
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2016
Offline |
#1
|
|
Mam w domu gazety z 31 roku, to część historii Wisły Kraków. Zrobiłem skany i wrzucam. Fajne zdjęcie Henryka Reymana z piękną gwiazdą na piersi. Druga opis meczu Wisła Pogoń też z fotkami. Gazeta RAZ DWA TRZY.
http://images77.fotosik.pl/825/909d20310f831f94.jpg http://images77.fotosik.pl/825/82782e77eb7231c5.jpg http://images77.fotosik.pl/825/95e7088b3091a3f1.jpg http://images76.fotosik.pl/825/f5a011c843c25c1f.jpg http://images77.fotosik.pl/825/1f7ea010b5c5f1b1.jpg |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#2
|
|
Skąd masz taką perełkę? Tabela II i Cracovia zawsze niżej była w tabeli niż my. Trzeba znów wrócić do tego stanu rzeczy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#3
|
|
Legja lechja leaderów - fajne
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#4
|
|
Zbliżyłem tekst. Kto tam pisał?
Mistrz Yoda Swoją drogą super materiały. Dbaj o nie. Mogą się przydać do muzeum, jakbyś chciał oddać. Gdzieś na strychu mam stare bilety meczowe. Nie tak stare, ale jeśli znajdę coś fajnego to wrzucę![]()
Ostatnio edytowane przez Kryniu : 23.08.2016 o godz. 18:39.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#5
|
|
Fajnie sie czyta te teksty sprzed reformy i unifikacji jezyka polskiego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#6
|
|
A Pogoń to Lwów a nie Szczecin.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2016
Offline |
#7
|
|
To spadek po babce
tak myślę by za laminować bo już w najlepszym stanie nie są. Mam jeszcze w innych gazetach małe wzmianki o reprezentacji Polski też przedwojenne, krótkie ale z małym zdjęciem każde. Jedno jest z treningu w Krakowie przed meczem, chyba z Francją. Ale nie wiem z jakiego stadionu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#8
|
|
Już niedostępne zdjęcia, wstawisz jakoś inaczej?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#9
|
|
Może wrzuć na Imgura... lub inną stronę. Dobrze, żeby zdjęcia były dostępne na dłużej. Sam się nie załapałem.
![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#10
|
|
Tez sie nie załapalem ale foty z Raz Dwa Trzy (1931 rok) są tam gdzie zawsze czyli tutaj: http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a%2C_Trzy_1931
na www.historiawisly.pl macie przecież tysiące zdjęc, nie tyle co sprzed 85 lat, a z 1906 czy 1907 roku.. No chyba, ze autor tematu ma cos nowego, a jezeli tak to niech podesle skany zdjęć do autorów strony HistoriaWisly, tutaj: www.facebook.com/HistoriaWisly |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2016
Offline |
#11
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#12
|
|
No to wszystko jest na www.historiawisly.pl (opis wszystkich meczow od 1906 roku).
Skany wycinek gazet, ktore zamiesciles i sa tam zdjęcia to na www.historiawisly.pl są w zajebistych jakościach jako osobne odbitki. W osobnych dzialach. A jezeli na Was robią wrazenia te wycinki i zdjęcia ktore azgar wkleił.. to swiadczy o tym, ze jeszcze nie widzieliscie FANTASTYCZNYCH zdjec i wycinek na w/w portalu
Ostatnio edytowane przez c. : 24.08.2016 o godz. 14:23.
|
|
|