
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się spotkanie Wisła Kraków - GKS Bełchatów? | |||
| Wysokim zwycięstwem Wisły |
|
106 | 46,49% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły |
|
111 | 48,68% |
| Remisem |
|
8 | 3,51% |
| Porażką |
|
3 | 1,32% |
| Głosujących: 228. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja kolejnego sezonu w Ekstraklasie! Wisła już zainaugurowała oficjalne rozgrywki na szczeblu Pucharu Polski. Teraz nadchodzi czas na 1 kolejkę w T- Mobile Ekstraklasie.
Już 19 sierpnia do Krakowa przyjedzie zespół GKS-u Bełchatów, który w poprzednim sezonie zajął ostatnie bezpieczne miejsce w Ekstraklasie zdobywając w 30 meczach 31 punktów. Ostatnia potyczka ''Białej Gwiazdy'' i GKS-u zakończyła się naszym zwycięstwem 2-0, po dwóch bramkach Dudu Bitona. W tym sezonie skład Wisły został znacząco przemeblowany, nie ma już Dudu, który zapewnił nam ostatnie 3 punkty, jest za to Honduranin Romell Quioto oraz Daniel Sikorski - którzy walczą między sobą o miejsce w pierwszym składzie u boku Tsvetana Genkova, który ma na tą chwilę pewne miejsce u Michała Probierza. Czy po meczu pucharowym nasz nowy nabytek z Hondurasu przekonał ostatecznie do siebie naszego trenera, czy znowu dane nam będzie oglądać od pierwszych minut Daniela Sikorskiego. Przypomnę, że do zespołu dołączył już lewy obrońca Jan Frederiksen, być może Probierz zdecyduje się postawić na niego na lewej stronie boiska. Na jaki skład zdecyduje się postawić trener Wisły dowiem się już w niedzielę. Coś z obozu rywala. W przerwie letniej klub z Bełchatowa opuściło kilku piłkarzy m.in Żewłakow, Fonfara, Popek czy Sapela. Na ich miejsce przybyli Adam Stachowiak( znany z występów w Odrze) oraz zawodnicy z ME. Program I kolejki T Mobile Ekstraklasy przedstawia się następująco: 17 sierpnia: 18:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 20:30 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 18 sierpnia: 13:30 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko - Biała 15:45 Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 18:00 Lech Poznań - Ruch Chorzów 19 sierpnia: 14:30 Wisła Kraków - GKS Bełchatów 17:00 Legia Warszawa - Korona Kielce 20 sierpnia: 18:30 Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa Zapraszam do dyskusji na temat pierwszego meczu Wisły Kraków w nowym sezonie! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Śląsk
Offline |
#2
|
|
W pierwszych kolejkach mamy stosunkowo łatwych przeciwników, dobrze by było więc wygrać na początek kilka meczy i ustawić tabelę pod siebie.
Co do samego meczu z GKSem nie wiadomo co się po nich spodziewać, do tej pory na ogół ogrywaliśmy ich bez problemu u siebie, ale trzeba pamiętać że to oni przerwali naszą serie bez porażki u siebie w 2007r. ![]() 111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków "Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie." '27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline |
#3
|
|
Pareiko
Jaliens - Chavez - Głowacki - Frederiksen Illiev - Garguła - Wilk - Melikson Genkov - Quioto |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#4
|
|
Frederiksen raczej nie zagra, zresztą Bunoza dzisiaj radził sobie przyzwoicie, a w każdym razie lepiej od Jaliensa po drugiej stronie. Ciekawe czy Probierz będzie się upierał przy holendrze, czy może jednak szanse dostanie np. Kolanko. Niby jest jeszcze Jovanovic, ale pewnie nie będzie gotowy. Środek pola prezentuej się słabo, ale chyba nic na to nie poradzmy. Brak zwycięstwa będzie katastrofą, Bełchatów to jeden z kandydatów do spadku i jak nie ogramy ich u siebie to będzie kompromitacja.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#5
|
|
Obstawiam remis. Co my tak naprawde wiemy o przygotowaniu obydwu drużyn do sezonu? Więcej będzie wiadomo po 1 meczu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??
