
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Rok 2009 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze grudzień, który zapewne będzie obfitował w liczne podsumowania i rankingi. Biorąc pod uwagę, że sporo wydarzyło się w tych ostatnich kilkunastu miesiącach, to i sporo działo się na forum.
Kto, co i kiedy na wiślackim forum w 2009 roku? Zagłosujcie sami ![]() Najlepszy forumowicz: harthausen Miss forum: Kobieta_Wiślak Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): spidey Żartowniś: 7 kotów i gigant Najmądrzejsze posty: kot Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): 0-1 czyli Levadia, Lech,Legia i Cracovia... Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Wycieczki do Sosnowca, Ostatnie wygrane derby przy Reymonta 4:1, Mistrzostwo 2009, resztę trzeba niestety przemilczeć:( Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Budowa stadionu, Inwestycje w Krakowie, Wydarzenia kulturalne w mieście oraz Ekstraklasa 2009/2010 Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): D.Olszówka za aktywność, gdy istniało ryzyko, że nie będzie dofinansowania budowy stadionu. Wyniki zapewne w styczniu.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 29.11.2009 o godz. 11:29.
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline |
#2
|
|
Najlepszy forumowicz: rav, kot
Miss forum: tiramisu, kobieta_wiślaka Mister forum: - Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0_22 Żartowniś: tradycyjnie gigant, 7 kotów Najmądrzejsze posty: kot Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): - Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): - Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi, beer boys, rwd, poludniowiec Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : derby, mistrzostwo polski Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant, pio, element Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): lużny ![]() Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): orzeu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): wrzs Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): wszyscy nasi Wiślaccy artysci, hamas_krk, siara z kobietą wiślak za aukcje, oraz kibice Unii Tarnów dla ktorych mam podziwa za to jak walczą o swój klub.
Ostatnio edytowane przez Kamil : 23.12.2009 o godz. 10:30.
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline |
#3
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: proste że tiramisu ;p Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): brak Żartowniś: gigant i wszystko w tym temacie Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): zgadzam się z Kamilem że emsi. Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): 22.11.2009 :( Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : derby Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): don_Michel Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): resztę uzupełnię niedługo. ![]()
PdG.
TYLKO WISŁA! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Polska
Offline |
#4
|
|
Najlepszy forumowicz: WRzŚ
Miss forum: Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): spidey Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: RWD Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): pan Dudi Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pirat.z.karaibow Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): ostatnie derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): wszystkie pysia Najweselszy post:http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=250 Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): wszyscy są ok Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Malujemy Wiślackie okolice Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Szymek_R22 Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Donki Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Malvivente, siara, WRzŚ
Ostatnio edytowane przez KrystekABG : 29.12.2009 o godz. 21:46.
![]() Good night left side.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5
|
|
Najlepszy forumowicz: 1q2
Miss forum: nie znam żadnej, ale najbardziej lubię chyba Żmijkę Mister forum:--- Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Spidey Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: kot Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): HeDu Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: JOSE 841 Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo Polski 2008/2009 Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: giganta o Krzysiu Ibiszu Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: jakiś kota o walce o stadion. Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):pirat.z.karaibów Najlepszy moderator(dlaczego?): kominek, orzeu Najgorszy moderator (dlaczego?): nie mam problemów z żadnym Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Budowa stadionu Wisły...itd Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WrzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): WrzŚ, Siara będę edytował
Ostatnio edytowane przez Proud : 02.01.2010 o godz. 14:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Najlepszy forumowicz:7 kotów - dobrze moderuje, sensownie pisze
Miss forum: chyba Żmijka Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22 Żartowniś: 7 kotów Najmądrzejsze posty: nie ma użytkownika, z którym zgadzałbym się w 100%, ale najbliżej tego byłby chyba Krissu i flamengista Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): 0 22 Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Marszałek - ma swoje zdanie, często kontrowersyjne, ale potrafi je uargumentować. A to rzadkość na tym forum... Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Wilku (jakoś nie tęsknię) Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: nie osoba, a temat:" LUŹNY". No jakoś mi taka "czateria" nie pasuje, tyle w temacie. Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): "rachu ciachu..." :/ Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : no niestety rok ten zostanie mi w pamięci z powodu dwóch KLĘSK - Levadia + derby Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): np Marszałek, pan Dudi, Pan Premier, 7 kotów - bo nagradzać trzeba osoby, które potrafią sklecić kilka zdańz sensem. Dbajmy o nich, to grupka coraz mniej liczna w dobie otaczającego nas pokemoństwa Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Sporo z dorobku użytkownika Konrada, który to za punkt honoru przyjął sobie wciskanie wszystkim wokół, że nasz liga jest zajebista i idzie ku lepszemu. Nagroda za ślepotę... Najweselszy post: nie pamietam użytkownika - ale było to porównanie Lecha który to dochodzi co roku do majstra ale go nie zdobywa do jakiejś funkcji chyba matematycznej jak odnajde to wrzucęNajgłupszy post: Najmądrzejszy post: Ciężko wybrać jeden, zwłaszcza, że ostatnio sporo osób przejrzało na oczy i zdało sobie sprawę w jak zapyziałej lidze jesteśmy mistrzami i jak mało to znaczy na arenie europejskiej. Więc postów mądrych/racjonalnych coraz więcej Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Wojtas - pisze dużo, a mało który post wnosi coś do dyskusji. Zwykle podsumowuje wypowiedzi poprzedników, mało z kim wchodzi w polemikę Najlepszy moderator(dlaczego?): 7 kotów, Pan Premier - bo sensownie piszą Najgorszy moderator (dlaczego?): Wilku, bo sobie swego czasu w politycznym dyktaturę zrobił Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Ektraklasa, Budowa stadionu (głównie czytam) Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): "Mein Kamp" pana premiera Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): ten konik u Żmijki Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): chyba WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Rocco, bo pare zł na jego typach w bukmacherskim zarobiłem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline |
#7
|
|
Najlepszy forumowicz: Ciężko w tym roku wybrać... WRzŚ
Miss forum: Puchaty1906 Mister forum: Ja Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): na stos Żartowniś: Gigant Najmądrzejsze posty: Obecnie ma nick chyba "W" Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): wpiszę później Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Gigant Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): a kto umarł ten nie żyje więc nie wpisze. Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: trochę ich było Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Wisła Śląsk... tak się schlałem w Oleśnicy, że nie tylko ręce ale i cała reszta opadła! Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : JE*ANE KU*WY ŻYDOWSKIE czykli 0:1 w derbach Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Coś o chuliganach którzy nie wiedzą jak pomoc swojemu klubowi... Najweselszy post: było ich troszeczkę Najgłupszy post: tych trochę mniej Najmądrzejszy post: a tych nawet sporo Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): ! Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Puchaty1906 bo mu du*y nie obrabiałem Najlepszy moderator(dlaczego?): Ewcia Najgorszy moderator (dlaczego?): Wolfy i ten co mnie banije Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): mój Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Dwa mecze zgodowe w Gdańsku które pobijają wszystko.
Ostatnio edytowane przez fcz1985 : 20.12.2009 o godz. 18:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#8
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: ------- Mister forum: ------- Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ------- Żartowniś:------- Najmądrzejsze posty: nesta Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): ------- Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa):------- Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): ------- Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: PYSIO Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): ------- Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :------- Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): ------- Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): ------- Najweselszy post: ------- Najgłupszy post: ------- [B]Najmądrzejszy post:------- Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): ------- Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): PYSIO Najlepszy moderator(dlaczego?): ------- Najgorszy moderator (dlaczego?): ------- Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): ------- Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): mój Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): ------- Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): ------- Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): -------
Ostatnio edytowane przez tylko_na_kilka_dni : 02.12.2009 o godz. 00:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK
Offline |
#9
|
|
Najlepszy forumowicz: WRzŚ
Miss forum: Ni_Ma Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: puchaty1906 Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): piotrek chicago Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu za całokształt pracy Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "Luźny-reaktywacja reaktywacji" Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): były to piękne długie nogi ale nie pamiętam już kto je miał ;/ Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): jak najszybciej o 2009r. zapomnieć, Malvivente za całokształt [/QUOTE]
Ostatnio edytowane przez marian3a : 14.12.2009 o godz. 04:24.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Najlepszy forumowicz: harthausen , kot
Miss forum: jedną znam osobiście i na nią mój głos - AniaD303 Mister forum: - Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22 Żartowniś: no niech gigant ma Najmądrzejsze posty: Wit. Ek Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): NowaHutaWNH Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: sporo jest, kiedyś był taki prawnik25, mysle, ze ciagle sie ukrywa pod innym nickiem Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): nic tak nie boli jak porażka z Żydami Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo. Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): mysle, ze KrystekABG ma sznase Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): ten sam, co Kobieta_Wislak glosowala. O wymianie koszulek. Najweselszy post: siara rzutem na tasme o tablicy z Oswiecimia Najgłupszy post: sporo jest, konkretnego nie przytocze Najmądrzejszy post: najbardziej merytoryczne sa te Wit.Eka Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): niech znowu gigant ma Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): PYSIO ! Najlepszy moderator(dlaczego?): nie mam bliskiej styczności z moderatorami, wykonują swoją robotę najlepiej jak mogą, brak wyróżnienia z mojej strony Najgorszy moderator (dlaczego?): jak wyżej (brak) Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Inwestycje w Krakowie (szkoda, ze powoli umieraja, tak samo temat, jak i owe inwestycje), Śmieszne linki itp. Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): i tak wygra wiec glos na Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): co prawda cytat, ale lubie ten u uzytkownika Tumana Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Nie ma już co prawda konta na forum, ale zdecydowanie Malvivente. Na początku roku jeszcze się udzielał, więc nominacja jak najbardziej zasłuzona. Bede zniesmaczony, jesli w ostatecznym rozrachunku nie zostaje jakos doceniony. Będzie uzupełniane. 26.12 - uzupełnione
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 26.12.2009 o godz. 22:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#11
|
|
Najlepszy forumowicz: siara! za aukcje charytatywne
Miss forum: Agnieszka Mister forum: fcz1985 (choć ma paskudny charakter) Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: gigant, pio Najmądrzejsze posty: masa ludzi, którzy niestety się od tego forum odwracają z dosyć oczywistych względów. Smutne... Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Niuton Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi (wielka szkoda) Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: lista spora, ale przede wszystkim mathouse, pysio, DejmianVII, pirat.z.karaibow... Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): zdecydowanie przegranie najważniejszych meczów w sezonie: Levadia,Lech, Legia i Pejsy Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): mistrz 2009 i dywan na derbach Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): luk02!!!! Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: do wszystkich 4 powyższych kategorii: nie pamiętam konkretnego, w każdej z kategorii parę by się znalazło, trudno wybrać najlepszy... Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): mathouse Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu, mądrze uzasadnia poczynania na forum i sprawiedliwy Najgorszy moderator (dlaczego?): nie mam kosy z modami Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "Luźny-reaktywacja reaktywacji" - ale czy najlepszy? raczej kwestia, że inne są bardzo słabe.. Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): RWD!!, fcz1985, swego czasu emsi Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): nigdy wiecej Sosnowca!
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 01.12.2009 o godz. 13:36.
![]()
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline |
#12
|
|
Najlepszy forumowicz: WRzŚ za to co robi
Miss forum: Kobieta_Wiślak ![]() Mister forum: - Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa Żartowniś: standardowo gigant Najmądrzejsze posty: RWD Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Niuton Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi, Malvivente Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio, pirat.z.karaibow Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): rozgrywanie meczy w Sosnowcu, przegrana z Levadia i z żydami! Najbardziej jednak bolą derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): Mistrzostwo Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu i pan premier Najgorszy moderator (dlaczego?): ogolnie moderatorzy ok Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "To i owo, na luziku..." Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu ![]() Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): masterlag Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): MISTRZOSTWO! oby co roku! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline |
#13
|
|
Najlepszy forumowicz: CarloResoort
Miss forum: unpredictable_wislaczka / Ewcia Mister forum: puchaty1906 Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa Żartowniś: Najmądrzejsze posty: orzeu Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): --- Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Emsi , Malvivente Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: DYMCOL ! Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby, levadia Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mecze w Sosnowcu, Mecze koszykówki (na których jest coraz fajniej), Dywan na derbach Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Tuman Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): --- Najweselszy post: było dużo, ten który mi się przypomniał :
Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): --- Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):mathouse, pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): Ewcia Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Infonet (w kibicowskim) Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WrzŚ Wyróżnienie : Hamas_Kr ![]()
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I] |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Offline |
#14
|
||
|
Najlepszy forumowicz: 1q2, 7 kotów
Miss forum: Tiramisu Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: RWD Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Wiselka1906PBZ Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Malvivente, Emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Dymcol Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Przegrane derby, mecze w Sosnowcu Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum): MP, Doping na koszu. Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: fifi1906 napisał(a):
gigant napisał(a):
Najmądrzejszy post:
Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): dymcol Najlepszy moderator(dlaczego?): orzeu i pan premier Najgorszy moderator (dlaczego?): - Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): "To i owo, na luziku..." , "Malujemy Wislackie Okolice" Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Dżołkmen Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WRzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): Sosnowiec, Gościna w Gdańsku. ![]() Forza Wisła!
