
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Witajcie,
Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club wraz z Krakowskim Parkiem Technologicznym organizują konkurs na najciekawszy pomysł biznesowy/startupowy. Udział wziąć mogą firmy, które istnieją krócej niż 2 lata, lub osoby dopiero myślące o założeniu firmy. Nagrodą jest półroczna inkubacja w Małopolskim Parku Technologii Informacyjnych, której wartość to 15 000 złotych! Wszystkie informacje podamy jutro (piątek 30. marca) podczas prezentacji KPT o godzinie 16:00 w Centrum Informatyki AGH, sala 1.36. Zapraszam! |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|