
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie pomiędzy Wisłą a Piastem? | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
53 | 50,48% |
| Skromnym zwycięstwem! |
|
45 | 42,86% |
| Będzie remis. |
|
5 | 4,76% |
| Zwycięstwem Piasta. |
|
2 | 1,90% |
| Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
VS. ![]() Witam, Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do naszej ligowej rzeczywistości. W najbliższej kolejce nasza Wisła podejmować będzie zespół Piasta Gliwice, który w poprzednim sezonie był beniaminkiem Ekstraklasy i zajął w niej bardzo dobre 4 miejsce co pozwoliło gliwiczanom na rozpoczęcie europejskiej przygody. Spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Piastem Gliwice rozpocznie się w piątkowy wieczór o 20:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal + Family HD. Historia spotkań pomiędzy Wisłą Kraków a Piastem Gliwice: Sezon 2006/07 Brak spotkań. Sezon 2007/08 Brak spotkań Sezon 2008/09 18 października 2008, 19:45 Wisła Kraków – Piast Gliwice, Rafał Boguski 45, Paweł Brożek 90. Sezon 2009/10 24 października 2009, 17:00 Wisła Kraków – Piast Gliwice 2:1, Paweł Brożek 24, Marcelo 75 - Jakub Biskup 55 Sezon 2010/11 Brak spotkań. Sezon 2011/12 Brak spotkań. Sezon 2012/13 7 kwietnia 2013, 17:15 Wisła Kraków – Piast Gliwice 1:2, Ivica Iliev 8 - Damian Zbozień 70, Rudolf Urban 73 Jak widać mamy do wyrównania rachunki z gliwickim zespołem, który w zeszłym sezonie pokonał Białą Gwiazdę przy Reymonta. Chociaż początek meczu wcale nie zapowiadał tragedii, najpierw gol Ilieva, później obroniony rzut karny, ale 3 minuty w drugiej połowie wstrząsnęły naszym zespołem i ostatecznie beniaminek zainkasował za ten mecz 3 punkty. Sylwetka rywala. Piast Gliwice to drużyna która w lecie tego roku zadebiutowała na arenie międzynarodowej, przygoda gliwiczan nie była jednak zbyt udana ponieważ Piastunki nie zdołały przejść zespołu dobrze znanego w Polsce a szczególności kibicom Wisły Kraków – Karabachu Agdam. Azerski zespół znowu okazał się silniejszy od polskiego. Obecnie drużyna prowadzona przez Marcina Brosza skupia swoje siły na rozgrywkach Ekstraklasy i Pucharu Polski. Po 6 kolejkach Piast zajmuje 7. pozycję z 8 punktami na koncie i traci dwa oczka do zespołu Wisły Kraków, z którą zmierzy się w bezpośrednim pojedynku w najbliższy piątek. Miejmy nadzieję, że po tym meczu przewaga Wiślaków zostanie zwiększona. Piast pod lupą. Na kogo trzeba zwrócić szczególną uwagę przyglądając się kadrze naszego najbliższego rywala? Warto zacząć już od bramki, Dariusz Trela wrócił do składu po kontuzji i nadal jest pewnym punktem swojej defensywy, owszem czasem zdarzają mu się niepewne interwencje ale zdecydowanie więcej jest tych po których ręce kibiców z Gliwic składają się do braw. Kolejnym ważnym ogniwem drużyny jest Tomasz Podgórski, który w środku pola dyryguje i napędza grę Piastunek. Wtóruje mu Ruben Jurado, na którego też warto zwrócić uwagę, potrafi niekonwencjonalnie zagrać czy zgubić obrońcę, w tym sezonie zdobył już dwie bramki. Zaskoczeniem jest dobra postawa Kamila Wilczka, który do Gliwic wrócił z Zagłębia Lubin i radzi sobie całkiem nieźle. W linii obrony króluje i to dosłownie Krzysztof Król, który wraz z Csaba Horváth’em zagrał we wszystkich dotychczasowych spotkaniach Piasta w tym sezonie. W zespole z Gliwic nie ma już Marcina Robaka, który górnicze miasto zamienił na Szczecin, a trzeba przyznać, że było on jednym z reżyserów gry Piasta w poprzednim sezonie i to dzięki jego bramkom Piast mógł pokazać się na arenie międzynarodowej. Jak teraz poradzi sobie ofensywa Piasta bez głównego egzekutora przekonamy się w