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#15
|
|
Najlepszy forumowicz: WRzŚ
Miss forum: Tiramisu Mister forum: - Innowierca: Żartowniś: gigant, 7 kotów Najmądrzejsze posty: RWD Debiut roku: Największy awans: Zaginiony w akcji: emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio Największy zonk: Derby... Wydarzenie: Mistrzostwo Nadzieja forum): Najbardziej druzgoczący post:Wszystkie pysia Najweselszy post: wszystkie pysia, bo glupie. Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny: Rozmywacz negatywny: pysio Najlepszy moderator: orzeu, 7 kotów i pan premier, oraz ewcia Najgorszy moderator: bez komentarza... Najlepszy temat: Najlepszy avatar: Tiramisu Najlepszy podpis: Moj, a jakze ![]() Nocny "marek" : Wyróżnienie: Dla nas wszystkich, ktorza sa na dobre i na zle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#16
|
|
Najlepszy forumowicz: brak
Miss forum: żmijka Mister forum: brak Innowierca: brak Żartowniś: gigant, 7 kotów Najmądrzejsze posty: RWD, Emsi Debiut roku: M-M Największy awans: brak Zaginiony w akcji: Emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pysio, Dymcol Największy zonk: derby, Levadia Wydarzenie: dywan na derbach, doping na hali Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post:Wszystkie Pysia i 3/4 Dymcola Najweselszy post: Giganta o Ibiszu. Najgłupszy post: 3/4 Dymcola i Pysia Najmądrzejszy post: ten napisany przez WSB zachęcający do chodzenia na hale bo 'dziewczyna was w końcu wychuja. Rozmywacz pozytywny: Gigant Rozmywacz negatywny: pysio Najlepszy moderator: Orzeu, Ewcia, Kominek, 7kotów Najgorszy moderator: W. ale ktoś musi dodawać kolorytu ![]() Najlepszy temat: 'Śmieszne zdjęcia itp.', 'Malujemy Wiślackie Okolice'. Najlepszy avatar: Tiramisu i ten stary Kamila Najlepszy podpis: stary podpis Emsiego i RWD Nocny "marek" : brak Wyróżnienie: filmik WisłaGraffiti
Ostatnio edytowane przez NowaHutaWNH : 13.12.2009 o godz. 01:17.
![]()
[CENTER]Towarzystwo Sportowe.
