Zmiana w środku pola. Poprawa ofensywy.

Przed poniedziałkowym meczem trener Dariusz Wdowczyk ma tylko jeden problem, kogo wystawić do składu w miejsce pauzującego za kartki Krzysztofa Mączyńskiego. Wiele wskazuje na to, że tym zawodnikiem będzie Tomasz Cywka, który dość dobrze radził sobie na treningach na tej pozycji.
Na konferencji prasowej trener Wdowczyk zwrócił uwagę na chęć poprawy gry w ofensywie, jak stwierdził nasza gra opiera się na jednym zawodniku a tak nie może to wyglądać, jeżeli chcemy wygrywać i pewnymi schematami zaskakiwać obronę rywali. Nie trudno się domyślić, że tym jednym zawodnikiem jest Patryk Małecki, który napędza akcję Wiślaków po jednej i po drugiej stronie boiska. Czas, aby odpowiedzialność za grę wzięła większa liczba zawodników.



Uwaga na kartki.

Niestety, ale coraz większa liczba zawodników Białej Gwiazdy zagrożona jest pauzą w następnym spotkaniu. Richard Guzmics, Boban Jović, Patryk Małecki, Adam Mójta, Zdenek Ondrasek, Denis Popović - to cała lista zawodników, która ma na swoim koncie po trzy żółte kartki i każde kolejne napomnienie skutkować pauzą w kolejnym spotkaniu.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 28.10.2016 o godz. 18:10.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.10.2016, 18:56
Czas najwyższy wygrać z mocną ekipą na wyjeździe i dać sygnał, że będziemy się liczyć w walce o górną ósemkę.

0-1 Małecki

edit: super grafika
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.10.2016 o godz. 19:10.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.10.2016, 20:41
Jedziemy na ciężki teren,ale skromne 0-1 mi wystarczy,trzeba uważać na kartki
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.10.2016, 21:43
ostatnie grafiki w meczowych to mistrzostwo, powinny wisieć po całym mieście

remis biorę w ciemno, ale bardzo potrzebujemy zwycięstwa, każdy wynik możliwy.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.10.2016, 21:48
Jako ze krety lepiej graja na wyjazdach niz u siebie to IKS DWA
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.10.2016, 22:32
Kurewa co grafika wzór!!

Bez Maki będzie ciężko, ale mam.nadzieję że go Alan godnie zastąpi
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.10.2016, 08:51
Kurcze ja chyba dałbym szanse Brlekowi. Wiem że ostatnio zagrał kryminał, ale przecież ten gość musi w końcu się odblokować. Potrzebujemy 3 solidnego środkowego pomocnika. W Chorwacji był skuteczny, potrafił strzelić kilka goli z dystansu, niech i u nas odpali.

Wypadałoby odkurzyć któregoś z nominalnych lewych obrońców (Mójta/Pietrzak) mając w perspektywie brak Sadloka w rewanżu 1/4 PP.

Wierzę w nasz zespół, wygrajmy to!!!!
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 30.10.2016, 08:34
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Kurcze ja chyba dałbym szanse Brlekowi. Wiem że ostatnio zagrał kryminał, ale przecież ten gość musi w końcu się odblokować. Potrzebujemy 3 solidnego środkowego pomocnika. W Chorwacji był skuteczny, potrafił strzelić kilka goli z dystansu, niech i u nas odpali.

Wypadałoby odkurzyć któregoś z nominalnych lewych obrońców (Mójta/Pietrzak) mając w perspektywie brak Sadloka w rewanżu 1/4 PP.

Wierzę w nasz zespół, wygrajmy to!!!!
Brlek jest już u nas osiem miesięcy, każdy kto ma oczy i widzi to zauważył, że ten chłopak nie nadaje się do gry w piłkę, gubi się i nie wie co ma robić. Podaje tylko w bok, w tył lub niecelnie do przodu. Nie strzela, nie podłącza się. Alan Uryga - wersja 250 tys. euro. Ciągle znajduje się ktoś kto w niego wierzy, że się obudzi i będzie prezentował formę jak na Chorwacji (czyli 4 gole i 3 asysty w 112 meczów).
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 31.10.2016, 10:59
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Brlek jest już u nas osiem miesięcy, każdy kto ma oczy i widzi to zauważył, że ten chłopak nie nadaje się do gry w piłkę, gubi się i nie wie co ma robić. Podaje tylko w bok, w tył lub niecelnie do przodu. Nie strzela, nie podłącza się. Alan Uryga - wersja 250 tys. euro. Ciągle znajduje się ktoś kto w niego wierzy, że się obudzi i będzie prezentował formę jak na Chorwacji (czyli 4 gole i 3 asysty w 112 meczów).
Alan też gra w U21 swojego kraju. Wobec kontuzji, dzisiaj ma grać na środku obrony z Sadlokiem. Na lewej Pietrzak. W środku zawsze mocny w gębie Cywka.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 31.10.2016, 11:11
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Alan też gra w U21 swojego kraju. Wobec kontuzji, dzisiaj ma grać na środku obrony z Sadlokiem. Na lewej Pietrzak. W środku zawsze mocny w gębie Cywka.
No to wywiezienie 1pkt. będzie sporym sukcesem.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2016, 10:57
Duza szansa na zwyciestwo bo na prawde gramy dobrze, nie jest akurat tak, ze nie przegrywamy bo ci z ktorymi gralismy zaczeli cieniowac. To Wisła stawia wysoko poprzeczke dlatego tak ciezko z Nami wygrac. Jedno jest pewne, nizej niz 15 miejsce nie spadniemy a jest szansa (zobaczymy jeszcze wyniki pozostałych spotkan), ze mozemy awansowac w okolice grupy Mistrzowskiej tak wiec jest o co grac. Dosc juz przegralismy spotkan tak wiec licze na wygrana, ostatecznie na remis, ktory nas akurat nie urzadzi
Odpowiedz cytując
pekaczech
Member
 
Od: 10.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.10.2016, 13:29
Panie WislaZWE, zatrudnij sie Pan we Wiśle, grafika mistrzowska!

