
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Dziś odbędzie się losowanie kolejnych rund Pucharu Polski. Początek losowania o godzinie 13 na stadionie Legii Warszawa.
Mecze 1/16 finału wstępnie zaplanowano na 16-17 sierpnia. -Tegoroczne losowanie będzie się różniło od poprzednich, ponieważ już dziś wylosowana zostanie cała drabinka aż do finału tych rozgrywek. -Rozstawieni w 1/16 PP są cztery najlepsze zespoły poprzedniego sezonu Ekstraklasy: Legia, Lech, Śląsk, Piast. - Gospodarzami spotkań na szczeblu 1/16 i 1/8 Finału będą zespoły, które grają w niższej lidze. W przypadku kiedy oba grają w tej samej klasie rozgrywkowej, zadecyduje numerek uzyskany podczas losowania, gospodarzem jest wtedy drużyna z niższym numerkiem startowym Wczoraj do grona 16 drużyn Ekstraklasy dołączyli zwycięzcy par w 1/32 Finału Pucharu Polski: 1. Rozwój Katowice 2. GKS Katowice 3. GKS Tychy 4. Zawisza Bydgoszcz 5. Arka Gdynia 6. Miedź Legnica 7. Stal Stalowa Wola 8. Puszcza Niepołomice 9. Olimpia Grudziądz 10. Siarka Tarnobrzeg 11. Flota Świnoujście 12. Ursus Warszawa 13. Gryf Wejherowo 14. Zagłębie Sosnowiec 15. Sandecja Nowy Sącz 16. Termalica Bruk-Bet Nieciecza. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2012
Offline |
#2
|
|
Zawisza !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#3
|
|
spodziewam się Puszczy/Stalowej/Siarki. W nastepnej Termalica ewentualnie Sandecja.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?
Offline |
#4
|
|
bede sie modlil o sandecje
![]() ![]() Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#5
|
|
|
Member
Od: 03.2004
Skąd: 'murica
Offline |
#6
|
|
^^ noo bo Cracovia już pokazała na co ją stać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#7
|
|
Mam nadzieje na Siarka albo Stal SW- akurat będę w tamtych rejonach w czasie tego weekendu kiedy będą mecze
![]() ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#8
|
|
Zawisza faktycznie najbardziej atrakcyjny przeciwnik kibicowsko i sportowo. Znając nasze szczęście, pewnie czeka nas piknik w Niepołomicach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#9
|
|
Obstawiam, że trafimy na Miedź albo Arkę...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#10
|
|
Bydgoszcz,Stalowa Wola,Nowy Sącz,Tychy zamknięte sektory gości,nie wiem jak to jest w Wejherowie i na Ursusie. Kibicowsko fajnie trafić na Zagłębie/GKS Katowice.
![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#11
|
Jakbym miał obstawiać: Puszcza, Termalica, Sandecja, Zawisza. ![]()
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#12
|
|
W związku z tym, że losowanie jak zawsze jest już ustawione to:
Puszcza Niepołomice - Wisła Kraków Ursus Warszawa - Legia Warszawa Miedź Legnica - Śląsk Wrocław Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice A tak poważnie to chciałbym jakiś ciekawy kibicowsko wyjazd. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#13
|
|
1/16: Wisła - Zagłębie Sosnowiec
1/8: Siarka Tarnobrzeg - Lechia Gdańsk 1/4: Stal Stalowa Wola/Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice/Jagiellonia Białystok Powód: rosrzerzenie info
Ostatnio edytowane przez shaggy : 25.07.2013 o godz. 12:31.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Offline |
#14
|
|
no i co tam ciekawego się dzieje w tym losowaniu? ogląda ktoś?
|
|
|
|
Member
Od: 01.2008
Offline |
#15
|
|
no to najpierw Sosnowiec potem Gdańsk
![]() dość ciekawa "grupa" nam się trafiła, przejdziemy Sosnowiec wpaday na Siarkę/Lechię, a potem na Puszcza Niepołomice/Jaga - Stal Stawowy Wola/Śląsk poza Śląskiem wszystkie ekipy do ogrania
Ostatnio edytowane przez MK85 : 25.07.2013 o godz. 12:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#16
|
|
Zagłębie S. wyjazd (sierpień) 1/16
(ewentualnie) Siarka - wyjazd (październik) / Lechia - dom (październik) 1/8 Śląsk/Stal Stalowa Wola/Jaga/Puszcza - dwumecz (marzec) 1/4
Ostatnio edytowane przez Mareq : 25.07.2013 o godz. 12:49.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#17
|
|
a półfinał z Legia...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#18
|
|
Nie ma co narzekać, dość fajny wyjazd się trafia, zarówno na ZS, jak i potem na Lechię.
(O ile oczywiście przejdzie |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#19
|
W ewentualnym 1/4 rewanż u siebie, a w 1/2 na wyjeździe. Wisła-Amica na Narodowym to byłoby coś ![]()
Ostatnio edytowane przez piter116 : 25.07.2013 o godz. 13:14.
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2013
Skąd: Miasto Makaków
Offline |
#20
|
|
ale shit
![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#21
|
|
to usuń sam $#%@$&%$%^
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#22
|
|
Plastikowy czy dmuchany?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#23
|
|
Zagłębie wpuszcza?
![]()
Za złotówke jesteś k... to za wolność byś mnie sprzedał...
Jebać przerzutów !! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#24
|
|
uff,
całe szczescie ze przed rozpoczęciem losowania komisja losująca weszła na forum i odkryła że My wiemy o ustawce ![]() Musieli pomieszać i jedziemy do Sosnowca. Złe wspomnienia wracaja. A potem z Lechią i ze Ślaskiem ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#25
|
|
W Naszym przypadku patrzac juz na kolejne rundy to zadne rozwiazanie niebyłoby satysfakcjonujace czy mielibysmy grac z Lechia a potem ze Slaskiem czy z Piastem a potem z Leche. Bedzie co ma byc
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#26
|
|
Cytat:
Przerobiony znicz, ew. wazon na kwiatki. ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Musimy wierzyc przede wszystkim w ten puchar.
Chyba nasza jedyna przepustka do pucharow i ew. powrotu do elity... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#28
|
|
Tak, z tym, że wygranie Pucharu Polski nie jest wcale takie proste. Mówią, że to krótsza droga i ok, ja się z tym zgadzam.
Ale w PP czasami dzieją się cuda. Równie dobrze Sosnowiec może nas wyeliminować. Chodź większym cudem patrząc na naszą drużynę byłoby wygranie tych rozgrywek. No nic, trzeba wierzyć. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#29
|
|
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy rozegrania meczów 1/16 finału rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2013/2014.
Wisła Kraków zmierzy się wtedy w Sosnowcu z Zagłębiem. Mecz zostanie rozegrany w piątek 16 sierpnia o godz. 18:30, a transmisję z tego spotkania przeprowadzi TVN Turbo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#30
|
|
No to grając w Sosnowcu będziemy się czuli prawie jak u siebie
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|