[/CENTER] |
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/FCP
Offline |
#17
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Tiramisu Mister forum: fcz1985 Innowierca: brak Żartowniś: gigant, 7 kotów Najmądrzejsze posty: RWD, Emsi Debiut roku: M-M Największy awans: Niuton Zaginiony w akcji: Emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Dymcol, Werewolf Największy zonk: Levadia, derby w tej rundzie Wydarzenie: Mistrzostwo Polski Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post: wiekszość Dymcola i Werewolfa Najweselszy post: Najgłupszy post: wiekszość Dymcola i Werewolfa Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny: Rozmywacz negatywny: Najlepszy moderator: Orzeu, Ewcia, 7kotów Najgorszy moderator: Najlepszy temat: 'Malujemy Wiślackie Okolice', "Nasze wyjazdy" Najlepszy avatar: Najlepszy podpis: Nocny "marek" : WRzŚ Wyróżnienie: dla Siary za aukcje charytatywne, dla Ewki, Jelona i innych za organizacje wyjazdów, dla picasso za super zdjęcia, obrazki w temacie "Śmieszne zdjęcia, filmiki it[" ![]()
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#18
|
|||
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Puchaty ! wiadomo ... ![]() ( i Tiramisu - za brzuch Mister forum: WRzŚ za niezapomniane noce oczywiście na forum ... Innowierca: Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: Debiut roku: Q_11 Największy awans: AbdulTsw Zaginiony w akcji: emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk: derby ... Wydarzenie: Mistrzostwo 2009, Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post: z tematu http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5937 twojastara napisał(a):
misiekk napisał(a):
twojastara napisał(a):
WRzŚ napisał(a):
Najgłupszy post: Tisu - za dziwną taktykę w celu otrzymania bana (kilka ostatnich postów) Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny: Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): WiselkaMLP Najlepszy moderator(dlaczego?): ewcia - za cierpliwość, orzeu za fajne posty, Romy S. za akcję zaznaczania błędów na czerwono. Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat: "To i owo na luziku" w ABG Najlepszy avatar : Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek: wiadomo... WRzŚ Chlor roku: pio (wiem, wiem że nie ma takiej kategorii - ale jak tak bardzo chce to co mi tam ;-) ) Wyróżnienie: siara za aukcje charytatywne, pio - za wiślacką twórczość, WRzŚ za to że mu się chce, Natalia148 - za wielkie serducho i duże wspomaganie aukcji charytatywnych hamas_kr&spółka - za akcje dla Mariusza R. reszta później
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 25.12.2009 o godz. 00:26.
|
||||
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#19
|
|
Najlepszy forumowicz: nie ma
Miss forum: Tiramisu Mister forum: Innowierca: Żartowniś: Najmądrzejsze posty: Debiut roku: Największy awans: Zaginiony w akcji: Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: tswpc Największy zonk: derby Wydarzenie: mistrzostwo Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post: Najweselszy Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny: Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): tswpc Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat: łapu capu Najlepszy avatar : Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek:
Ostatnio edytowane przez wygladajacyzzachmury : 30.11.2009 o godz. 23:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#20
|
|
Najlepszy forumowicz: wygladajacyzzachmury
Miss forum: wygladajacyzzachmury Mister forum: Innowierca: wygladajacyzzachmury Żartowniś: wygladajacyzzachmury Najmądrzejsze posty: wygladajacyzzachmury Debiut roku: wygladajacyzzachmury Największy awans: wygladajacyzzachmury Zaginiony w akcji: Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: wygladajacyzzachmury Największy zonk: wygladajacyzzachmury Wydarzenie: Nadzieja forum: wygladajacyzzachmury Najbardziej druzgoczący post: Cytat:
Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny: wygladajacyzzachmury Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat: white star awards Najlepszy avatar : Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek: |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#21
|
||
|
Najlepszy forumowicz: RWD
Miss forum: Mister forum: Innowierca: 0 22 Żartowniś: 7 kotów Najmądrzejsze posty: RWD Debiut roku: Największy awans: Zaginiony w akcji: Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: pysio Największy zonk: ostatnie derby Wydarzenie: mistrzostwo, 4:1 w derbach Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post:
Rozmywacz pozytywny: gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat: Budowa stadionu, hali i bazy treningowej Najlepszy avatar : saklak1906 Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): GemHZR - Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej... Nocny "marek: WRzŚ Wyróżnienie: pan Darek Olszówka z czasem uzupełnię
Ostatnio edytowane przez Ar222 : 04.01.2010 o godz. 15:02.
