The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.03.2012, 08:13. Na dachach w Krakowie...
Witam, jestem miłośnikiem panoram Krakowa, lubię obserwować go z góry, a jeszcze jak można coś dobrego przy okazji zjeść napić się to już w ogóle Niestety w porównaniu z innymi miastami, takich miejsc w Krakowie jest bardzo mało a jeśli jest więcej to proszę o wskazanie !

Ja na razie odkryłem trzy:

ORANŻERIA, na dachu hotelu kossak


hotel Poleski ale raczej słaba wysokosc ;/



Bar na dachu akademii muzycznej, (był ktoś ? można sobie tam od tak wejść?)
Odpowiedz cytując
ElwoodBlues
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.03.2012, 08:26
Jeszcze jedno miejsce - dach Herbewo (al Slowackiego 64)
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.03.2012, 08:38
Super temat.Sam go będę bacznie śledził.
Junior_Battle.
Można sobie tam wejść-nawet jest tam mała restauracyjka dla "myzyków" .Wjeżdasz windą na ostatnie piętro a pózniej już trafisz.Sęk w tym, że na zime chyba ją zamykają, ale kto wie czy już nie funkcjonuję.Warto sprawdzić, bo widoki zajebiste.
Szkoda, że nie można tam kupić np lampki wina bo miejsce na posiedzenie z kobietą jest wręcz idealne )

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.03.2012, 08:50
@Pablo, dzięki za miłe słowo.

Ale jako taki bar tam funkcjonuje?

Swoją drogą czekam na wieżowiec z prawdziwego zdarzenia w Krakowie, żeby można było zjeść coś na prawdziwych wysokościach w moim mieście (vide Marriott w Warszawie, czy teraz Sky Tower we Wrocławiu)
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 16.03.2012, 09:00
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
@Pablo, dzięki za miłe słowo.

Ale jako taki bar tam funkcjonuje?

Swoją drogą czekam na wieżowiec z prawdziwego zdarzenia w Krakowie, żeby można było zjeść coś na prawdziwych wysokościach w moim mieście (vide Marriott w Warszawie, czy teraz Sky Tower we Wrocławiu)
Na szkieletorze miała być restauracja z panoramą wokoło.
Ładne widoki są również z Prestige'u na Jubilacie. (w środku również)
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.03.2012, 08:50
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Super temat.Sam go będę bacznie śledził.
Junior_Battle.
Można sobie tam wejść-nawet jest tam mała restauracyjka dla "myzyków" .Wjeżdasz windą na ostatnie piętro a pózniej już trafisz.Sęk w tym, że na zime chyba ją zamykają, ale kto wie czy już nie funkcjonuję.Warto sprawdzić, bo widoki zajebiste.
Szkoda, że nie można tam kupić np lampki wina bo miejsce na posiedzenie z kobietą jest wręcz idealne )
nie można wejsc
Odpowiedz cytując
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.03.2012, 09:23
U Gubernatora Franka widoki są ciekawe.





Inne zdjęcia w galerii na stronie:

http://www.uziyada.krakow.pl/
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:40.