Odnośnie rezultatu wzorem Wiesniaka842 X2, bts, over.

Rozum podpowiada remis, serce chce zwycięstwa.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 29.10.2016, 15:00
Na dziś to remis by mnie bardzo ucieszył (potem koniecznie zwycięstwo z Łęczną).
Ale zobaczymy jak się ułoży mecz.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.10.2016, 18:02
Jedziemy jak po swoje, Wisełko tylko 3 punkty!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 29.10.2016, 19:47
Ktoś pauzuje za kartki u miedziowych ? czy nikt
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 30.10.2016, 15:19
To i tak statystyki ma lepsze niż Uryga

Co jak co, jak mam wybierać między nim i Alanem to wybieram Brleka. Dostał trochę szans w 1 składzie, ale Alan dostał pewnie z 10 razy tyle zanim ludzie przekonali się o jego nieprzydatności.

Także zasadnicza różnica między nimi to fakt, że na Brleka można jeszcze liczyć, że odpali - tli się jakaś iskierka nadziei, że młody, trema, że się za bardzo przejmuje i przez to mu nie wychodzi. Nie raz już tak bywało z nowymi nabytkami, że potrzebowali czasu żeby odpalić.

Jeśli zaś chodzi o Alana to mam niezachwiane przekonanie, że to 1 ligowy piłkarz i stawianie na niego jest błędem. W przypadku Brleka nie mam takiego przekonania (chociaż jak narazie nic ciekawego nie pokazał).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.10.2016 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 30.10.2016, 21:51
Brlek to dla mnie taki trochę Romell Quioto - też młody, też talent ale w barwach Wisły jakoś się to nie może ziścić. Może jak w końcu uda mu się strzelić gola to coś drgnie...
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 31.10.2016, 09:19
Z twittera dochodzą głosy, że zagramy dodatkowo bez Głowackiego i Guzmicsa (urazy w weekend).
Oby to nie była prawda.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 31.10.2016, 11:21
Grając w dziewiątkę a tak naprawdę w ósemkę (11 minus Boguski Brlek Uryga) remis będzie sukcesem.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 31.10.2016, 11:44
Boguski coś czuję dziś wygra nam mecz
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 31.10.2016, 11:49
Zagłębie to naprawdę poukładana drużyna. Biorąc pod uwagę nasz skład w tym meczu ciężko o optymizm. Najgorsze jest to, że wypadali nam obydwaj stoperzy. Nie chcę krakać, ale możemy dzisiaj przyjąć kilka bramek w plecy.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 31.10.2016, 11:53
Cała nadzieja w ofensywie. Nie chodzi mi umiejętności naszych "nowych" stoperów, ale o fakt, że oni w tym zestawieniu zagrają pierwszy raz. Nawet gdyby byli nie wiadomo jak utalentowani, to i tak pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. Pozostaje liczyć na zajebistą dyspozycję dnia.

Miejmy nadzieję, że to będzie lekcja dla Wdowczyka, żeby na przyszłość dawać grać też innym piłkarzom niż ci z żelaznej 11stki.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 31.10.2016, 11:57
Będzie dobrze ! Alan zagra na pełnej ku*wie, Boguś i Brlek to samo !

To pewne, że gramy bez Głowackiego i Guzmicsa ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 31.10.2016, 12:10
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Będzie dobrze ! Alan zagra na pełnej ku*wie, Boguś i Brlek to samo !

To pewne, że gramy bez Głowackiego i Guzmicsa ? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
Szkoda że Czekaja nie ma... I Alan do pomocy by poszedł... Środek Uryga Brlek...
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 31.10.2016, 12:15
Załuska - Jović, Sadlok, Uryga (lub Żemło - co z nim ? ), Pietrzak - Boguski, Cywka, Popović, Małecki - Brożek, Ondrasek

Taki skład przewiduję
Odpowiedz cytując
pekaczech
Member
 
Od: 10.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 31.10.2016, 12:21
To trio trzeba skontrować. B-imber, U-zo, B-urbon, Cywka to jeszcze czysta, może to się będzie dało oglądać, chociaż po takim combo zapewne zainteresowanie wynikiem drastycznie spadnie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 31.10.2016, 12:30
W takim razie remis to bedzie ogromny sukces
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 31.10.2016, 19:54
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W takim razie remis to bedzie ogromny sukces
No i sie sprawdziło
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 31.10.2016, 12:41
Trzeba liczyc , ze Załuska bedzie mial dzien konia i bedzie latał na bramce jak w transie. Do tego jak najjwieksza skutecznosc w ataku i moze uda sie nawet wygrac. Wygramy 1-0
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 31.10.2016, 12:55
Bez środka obrony (o ile się to potwierdzi) to czarno to widzę...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:35.