The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.04.2014, 16:09. [29 kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków, 5 kwietnia, sobota, godz.18.00
vs.




Witam,
przed nami 29 kolejka T-M Ekstraklasy, w której to zespół Franciszka Smudy spotka się na wyjeździe z Widzewem Łódź.

Sobotni mecz z Widzewem będzie ostatnim wyjazdowym spotkaniem w rundzie zasadniczej. W pierwszym pojedynku obu drużyn w Krakowie, Biała Gwiazda pokonała łodzian 3:0, a bohaterem spotkania był Donald Guerrier, który strzelił dwie bramki.

Aktualnie Widzew Łódź zajmuje ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 19 punktów ( 4 zwycięstwa, 7 remisów, 17 porażek) tracąc tym samym do poprzedzającej go druzyny – Podbeskidzia 8 punktów .
W poprzedniej kolejce, łodzianie mierzyli swoje siły z sąsiadką zza Błoń, skąd wywieźli 1 punkt.

''Biała Gwiazda'' w poprzedniej kolejce grała także na wyjeździe, z Zagłębiem Lubin, a mecz mimo interesującej gry Wiślaków i objęcia prowadzenia, po strzale, kogóż by innego jak nie Łukasz Burliga, zakończył się porażką 3:1.

Mecz w Łodzi w ramach 29 kolejki z Widzewem odbędzie się w najbliższą sobotę o 18:00. Czy ten mecz posiada faworyta?

Jakie szansę w tym spotkaniu ma zespół Wisły Kraków, czy z góry jesteśmy skazani na porażkę, czy wywiezienie z Łodzi remisu będzie naszym zwycięstwem? Czy jednak ''Biała Gwiazda'' odniesie pierwsze w tym sezonie zwycięstwo po fatalnej serii pięciu meczów z zaledwie 2 punktami?

Wydaje się, że przynajmniej linia obrony będzie mogła zostać lepiej skomponowana, bo do drużyny, po pauzowaniu za czerwoną kartkę w meczu w Warszawie wróci jej filar i kapitan Arkadiusz Głowacki. Z obozu wiślackiego dochodzą jednak głosy o problemach zdrowotnych Łukasza Burligi, natomiast treningi wznowili Marco Jovanovic i Dariusz Dudka.

Czy Franciszek Smuda znajdzie receptę na nieskuteczność Białej Gwiazdy? Paweł Brożek ma kłopoty i wydaje się, że nie jest w pełni formy. Czy ktoś pamięta, kiedy strzelił ostatniego gola?

Jeśli chodzi o łodzian, to oficjalna strona internetowa naszego najbliższego rywala podaje, że do pełni zdrowia wróciło już kilku widzewiaków, którzy do niedawna zmagali się z kontuzjami. Jonathan de Amo Perez, Povilas Leimonas i Alen Melunović mogą być brani pod uwagę przy ustalaniu składu przez Artura Skowronka. W ostatnim czasie zagrali w rezerwach.W tym tygodniu walczą o powrót do drużyny po urazach. Istnieje duża szansa, że znajdą się oni w meczowej osiemnastce na spotkanie z Wisłą Kraków.
W kolejnych dniach mikrocyklu treningowego poprzedzającego mecz z Wisłą, podopieczni trenera Skowronka będą ćwiczyć raz dziennie.

Historia spotkań Widzewa Łódź z Wisłą Kraków
2012/2103
Widzew Łódź – Wisła Kraków 1:2
Rafał Boguski 1, 13

2011/2012
Widzew Łódź – Wisła Kraków 1:1
Dudu Biton 90

2010/2011
Widzew Łódź – Wisła Kraków 0:1
Dragan Paljić 34

2007/2008
Widzew Łódź – Wisła Kraków 1:3
Marek Zieńczuk 36, Cléber 66 (k), Paweł Brożek 85

2006/2001
Widzew Łódź – Wisła Kraków
0:0

2003/2004
Widzew Łódź – Wisła Kraków
1:3
Grzegorz Pater 4, Maciej Żurawski 53, Mariusz Jop 90



Poniżej przedstawiam plan 29 kolejki TM Ekstraklasy:

Piątek, 4 kwietnia
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław, godz. 18.00
Cracovia– Górnik Zabrze, godz. 20.30

Sobota, 5 kwietnia
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, godz. 15.30
Widzew Łódź – Wisła Kraków, godz. 18.00
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, godz. 20.30

Niedziela, 6 kwietnia
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin, godz. 15.30
Legia Warszawa – Zawisza Bydgoszcz, godz. 18.00

Poniedziałek, 7 kwietnia
Ruch Chorzów – Korona Kielce, godz. 18.00

Zapraszam do dyskusji
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.04.2014, 16:19
Wszystkiego się można spodziewać po tym zespole...będziemy pewnie prowadzić ale stracimy frajersko bramkę i skończy się kompromitującym remisem.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.04.2014, 16:36
Po prostu: jeśli nie z Widzewem to z kim?