trakcie trwania całego sezonu. Transfery i sparingi. Piast do nowego sezonu przygotowywał się na własnych obiektach a także na zgrupowaniu na Węgrzech. Podczas tych przygotowań rozegrał 5 springów: Piast Gliwice – Korona Kielce 1:0 Piast Gliwice – Honved Budapeszt 1:0 Piast Gliwice – Amkar Perm 2:3 Piast Gliwice – Raja Casablanca 1:1 Piast Gliwice - Ferencváros Budapeszt 1:1. Najbardziej znaczące w Gliwicach były transfery z klubu. Piast pożegnał się z Marcinem Robakiem, Adrianem Sikorą czy Pawłem Oleksym. Natomiast w ich miejsce sprowadzono Krzysztofa Króla, Kamila Wilczka czy Csaba Horváth’a. Reprezentacyjna i sparingowa Wisła. Przerwa na reprezentację spowodowała, że kilku zawodników naszego klubu udało się na zgrupowania swoich reprezentacji. Najbardziej zadziwiający był fakt powołania przez Waldemara Fornalika – Pawła Brożka. O słuszności tej decyzji nie będziemy tu dyskutować. Oprócz Pawła na zgrupowania wyjechali: Michał Chrapek, Michał Nalepa, Patryk Fryc, Paweł Stolarski, Osman Chavez, Donald Guerrier i Ostoja Stjepanović. Jak widać trochę tego jest, więc trener Smuda musiał kadrę uzupełnić młodymi zawodnikami a także w sobotnim sparingu w Kalwarii – Cleberem seniorem, który zagrał w jednej drużynie ze swoim synem Lucasem. Sparing zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Białej Gwiazdy (8:1). Operacja Piast. Wiślacy do meczu z Piastem przygotowują się w okrojonym składzie. Do zespołu dołączyło kilku młodych zawodników a także kolejny testowany zawodnik – Marcinho. Napastnik ma trenować z naszym klubem przez około dwa tygodnie a później sztab trenerski ma podjąć decyzję o przyszłości Brazylijczyka, pierwsze opinie są bardzo pochlebne. Cel przed drużyną jest jasny, zainkasowanie w piątek 3 punktów i podtrzymanie dobrej passy meczów bez porażki. Piłkarze mają sobie coś do udowodnienia po słabym spotkaniu w Szczecinie, gdzie formą nie zachwycili swoich Kibiców i rzutem na taśmę przywieźli z dalekiej podróży jeden punkt. O ile nasza defensywa jest najlepsza w lidze o tyle ofensywa nadal wymaga pracy, plan pracy z napastnikami trochę pokrzyżowało powołanie Pawła Brożka, ale trenerzy nie robili z tego zbytniej afery. W sparingu w roli napastnika wystąpił Rafał Boguski, który zdobył dwie bramki. Czy jednak dobry występ przeciwko rywali z dolnej półki da mu przepustkę do pierwszego składu, czy jednak Smuda wróci do żelaznego ustawienia w drugiej linii? Ostatnio na ławce siadł Emanuel Sarki, który w poprzednim meczu( Lech Poznań) nie do końca wykonywał polecone przez trenera zadania i za karę odesłany został na ławkę rezerwowych. Przypuszczać jednak można, że spotkanie z Piastem Sarki rozpocznie w wyjściowym składzie, w końcu przed własną publicznością zespół Wisły ma prezentować bardziej ofensywny styl gry niż w meczach wyjazdowych. Ważne, że przy tak szczupłej kadrze póki co żaden z zawodników nie narzeka na kontuzję, oby taki stan rzeczy utrzymywał się jak najdłużej, bo we wrześniu czeka nas mały maraton grania co 3 dni. Uwaga na kartki! Gordan Bunoza, Michał Nalepa, Ostoja Stjepanović – ta trójka zawodników musi szczególnie uważać na żółte kartki w najbliższym meczu. Wszyscy mają po 3 upomnienia i każde następne skutkuje pauzą w następnym spotkaniu. Terminarz VII kolejki T-Mobile Ekstraklasy. 