
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#1
|
|
Jak zapewne przeczytaliście przed chwilą na stronie Wisły, Bogdan Basałaj podał się do dymisji. Co o tym sądzicie, jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#2
|
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...50#post1230250 tu masz temat :|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#3
|
|
Ostro się tam na górze dzieje, widać jakaś chęć zmian jest.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#4
|
|
Moim zdaniem fatalna wiadomość,Pan Cupiał szaleje i robi kolejne rewolucje
Choć jak podaje oficjalna to Bogdan sam się podał do dymisji,nie wytrzymał chłop tej lekcewagi
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 13.03.2012 o godz. 21:56.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline |
#6
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#7
|
|
No u nas w klubie to pożegnania są w stylu środkowy palec i do widzenia tam są drzwi więc sam już nie wiem
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#8
|
|||
Przypomnę jeszcze wielkie wizje i zapowiedzi budowy bazy treningowej z lata 2010, "po stadionie zbudujemy bazę treningową", i co? i nic. Pan Bogdan miał po prostu dość tego sposobu prowadzenia klubu przez właściciela. Zacytuję jeden z ciekawszych i trafnych komentarzy z chata z przed chwili Cytat:
EDIT: pozwolę sobie udzielić 100% poparcia dwóm bardzo trafnym wypowiedziom z tego tematu, cytuje
Może czas najwyższy na jakiś transparent anty-Cupiał na meczu? Choć zrozumiem że odezwą się jednak przeciwnicy.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 13.03.2012 o godz. 22:48.
|
||||
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia
Offline |
#9
|
|
Ale numer!...i kto teraz
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2009
Offline |
#10
|
|
Basałaj naobiecywał gruszki na wierzbie to teraz ma. Miała być Akademia, piękny stadion, boiska treningowe a my jesteśmy z niczym...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#11
|
|
Szefie, a powiedz mi.Za co miało to wsystko powstać?Valckx czy Basałaj mieli to wybudować za swoje?Powstaje to 14 lat i powstać nie może, więc przyczepiajcie się do realnych rzeczy.
![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#12
|
) Basałaja, że moda na Wisłe wraca i że ludzie będą chodzić. Właśnie widać jak chodzą. O innych sprawach nie wspomne, bo każdy kto się klubem interesuje wie o co chodzi. W dodatku w żaden sposób nie współpracował z nami, kibicami niejednokrotnie się na nas wypinając. W ogóle mi go nie szkoda, ma to na co zasłużył. Ciekaw jest kto teraz przyjdzie. Według mnie ktoś zupełnie nowy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#13
|
Wiele rzeczy też ciężko rozwiązać, bo stadionem rządzi miasto a stadion to praktycznie jedna wielka niedoróbka w której trzeba jakoś działać, dlatego mamy betonowy bunkier z zaciekami przy skyboksach, kulejące nagłośnienie, brak elewacji itp.Może dało by się to jakoś rozwiązać, ale nie ma pieniędzy. Piszesz, dlaczego tak słodko .......ił?Bo pewnie miał nadzieje, ze awansujemy do LM- wtedy pieniądze o dziwo by się znalazły ![]() ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#14
|
|
Uważam, że ta informacja zasługuje na zrobienie nowego tematu. Jeśli moderator uważa inaczej, można usunąć temat
![]() |
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#15
|
|
Jako ze jestesmy na etapie powrotów to: drugi Basałaj, Czerwiński, Plich albo LMM.
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#16
|
|
Koło się domyka...
Szczerze mówiąc chyba najlepsza decyzja personalna ostatnimi czasy |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#17
|
|
LoL LoL LoL Burdelu ciąg dalszy xDDD
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline |
#18
|
|
Możę teraz wroci Mały ,z przydał by sie teraz ,Probierz narwany on tez obydwoje by nakrecali gre
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#19
|
|
Być może ta dzisiejsza Wisła jest tą najlepszą
Nadchodzą ciężkie czasy![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia
Offline |
#21
|
|
Kazimierz Moskal na prezesa? ;D
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#22
|
![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#23
|
|
a hu.j wie co o tym wszystkim myśleć...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2009
Skąd: KRK - R22
Offline |
#24
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#25
|
|
z tego co zapowiadał pewien tabloid Wisła ma byc oparta na Polakach więc Basałaj raczej do tej koncepcji nie pasował.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#26
|
|
Bez stworzenia odpowiedniej bazy treningowej, akademii i dokonania kilku solidnych transferów to i tak wszystkie te zmiany będą jak ciągłe mieszanie nieposłodzonej herbaty.
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Mały pojechał do Bogusia, powiedział, ze Bogdan go wypiep..., Boguś się wkurzył i wypiep... Bogdana
Prawie jak nasza ministra Joanna M z prezesami COS ![]() ![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#28
|
|
Pewnym kandydatem na następce jest bardzo zasłużony dla naszego klubu niejaki Janusz Basałaj!
![]() ![]() ![]() Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#29
|
|
Bednarz prezesem a Stan dyrektorem chciałbym tak, albo na odwrót
Czystek w Wiśle ciąg dalszy who the next?![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#30
|
STAN VALCKX 1906 % poparcia
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 13.03.2012 o godz. 22:23.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|