Chciałoby się napisać: spokojne 0:3.

Ostatnio edytowane przez Kaan : 03.04.2014 o godz. 16:43.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.04.2014, 16:45
Najwyższy czas na wygraną , choć nie będzie łatwo.
Moim zdaniem trzeba zagrać tak , jak w Lubinie,ale należy częściej strzelać z dystansu a nie silić się na wjazd do bramki przeciwnika.
Mam nadzieje ,że bliżniacy już otrząśli się po ostatnim meczu ,bo grali straszną "kichę".
No i przede wszystkim Misiek musi być skoncentrowany ,bo to co zagrał z Zagłębiem ,to nie ma prawa się powtórzyć.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.04.2014, 18:25
Jeśli nie wygramy z Widzewem to naprawdę zacznę wierzyć, że łysy to jakiś je** zły talizman oraz, że bez kiboli nie ma goli
Dla mnie Broziu na ławkę, Klarić na boisko.
Na boisku obawiam się będzie dużo kaszany, ale będąc optymistycznym stawiam 2-0 dla nas. ( pierwsza bramka z wolnego stilicia i druga klarić w końcówce)
Łatwo nie będzie, ale trzeba zewrzeć poślady.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.04.2014, 18:51
Tym razem sędzia z Torunia - Bartosz Frankowski...
Dotychczas Wisła-Korona 1:0, Wisła-Lechia 0:1
Pora na remis?

To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.04.2014, 18:54
Jak by to byl wyjazd Widzewa to by mozna bylo typowac wynik...
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.04.2014, 19:06
W ciągu roku padło nam kilka fajnych serii. Nie przegraliśmy u siebie z: Legią od '97, tak samo z Ruchem, z Zagłębiem od '98. A z Widzewem nie przegraliśmy żadnego meczu, ani u siebie, ani w Łodzi od 2001 roku. Mam nadzieję,że chociaż ta seria się utrzyma.. 3 punkty potrzebne są nam jak woda na pustyni. Mam nadzieję, że piłkarze nas nie rozczarują. Wraca Głowacki, będzie raźniej w obronie.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.04.2014, 19:19
Dobrze,że Głowa wraca ale dalej skrzydła i jedyny napastnik z prawdziwego zdarzenia kompletnie bez formy.
Widzew w ostatniej kolejce klepał żydów w kauflandzie,że aż miło było popatrzeć. A każdy wie jak oni grali na wyjazdach ostatnio...
Remis jak wyciągniemy to już będzie progres. Zanosi się na 1:1 czy 0:0. Ewentualnie zgodnie z planem kolejny w.......
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 03.04.2014 o godz. 19:25.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.04.2014, 22:37
Optymistycznie 0-2
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.04.2014, 08:52
Mimo wszystko wierze w zwycięstwo. Wraca Głowa. Obrona powinna się ustabilizować a jak piłkarze wiedzą że w tyłach jest bezpiecznie lepiej gra się z przodu. 0:2
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.04.2014, 09:39
Obawiam sie 0-0 i kolejna kompromitacje pilkarska Pawla Brozka , serce podpowiada ze 0-3 , hat-trick Pawla ale rozum niesety ten 1 wariant ...
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.04.2014, 11:18
Grzegorz Wojtowicz @WojtowiczG

"Darek Dudka na pewno nie zagra w meczu Wisły z Widzewem"

"Tak ma wyglądać skład Wisły na Widzew. Miśkiewicz - Burliga, Głowa, Nalepa, Bunoza - Stjepanović, Uryga - Chrapek, Stilić, Garguła - Brożek."
Ostatnio edytowane przez panowie : 04.04.2014 o godz. 12:22.
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.04.2014, 11:50
Sezon zasadniczy dobiega końca,przed nami ostatni wyjazd i szansa na poprawienie fatalnego bilansu wyjazdowego,
2 zwycięstwa 7 remisów i 5 porażek bilans bramkowy -8

Widzew nie przegrał na własnym stadionie od 4 spotkań
Widzew nie wygrał na własnym stadionie od 2 Listopada 2013 roku(2-1 z Pogonią)
Widzew nie wygrał u siebie z Wisłą Kraków od 2001 roku(3-2)

Warto zwrócić uwagę że w meczach Widzew-Wisła bardzo często obydwie drużyny zdobywają gola.