Offline |
#6
|
bo o zespole i przygotowaniu, tak jak piszesz, nie wiemy prawie nic. Natomiast bardzo jestem ciekaw gry Wisełki. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#7
|
|
Jezeli poprawimy pare aspektow gry to powinnismy sobie poradzic. Nie mozemy z Bełchatowem pozwolic sobie na tak slaby poczatek spotkania jak dzisiaj z beniaminkiem 3 ligi. Rok temu rozpoczelismy sezon ligowy szczesliwym remisem z Widzewem. Mam nadzieje, ze w tym sezonie rozpoczniemy od zwyciestwa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#8
|
|
Kalendarz mamy niesamowicie szczęśliwy, bo kilka pierwszych meczy mamy ze słabiakami. Jak zaczniemy wygrywać to może na fali złapiemy jakąś dobrą atmosfere i dojedziemy do pucharów. Jak źle wystartujemy to w d***e zacznie się palić już na starcie.
Generalnie mamy drużyne na środek tabeli z jednym gościem, któremu jak będzie się chciało to w pojedynke wywinduje nas pare oczek w górę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#9
|
|
Jak zagramy szybko, kombinacyjnie pod polem karnym GKS to wygrana jest nasza jeśli nie to będziemy grać na afere co nigdy nie przynosi nic dobrego, bo nie mamy graczy siłowych, mam nadzieje że Maor nie straci błysku to meczu 1.kolejki. Najgorsze jest to że jak Melikson będzie wygrywał mecz za meczem to staty jego wzrosną znów pojawi się zainteresowanie, przy pierwszej okazji Bednarz go sprzeda, ale do next. okienka sporo czasu.
|
|
|
|
Guest
|
#10
|
|
Mam nadzieję na 2/3-0 po w miarę ładnej grze - trzeba żeby poszła fama, że na Wisłę znowu warto chodzić bo jest dobre widowisko, emocje i zwycięstwa.
GKS - jeden z głównych kandydatów do spadku - kogo mamy spokojnie ogrywać jak nie GKS itp.? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
wystrzegałbym się tych głównych kandydatów do spadku. W poprzednim sezonie byłi nimi, między innymi kielczanie, a co wyszło wszyscy pamiętają
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#12
|
|
W końcu! Tęskno było do tej ligi. A mecz? Nie spodziewam się pięknej gry. Dlaczego? Tutaj niech każdy sobie sam odpowie. Wiadomo, że te pierwsze mecze mają swoje prawa, a poza tym przyjeżdża rywal, który na naszym obiekcie nic poza ambicją nie jest w stanie pokazać. Jak gra się z takimi rywalami pokazał poprzedni sezon, a także - dośc dobitnie - mecz z Lubońskim KS. Wprawdzie spodziewam się zwycięstwa, ale przestrzegam przed przesadnym optymizmem oraz mówieniem o pewnym spadkowiczu w kontekście Bełchatowian. Jak słusznie zauważył FraMat, sezon temu takowym miała być chociażby Korona Kielce... Z kolei, jak pisze Arti fajnie byłoby wygrać wysoko głównie z wyienionych przez niego powodów. Terminarz ułożył się tak, że poza zwycięstwami i idącym za tym kompletem punktów warto byłoby pomyśleć nad dobrym bilansem bramkowym oraz odpowiednim nastawieniu się zawodników na kolejne mecze. Na co stać naszą drużynę? W meczu z Bełchatowem z pewnością na zwycięstwo, zaś w przekroju całego sezonu nawet na mistrzostwo. Bo jak nie nas, to kogo? Co do składu, to dzisiejszy - myślę - sporo wujaśnił. Ja bym widział, to chyba w ten sposób:
![]() Chociaż nie wiadomo co z Jovanoviciem, ostatecznie w jego miejsce można wrzucić Jaliensa. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#13
|
|
Co wy tu gadacie.
Wisla to w tej chwili jedna wielka niewiadoma ,i co wiecej potrzeba bedzie troche czasu zeby dowiedziec sie czy cos z tej mąki bedzie. Transfery jakie byly kazdy widzi,w zasadzie nich nie bylo jeden Glowa wrocil,a Lysy zafundowal nam do tej mizerii ogorki z Polski czy Danii. Na szczescie u konkurecjii tez cieniutko wiec nam nie odskoczyli choc mogli. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#14
|
|
Dokladnie. Nie wiadomo praktycznie nic, może oprócz tego, że jakiś wybitny zespół to na pewno nie jest. Oby był chociaż solidny, tak, żeby wybiegał/wywalczył w lidze dobre miejsce i dał kibicom trochę POZYTYWNYCH emocji. Od ich gry zależy jaka będzie frekwencja. Jak i ten sezon będzie słaby piłkarsko i bez wyników to niektórzy na dobre mogą sobie dać spokój z przychodzeniem. Ważne, żeby u siebie prezentowac jakaś tam jakość chociaż.