13 września (piątek) 18:00 Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko Biała 20:30 WISŁA KRAKÓW – Piast Gliwice 14 września ( sobota) 15:30 Zawisza Bydgoszcz – Cracovia Kraków 18:00 Śląsk Wrocław – Lech Poznań 20:30 Korona Kielce – Legia Warszawa 15 września (niedziela) 15:30 Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów 18:00 Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk 16 września (poniedziałek) 18:00 Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin Zapraszam wszystkich do dyskusji na temat zbliżającego się spotkania a także do wyrażenia swojej opinii na temat prowadzenia tematów meczowych. Ostatnia ankieta pokazała, że jest kilka rzeczy, które wam nie odpowiadają, dlatego proszę aby takie informacje przekazywać czy to w temacie czy na PW. Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju wskazówki. Dołożę wszelkich starań aby ulepszyć temat wedle potrzeb forumowiczów.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 12.09.2013 o godz. 17:21.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
#2
|
|
Nadal bez hura optymizmu. Rozjedziemy ich !
To po prostu jedyne możliwe rozwiązanie, choćby miało być 1-0 z samobója 3 punkty to plan minumum. Zdajemy sobie wszyscy sprawę ze słabości ławki rezerwowych, budżetów i innych takich. Cel na koniec rundy bez zmian: miejsce pierwszej ósemce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#3
|
|
Jeśli wygramy wracamy na nasze miejsce- fotel lidera!!!
może tylko przez dobę, ale od czegoś trzeba zacząć |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#4
|
|
jeśli wygramy, to zajmiemy tak dawno nie zajmowane miejsce lidera... o kurcze..
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#5
|
|
Musimy potwierdzić,że słaby występ w Szczecinie to był tylko przypadek! Gramy u siebie i nie widzę innej opcji niż 3 punkty i fotel lidera choćby na jedną dobę !
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#6
|
|
Ta zniewaga krwi wymaga trzeba sobie odbic ta zenujaca porazke w ostatnim meczu z Piastem. Załatwili Nas w pare minut i licze, ze tym razem to My załatwimy ich.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#7
|
|
A ja Wam powiem że najważniejsze żeby zagrali dobry mecz, wtedy punkty same przyjdą.. Jeśli zagrają gorzej od Piasta, to za co te punkty? Czekamy na lidera!
![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#8
|
To ze po tygodniu nikt juz nie bedzie pamietal jak Wisla zagrala, ale kazdy bedzie pamietac ze zdobyla 3 punkty. To nie jazda na lyzwach, tu sie zdobywa punkty, golami samobojczymi, "rękami Boga", plecami, dobra czy chujowa gra. Kozakiem jest sie wtedy gdy zagra sie mega chujowo a zdobedzie punkty. Tak jak z Pogonia zagrali mega chujowo a zremisowali z druzyna ktora zagrala najlepszy mecz w sezonie i to grajac u siebie. I o to chodzi. Choc z Pogonia to tez jest kabaret, bo statystycznie Wisla byla lepsza druzyna od Szczecinan ale skoro media napisai ze chujowo, a Pogon zagrala mecz zycia to niech tak zostanie. Nawet lepiej Oczywiscie licze na lepszy mecz.. ale najwazniejsze sa 3 punkty.Byle jak byle zwyciestwo. Oszczedzac sie na najwazniejszym mecz z Cracovia. Byle obeszlo sie bez kartek dla paru grajkow.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 12.09.2013 o godz. 00:10.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#9
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#10
|
|
będzie dobrze
![]() ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#11
|
|
wszyscy już czekają na mecz z Legią i obawiam się, że może być bardzo słaba frekwencja, dlatego my też musimy dać z siebie wszystko!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#12
|
Co do meczu z Piastem to myślę, że go wygramy, ale nie sądze, że przejedziemy się po nich jak po Lechu. ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#13
|
|
Ważny mecz, bo drużyna potrzebuje zwycięstwa - bilans 2-5-0 nie wygląda szczególnie imponująco, a taki będziemy mieli jeśli znowu zremisujemy.