Wisła Kraków nie wygrała na wyjeździe od 3 spotkań
Wisła Kraków nie potrafi wygrać od 5 ligowych spotkań w ekstraklasie(Wisła-Cracovia 3-1)


Jak ktoś liczy że to łatwy mecz i pewne 3 pkt to nie ma pojęcia o polskiej ekstraklasie
Na każdej pozycji mamy lepszych piłkarzy i jeśli tylko ci dadzą z siebie 100% to wygramy to spotkanie a nie wygranie kolejnego meczu będzie kompromitacją.

Trzeba w nich wierzyć,2-1 dla nas optymistycznie
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 04.04.2014, 12:18
Powrót Głowackiego powinien ustabilizować nieco rozkołysaną obronę.
Jak na nasze podwórko mamy niezłych technicznych pomocników.
Głównie mam na myśli trójkę Chrapek - Garguła - Stilic.
Z przodu Paweł Brożek który obecnie jest cieniem samego siebie.
Jednak jak mu spadnie piłka pod nogi to może uda mu się ją wreszcie posłać do bramki?
W końcu nie zapomina się od tak z dnia na dzień jak się gra w piłkę.

Widzew będzie walczył, w pamięci mam tutaj mecz choćby z Lechem gdzie grali fatalnie, przegrywali dwoma bramki i nic nie zapowiadało, że ten mecz zremisują. Wyszarpali remis, po indywidualnych błędach lechitów.

Liczę na kilka świetnych piłek z drugiej linii które pomogą wygrać ten mecz.

Postawiłem pieniądze na Wisłę bo Widzew to ostatnia drużyna tabeli, gramy nie tak znów tragicznie i bukmacherzy płacą nieźle (dwa złote za postawioną złotówkę).
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.04.2014, 18:29
Czuję, że jakoś wymęczymy zwycięstwo.
Ostatnio edytowane przez arti : 05.04.2014 o godz. 06:28.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.04.2014, 19:36
Brożek musi się przełamać. Dla dobra swojego i drużyny!
Jeśli znów przyjdzie nam oglądać to co przez ostatnie mecze, czyli góra jeden, dwa strzały w światło bramki, to chyba się czerstwą bułką potnę.

Wymęczone zwycięstwo, jedna fuksiarska bramka i kopania przez 90 min. to będzie kontynuacja padliny (już nie mówię o porażce, czy remisie po 0).

Tylko przekonujące zwycięstwo, co najmniej różnicą 2 bramek. No ale pisać, czy mówić to se można....
What's new?

Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.04.2014, 19:41
Naszym problemem od kilku spotkań nie są tyły tylko przód. Jak długo nie zaczniemy stwarzać zagrożenia po tych naszych klepach, tak długo będą problemy z wynikami. Na nasze szczęście Widzew gra dosyć "otwarty" futbol, lubi wyjść do przodu większą ilością zawodników, więc może uda się to przeciwko nim wykorzystać i wyjść z szybszym atakiem. Trzeba przyznać, że atak pozycyjuny nam po prostu nie idzie i stąd problemy z wynikami na wiosnę. Najwięcej bramek strzelaliśmy po przechwytach, nawet wiosną z Cracovią w ten sposób wywalczyliśmy 3 punkty. Ponieważ teraz rywale cofają się bardzo głęboko na własną połowę i nie angażują dużej liczby zawodników w ataki, nie mamy z czego strzelać bramek - ani nie mamy ludzi w szesnastce, bo Brożkowi brak startu, a nikt inny w pole nie wchodzi, ani nikt nie próbuje uderzyć sprzed szesnastki, bo wszyscy chcą skonstruować akcję po której wjedziemy z piłką do bramki. Liczę, że akurat z Widzewem uda się trochę nastrzelać ze względu na ich sposób gry i pozycję w tabeli, ale nawet pogrom raczej nie będzie oznaczał znalezienia lekarstwa na nasze problemy.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
kibic12
Junior Member
 
Od: 02.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.04.2014, 20:00
Uważam, że uda nam się wygrać ten mecz. Wraca Głowacki,więc obrona się wzmocniła. Jak się przełamie Brożek to będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 05.04.2014, 11:15
kibic12 napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że uda nam się wygrać ten mecz. .
Uda albo się nie uda. I tak co kolejkę.