Ostatnio edytowane przez tofik : 12.08.2012 o godz. 09:38.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#15
|
|
Mecz z kategorii - koniecznie do wygrania - pomijając dywagacje nad naszym składem który na pewno jest za słaby na Europe (gdzie w tym sezonie się nie pokazujemy) na naszą NĘDZNĄ i SŁABĄ lige powinien wystarczyć kogo wy się tu boicie ? Bełchatowa ? narzekacie na nasz skład a popatrzcie na ich...
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#16
|
|
Lepiej Boguski na środku bo on gra w obronie dobrze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#17
|
|
Pareiko- Jaliens Chavez Głowacki Bunoza - Wilk Garguła- Iliev Melikson- Boguski/Quioto Genkov
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#18
|
|
Człowieku czy Ciebie powaliło
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#19
|
|
lepszych nie mamy, wygrywać trzeba, bo lepsi przyjdą tylko w razie mistrzostwa (bo to niemal pewne 5 milionów z tytułu fazy grupowej LE), gramy o wynik kolego, a nie dla piękna gry w tym sezonie uświadom to sobie, jak będzie trzeba to nawet Probierz zagra i nie powiesz mi, że Kolanko na ten moment lepszy od Jaliensa, niestety ale chłopak musi dostawać szanse na końcówki, jak Jaliens i spółka wypracują odpowiednią przewagę do 70 minuty
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 12.08.2012 o godz. 10:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#20
|
|
Jeśli chcesz grać o wynik z Jaliens i Wilkiem to życzę powodzenia...z nimi ligę napewno wygramy....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#21
|
|
Możesz rozwinąć?
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#22
|
Jeżeli Ty chcesz grać bez Wilka, który to notabene został wybrany graczem rundy jesiennej w Wiśle, to powodzenia. Wilk wirtuozem nie jest, lecz w naszej szarej ekstraklasie jest wyróżniającym się in plus zawodnikiem. Mamy co najmniej 7 pozycji, na których mamy słabsze ogniwa, aniżeli nasz defensywny pomocnik. |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#23
|
|
Jest ten mecz na jakimś polsatowskim kanale?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#24
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#25
|
|
Wystawienie Sikorskiego będzie jawnym sabotażem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#26
|
|
mam nadzieje że nie bedą grali jak w Luboniu do 60 minuty bo może byc cięzko.Licze ze Boguski zagra na szpicy z Gienkiem a za nimi Melex.To chyba optymalne zestawienie ofensywny.
Czekaja z Głową bym dał na środku obrony,na prawej Chavez a na lewej Bunoza.Innego wyjścia w obecnej sytuacji nie widze
Ostatnio edytowane przez AYALA : 12.08.2012 o godz. 11:14.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2012
Offline |
#27
|
|
Dosteniemy 0:3. Styl dramatyczny prezentujemy. Nie stwarzamy sobie sytuacji. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski.I co teraz mamy ? Trenera wuefistę. A mieliśmy Maskanta i Moskala. Zamiast ich zatrzymać i dać im rozwijać mądrą grę Wisły to teraz gramy na hura. A Kazek Moskal ma wyniki a my będziemy dostawać od GKS. Smutne.
Łysy won. Cupiał won. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#28
|
Zal takich ludzi jak ty ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#29
|
PS. Won napinaczu. |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2012
Offline |
#30
|
- Łysy to sprzedajna ... z Legii. Na niczym się nie zna i chce zniszczyć Wisłe. - Cupiał robi skok na kasę z UEFA i tranferów i za tą kasę plażuje się w ciepłych krajach zamiast inwestować w klub.- - Probierz to weufista który nie ma pojęcia o noweczesnej piłce. - KAŻDY zawodnik to padałach. Nawet Meriksonowi się nie chce. Czy nie wyczuliście w tym ironii ? Tacy jesteśnie. Płaczliwi, żałośni, wszystko jest źle a Wy to zrobilibyście najlepiej. Krytykujecie wszystko i wszystkich a połowa z Was miałaby problem żeby trafić na stadion.
Ostatnio edytowane przez TKM : 12.08.2012 o godz. 13:22.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|