
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Sprawa Rafała Wolskiego wyjaśni się... | |||
| Na korzyść Wisły do 20 czerwca... |
|
0 | 0% |
| Na niekorzyść Wisły do 20 czerwca... |
|
0 | 0% |
| Na korzyść Wisły do 25 czerwca.... |
|
1 | 20,00% |
| Na niekorzyść Wisły do 25 czerwca... |
|
0 | 0% |
| Na korzyść Wisły do 28 czerwca... |
|
3 | 60,00% |
| Na nie korzyść Wisły do 28 czerwca... |
|
1 | 20,00% |
| Głosujących: 5. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
Zakładam ten temat, aby każdy mógł napisać jak zmieniło się jego życie od chwili przyjścia do Wisły Rafała Wolskiego i jak będzie wyglądać, gdyby ten jednak (oby nie!) nie dogadał się z Wisłą w sprawie kontynuowania kariery w Krakowie.
Na początek ja. Po przyjściu Wolskiego zacząłem znowu wierzyć w polską Barcelonę. Skończyłem z bojkotem oglądania meczy kosztem innych zajęć. Od momentu Wisły Wolskiego kupiłem sobie nawet platformę NC+ i planuję zakup dużego telewizora (55") w oczekiwaniu na przyszły sezon. No, ale co gdyby jednak odszedł? Nie kupię telewizora, a NC+ zostanie mi na dwa lata... będzie ciężko ale jakoś przeżyję. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#2
|
|
Serio? Oddzielny temat na Wolskiego?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Ja proponuję wrócić do chwalebnej tradycji i potraktować Cię banem.
![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|