Wisła od 1.01.2013 wygrała na wyjeździe 4. mecze w Ekstraklasie. Średnio wychodzi wygrana raz na 4 miesiące. Takie są realia. Od 16 miesięcy 4 wygrane to tylko o 1 zwycięstwo w Ekstraklasie więcej niż ma GKS Bełchatów... Tylko, że Bełchatów (zanim spadł z ligi) zdążył w tym okresie w Ekstraklasie rozegrać 8 spotkań, natomiast Wisła miała już 21 "szans na sukces".
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.04.2014 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.04.2014, 20:26
Jeśli prawdą jest że jest spółdzielnia by utrzymać ŻWidzew kosztem Ruchu i jego braku licencji oraz braku licencji dla Łecznej, to pewnie wygramy żeby nie było podejrzeń
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 04.04.2014, 20:32
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prawdą jest że jest spółdzielnia by utrzymać ŻWidzew kosztem Ruchu i jego braku licencji oraz braku licencji dla Łecznej, to pewnie wygramy żeby nie było podejrzeń
Brak licencji dla Łęcznej nie powinien mieć nic do rzeczy. Jeżeli Łęczna nie wejdzie, to wejdzie następna drużyna I ligi. Żeby Widzew utrzymał się kosztem Ruchu, musiałby wskoczyć na przedostatnie miejsce w normalnej, sportowej tabeli.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 04.04.2014, 21:27
Zastanawiam się czy w ogóle jest sens rozpatrywać formę sportową naszej drużyny w kontekście tego i następnych meczy.

Zdobycz punktową uznam za miłą niespodziankę
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 05.04.2014, 12:40
Dla mnie to typowy mecz na remis,1:1 czy 2:2.
Widzew u siebie to nie sa ogorki do bicia,do tego dla nich to bedzie walka na noze o kazdy punkt.My wiadomo jak gramy na wyjazdach,a remis to juz bedzie jakis postep.
Wdg mnie szanse na przelamanie mielismy z Zaglebiem,ktore poza 2 akcjami i ostatnimi 5 minutami to zagralo padline.
Dzis juz bedzie duzo trudniej.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 05.04.2014 o godz. 12:45.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 05.04.2014, 15:44
Na stronie Widzewa są składy. Trochę spodziewanych "niespodzianek".
Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Nalepa, Bunoza - Uryga - Stjepanović, Chrapek, Stilić, Garguła - Paweł Brożek
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
crosby
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 05.04.2014, 16:45
Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 05.04.2014, 17:49
Nawet Widzew się na nas przełamie hahahahaha ta runda wiosenna to jakaś farsa...
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 05.04.2014, 17:52
kompromitacja póki co
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 05.04.2014, 17:53


Takie to nasze grajki...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 05.04.2014, 17:57
Beczka śmiechu ten mecz, przynajmniej nie powinno być kaca jak po Lubinie, bo od samego początku gramy gówno, a wtórują nam małpy z chorągiewkami, które chyba odstawiają "Wichrowe wzgórza" w wersji na flagi sygnalizacyjne, a nie mecz sędziują.

Co do naszych, to jak przedłużymy umowę z Gargułą, wezmę jakiegoś mnicha i spalę go pod siedzibą klubu. To, co Orbit odstawia w defensywie jest po prostu nie do przyjęcia w profesjonalnym futbolu. Jesienią bilansował to jakoś tym co dawał w ofensywie, teraz z przodsu też jest padaka, więc nie widzę sensu trzymać dziadka w klubie.

Brożek powinien dostać wolne, mówię to od kilku tygodni. Nie ma sensu go męczyć.

Liczba niecelnych podań Chrapka i Stjepanovicia zakrawa na skecz, może szykują się do występu w Mrągowie czy na jakiejś innej letniej chałturze?

Defensywa dzisiaj wyjątkowo niepewna, mam wrażenie, że powrót Głowackiego źle na nich wpłynął, za bardzo liczą, że Głowa wszystko zamiecie, tymczasem Głowa też nie umie się dzisiaj odnaleźć na boisku.

W środku gramy po prostu za wolno pozwalamy rywalowi nakładać pressing który kończy się kopaniną, którą z kolei regularnie przegrywamy. Jeżeli dołożymy do tego straty obrońców, którzy notorycznie podejmują złe decyzje grając albo za szybko, albo wdając się w niepotrzebne pojedynki i nieprzygotowane zagrania Chrapka i Stjepanovicia, którzy po prostu oddają piłkę bramkarzowi rywali, to trudno liczyć na jakieś składne akcje. Prawda taka, że mam wrażenie, że cała drużyna wyszła na mecz totalnie rozluźniona i nie potraktowała rywala poważnie. Może zewrą poślady w przerwie, ale jakoś na to nie liczę. W dodatku już jesteśmy tak wykartkowani, że dogranie tego meczu w 11 będzie graniczyło z cudem.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:46.