![]()
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________ Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę: https://www.patreon.com/ArturPlatek |
|||
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Najlepszy forumowicz: MCX
Miss forum: -Tiramisu Mister forum: - Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): ToTylkoJa Żartowniś:-Gigant Najmądrzejsze posty: -MCX Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: JOSE 841 Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) :Mistrzostwo Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post : Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): pysio Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Football Manager , Ekstraklasa 2009/2010 Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): ![]() WISŁA TO MY !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#23
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Puchaty Mister forum: Jarza ![]() Innowierca: ToTylkoJa Żartowniś: gigant, 7kotów (rzutem na taśmę za stronkę o Łobo )Najmądrzejsze posty: Orzeu, RWD Debiut roku: Największy awans: Zaginiony w akcji: emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: był taki w temacie o vlepkach,,, Czimni? Największy zonk: DERBY Wydarzenie: Mistrzostwo Nadzieja forum: Najbardziej druzgoczący post: Jak to Kate szukała Kazika,, http://wislakrakow.com/forum/showpos...5&postcount=52 Najweselszy post: ogólnie temat "Je...ij głową w klawiaturę", a post nie sam w sobie, ale sytuacja, którą przypomina: Kobieta_Wislak i jej: "czy tylko ja mam wrażenie że orzeu sam ze sobą prowadzi rozmowę ![]() Najgłupszy post: Najmądrzejszy post:może nie najmądrzejszy, ale tzw. post roku: Krissu o Cracovii "Nawet spaść nie potrafią" Rozmywacz pozytywny: Rozmywacz negatywny: Jack Sparrow czyli pirat.z.karaibów Najlepszy moderator: póki nim był Orzeu, zawsze sensowny Najgorszy moderator: Najlepszy temat:luźno, czyli "To i owo, na luziku", "Luźny", poza tym INFONET Najlepszy avatar: Krissu (każdy jeden) Najlepszy podpis: unpredictable_wislaczka ("Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy") Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): shary Wyróżnienie: dla brata, czyli Pio - za twórczość, siara - za aukcje charytatywne, wyjazd do Zamościa - a bo tak ![]() I dlaczego nie ma pozycji Chlor w tym roku? ;> Gdyby ktoś jednak uwzględnił to: Pio (pracował na to cały sezon w końcu )Powód: może jeszcze uzupełnię
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 07.01.2010 o godz. 14:52.
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#24
|
|
Najlepszy forumowicz: naprawdę ciężko wybrać tylko jedną osobę pan_premier
Miss forum: ... Mister forum: ... Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): GemHZR Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty:kot Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): ... Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): ... Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi, dorotja Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pirat.z.karaibów Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): porażka ze starozakonnymi Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : mistrzostwo, wtopy w pucharach jako wydarzenie negatywne Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach):... Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Wszystkie posty ze współczuciem dla Hutnika i Pasów Najweselszy post: wiele giganta, 7 Kotów i Gwiaździstego Najgłupszy post: zbyt wiele niestety Najmądrzejszy post: na szczęście też zbyt wiele by wymieniać Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): element, gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): lepiej nie wymieniać z nazwy bo się uaktywni Najlepszy moderator(dlaczego?): pan_premier - bo tak ! Najgorszy moderator (dlaczego?): żaden nie podpadł Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):Inwestycje w Krakowie, Wydarzenia kulturalne w mieście, Motoryzacja/Samochody/Spalanie Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): był taki z ustami ale nie pamiętam czyj ![]() Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): własny, no ba Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): od roku nie siedzę po nocach - ciężko stwierdzić Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):porozumienie ponad podziałami na forum w sprawie budowy stadionu, mistrzostwo jesieni chociaż to czysty przypadek - EDIT: M-M za wybitnie szydercze (na plus) prace pod adresem sąsiadki ![]()
Ostatnio edytowane przez Kocur : 07.12.2009 o godz. 09:08.