Ponadto (prawie) wszyscy biją nam brawo, ale prawda taka, że o ile obrona spisuje się na 5+, to atak na jakieś 3=. Jak wyjąć mecz z Koroną, to okazuje się, że w pięciu spotkaniach strzeliliśmy 3 bramki. A nawet wliczając dorobek z Kielc, gorzej w lidze ze strzelaniem bramek radzi sobie tylko Korona i Zagłębie. Pewnie, że to dopiero start ligi, że każda drużyna ma inny kalendarz gier, a różnice bramkowe wcale nie są duże, ale jakby nie patrzeć, strzelanie bramek w tym sezonie na razie idzie nam słabo. A jak się nie strzela, to nie można wygrywać. Mecz u siebie, rywal w drobnym dołku. Wypadałoby chociaż ze dwa razy trafić do siatki. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#14
|
a jak dobrze pamiętamy z zeszłego roku Piast nas 2 razy oklepał zgarniając nam 6 punktów . Pewne że chcemy zwycięstwa , piłkarze i trenerzy też . Piast pomimo że jest w dołku to każdy wynik jest możliwy , to jest piłka . Co za tym idzie każde zwycięstwo bez względu na styl biorę w ciemno . Ale tylko dzieci imogą się teraz podniecać liderem . Na cholerę nam teraz lider jak możemy skończyć sezon na 9 miejscu ? mamy dopiero 6 kolejek za sobą ludzie.. liczy się to na którym miejscu będziemy po 37 kolejce . Tego nam brakuje aby drużynie teraz spętało nogi na myśl o liderowaniu , albo co gorsza - poczuli się już na topie i że będą wygrywać bez dawania z siebie 100% |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#15
|
Co do wyliczeń za zeszły sezon - co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. To są już inne drużyny, inni piłkarze, inni trenerzy, inna forma. W tym sezonie ograliśmy tylko Koronę i Lecha, które zanotowały słabiutki start, przy czym Koronę na sporym fuksie. Nie zdobywamy kompletów z drużynami w naszym zasięgu - Górnikiem, Jagiellonią i Pogonią, a z drużynami słabszymi może być nam paradoksalnie jeszcze ciężej, bo takie Podbeskidzie się pewnie zamuruje. Przy naszym potencjale w ofensywie będziemy raczej bezradni wobec drużyny która zaparkuje autokar w bramce. Dlatego Piasta trzeba ograć. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#16
|
|
Powodem mizerii w ataku są słabiutkie skrzydła. Mam nadzieję, że Donald znacznie poprawi sytuację na lewym skrzydle, bo jak przyznaje sam Patryk - http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ika_bylem.html - co oznacza, że nagle ktoś mu w końcu zrobił trening kondycyjny i gość spuchł....
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#17
|
|
Paweł Gil został wyznaczony do prowadzenia piątkowego spotkania w Krakowie. W tym sezonie arbiter z Lublina nie prowadził spotkań z udziałem Wisły i Piasta.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#18
|
|
Glut - mój ulubieniec..... sędziowania w meczu z Groclinem/Polonią nigdy mu nie zapomnę.....
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline |
#19
|
|
Panowie i Panie wszystko rozumiem, kadra Wisełki okrojona strach o kartki OK ale nikt Nam nie da pkt bo to jest Wisełka i tak ma być! chłopaki mają grać każdy mecz jakby to miał być ich mecz życia - tak jak z amicą! trzeba grać agresywnie może i łapać kartki ale trzeba punktować po tym się pozna charakter drużyny ten mecz dla tabeli tak samo ważny jak mecz z ległą czy parchami więc nie patrzmy kto zagrożony trzeba miażdżyć konkurentów! a polska piłka jest tak mizerna, że z zaangażowaniem bez Bunozy czy Ostoji możemy pyknąć ległą! ave!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#20
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#21
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#22
|
|
Mecz trzeba wygrać, to oczywistość.
Pytanie czy mamy dość do tego atutów. Brożek, Stolarski i Chrapek po reprezentacji i brak skrzydeł - to raczej dobrze nie wróży. Mam nadzieje, że Smuda nie uraczy nas znowu grą w dziesięciu od początku. Plus to przerwa w lidze, czyli czas na złapanie świeżości i zgrania. Mimo wszystko jestem dobrej myśli. |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#23
|
|
Tak się składa że w polu gra chyba 10, więc może jednak by Smuda tych 10 + bramkarz wpuścił
![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#24
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
Chyba nikt nie wie co o tym meczu sądzić bo to się sprowadza to przewidywania co do postawy naszych piłkarzy. Nie wiadomo czego się spodziewać. Czy zdominujemy Piasta jak Lecha i narzucimy swój styl gry, czy też będzie bezładna kopanina w środku pola? Jak kadra wpłynęła na Brożka, Chrapka i Nalepę? Czy przerwa pomogła czy zaszkodziła Sarkiemu i Małemu? Czy Garguła dalej będzie grać ponadprzeciętnie? Mam wrażenie, że wiele zależy od sfery mentalnej. Drużyna pokazała, że ma potencjał, chodzi tylko o właściwy "attitude" czyli meczowe nastawienie. Walka, konsekwencja, zaangażowanie, inteligencja, realizacja taktyki. I będzie dobrze. Bo okazuje się, że żaden zespół w naszej lidze nie jest poza zasięgiem Wisły. Jeszcze jedno: oddam porażkę w meczu z Piastem za zwycięstwo w kolejnym meczu, ale celujemy w 6 punktów w najbliższych dwóch zawodach. Mój skład na Past: Miśkiewicz-Burliga, Głowacki, Jobanovic, Bunoza-Stolarski, Nalepa, Garguła, Chrapek, Małecki-Brożek. Mocnymi kandydatami do wejścia z ławki są Stjepanovic, Donald, Boguski i oczywiście Sarki na podmęczonego. Chciałbym zwycięstwa choć trudno nas uważać za jednoznacznego faworyta.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#26
|
|
Meczowa osiemnastka na spotkanie Wisła Kraków - Piast Gliwice.
Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad. Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Łukasz Burliga, Gordan Bunoza, Paweł Stolarski, Donald Guerrer, Patryk Fryc. Pomocnicy: Michał Chrapek, Michał Nalepa, Łukasz Garguła, Ostoja Stjepanović, Emmanuel Sarki, Patryk Małecki Napastnicy: Paweł Brożek, Rafał Boguski, Dawid Kamiński ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#27
|
|
3 pilkarzy zagrożonych pauzą w meczu derbowym. Chyba najwazniejszy z nich jest Bunoza ,bo jest w formie i gdyby wypadl ze skladu trzeba by zmieniac linie obrony ,ktora narazie jest monolitem . Pozostali dwaj zagrozeni absencja w meczu z pejsami to Stjepanovic i Nalepa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#28
|
|
Sektor dla gości znowu pusty czy kibice Piasta będą ?
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#29
|
|
Oczywiście, że będą. Dostali 1000 biletów ale raczej swojego rekordu wyjazdowego nie pobiją.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#30
|
![]() Miśkiewicz - Stolarski, Głowacki, Jovanovic, Bunoza - Sarki, Chrapek, Nalepa, Guerrier - Garguła - Brożek, 3:1, do zobaczenia na wiosnę ![]() ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|