![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#25
|
|
Najlepszy forumowicz: 7kotów, Krissu, FraMat
Miss forum: Tiramisu Mister forum: Gucio25 Innowierca: skttrbrain Żartowniś: gigant! Najmądrzejsze posty: lubię czytać flamengista, tofik, harthausen, FraMat i Krissu. Debiut roku: M-M Największy awans: tofik, kooyot Zaginieni w akcji: emsi, kłapouchy, usiu, Flame, Wormal, dorotja i wielu, wielu innych, którzy podnosili poziom TWSD Forum. Pokemon: rafalek, HEDu Największy zonk: porażki z Levadią Tallin, Legią, Lechem i Cracovią. Wydarzenie: Mistrzostwo Polski jako pozytyw. Odejście Zieńczuka i Baszczyńskiego jako negatyw. Nadzieja forum: dj_ibutti Najbardziej druzgocący post: TSWojtas: Cytat:
Najgłupszy post: Ogólnie dywagacje w temacie "luźnym". Najmądrzejszy post: wypowiedzi kota, flamengisty i spartana. Rozmywacz pozytywny: gigant, picasso Rozmywacz negatywny: pokój luźny... Najlepszy administrator: rav Najgorszy moderator: Nie mam na pieńku z czerwonymi. ![]() Najlepszy temat: Śmieszne filmiki, zdjęcia, itp ; Zagadki europejskie i Mam pytanie. Najlepszy avatar: Żmijka Najlepszy podpis: kiedyś emsi, teraz... Reksio33 Nocny "marek": --- Wyróżnienie: RoS, za prowadzenie typera. Dla wszystkich, którym się chce jeździć do Sosnowca. Szacunek dla Was! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów
Offline |
#26
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Tiramisu Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum) Zmijka Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: emsi Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): JA Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: POKOLENIE HARCERZYKA Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby i wogole sosnowiec Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): NowaHutaWNH Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): jak ktos pisal ze ma psa i nazwal go teleskop itp Najweselszy post: giganta o fiutach itp ![]() Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): HARCERZYK Najlepszy moderator(dlaczego?): 7Kotow Najgorszy moderator (dlaczego?): wilczek moze sie zmienil Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Malujemy Wiślackie okolice Wislacki Projekt Rapowy Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdanie zasługuje na wyróżnienie): Szymek_R22 Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Malvivente Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): WrzŚ Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): ZARNOWKE ZA VLEPY |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: orzeu Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Pysio, pirat.z.karaibow Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): derby :( Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): alsiw7 w temacie Malujemy Wiślackie okolice Najlepszy moderator(dlaczego?): ewcia Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): może nie przedstawiam swojego zdania ale często odwiedzam Malujemy Wiślackie okolice Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku):mikołajkowy wrzut M-M |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#28
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum: Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): M-M Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Derby, Levadia, Legia, Lech Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo 2008/2009, dywan pejski Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post: Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Nikt mi nie podpadł jakoś szczególnie Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie):INFONET - informacje bez komentarzy, Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Arkas ![]() Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): RoS, WISLAZWE (za rankingi i czasem poświęcony temu) Będę uzupełniał. ![]()
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#29
|
|
Najlepszy forumowicz:
Miss forum:żmijka Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum):spidey Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty:kot, flamengista Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym):emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada:pysio Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego):Levadia, Lech, Legia i derby Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Mistrzostwo Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Najweselszy post:większość w temacie "jeb*ij głową w klawiaturę" Najgłupszy post: Najmądrzejszy post: Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Najlepszy moderator(dlaczego?): Najgorszy moderator (dlaczego?): Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie):Tiramisu Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): D.Olszówka |
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#30
|
|
Najlepszy forumowicz: kot, RWD
Miss forum: moja żona ale nie wiem jaki ma nick. Mister forum: Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22 oraz GemHZR Żartowniś: wszyscy Wielkopolanie kibicujący "Stworkowi" Najmądrzejsze posty: rav - bo mało, lecz konkretnie, zwięźle i co najważniejsze sensownie Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):NowaHutaWNH Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja,mic, emsi Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: polska.myśl.szkoleniowa oraz tomasz_19czy jakoś tak. ŻENADA!! Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Wygrana Cracovii w Sosnowcu z Wisłą Kraków, Zwolnienie Bednarza Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Zagłosowanie Rady Miasta za finansowaniem budowy stadionu Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Wymiana niektórych moderatorów, więcej takich ludzi jak kot,FraMat, Flamengista, emsi, RWD, PvD Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Oczywiście pysia , ale dla niego to nobilitacja oraz wszystkie posty komentujące postawę naszych piłkarzy podczas meczu z Ruchem w Chorzowie Najweselszy post:flamengista napisał(a):Wyświetl post Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują. Najgłupszy post: wszystkie z gatunku s-f dotyczące transferów i listy życzeń. Generalnie temat padaka. Najmądrzejszy post: Większość użytkownika kot Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Niuton vel Tomasz.- głównie za privy oraz alsiw7 Najlepszy moderator(dlaczego?):Pan Premier - za trzymanie wysokiego poziomu i kultury; KOMINEK - za sprawność w działaniu; Romy S. - za życzliwość Najgorszy moderator (dlaczego?):wolfy, wilku, orzeu - za pychę Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp. Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu oraz Pan Premier Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):Above Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nie siedzę po nocy na forum Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): M-M i RoS za rozrywkę i Hamas kr - za wspaniała kolekcję
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 23.12.2009 o godz. 12:56.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|