
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#1
|
|
No cóż gra Wisły w meczu 8 kolejki z pewnością nie zachwyciła. Ważne jednak, że mamy 3 pkt i utrzymaliśmy dystans 5 pkt dający nam komfort psychiczny. Jednak Śląsk ostatnio też gra słabo do tego odpadł z RPP. Na pewno nie możemy ich zlekceważyć i dążyć do szybkiego strzelenia bramki. Pozostałe pary 9 kolejki:
Cracovia - Zagłębie Lubin [2 października, 17:45] Polonia Warszawa - Piast Gliwice [4 października, 14:45] Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa [3 października, 16:15] Polonia Bytom - Lechia Gdańsk [3 października, 19:15] GKS Bełchatów - Korona Kielce [3 października, 17:00] Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów [3 października, 14:45] Arka Gdynia - Lech Poznań [4 października, 14:45] ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2007
Offline |
#2
|
|
Taa, mecz słaby,ale wygraliśmy.
![]() Powód: poprawione
Ostatnio edytowane przez s2pac : 26.09.2009 o godz. 22:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#3
|
|
co do tematu- 9 kolejka,nie 8.
![]()
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#4
|
|
Dobrze że gramy w piątek. Jak wygramy to odechce się grać innym i powiększymy dystans punktowy
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2009
Offline |
#6
|
|
Eh dla niektórych pech ze gramy w piatek
Jak sie pracuje od pon do piatku to nie zamiło Ale wolne trze i tak wziąsc ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#7
|
|
Kto oglądał mecz Śląska z Ruchem?
Straszna kopanina. Śląsk grając u siebie nie przeprowadził żadnej dynamicznej akcji ani nie doszedł do 100% okazji ba, nie doszedł do 50%. No może poza akcją Bilińskiego, który mógł strzelić bramkę po fatalnym błędzie obrońcy Ruchu. Oprócz tego Śląsk nie pokazał się z dobrej strony w defensywie, w sumie Ruch stosunkowo często gościł w ich polu karnym. Gdyby nie indolencja Niedzielana, mecz powinien zakończyć się skromnym zwycięstwem gości z Chorzowa. Nawet w naszym stylu "na stojąco" powinno się udać wywieźć z Wrocławia 3pkt. Wiadomo, że gdy przyjeżdża Wisła panuje powszechna spinka, ale z tego, co było dziś widać Sląsk jest po prostu słaby. Na mecz z Wisłą wrócą bracia Gancarczykowie ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
wróci Janusz Gancarczyk prawdopodobnie, bo pauzował za kartki (chyba nie za czerwona, tylko za zolte)
Marek na pewno nie zagra - ma kontuzje |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW
Offline |
#9
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#10
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Skawina
Offline |
#11
|
|
wie ktoś od kiedy mają być bilety do Wrocka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline |
#12
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#13
|
|
Cytat:
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline |
#14
|
|
wiadomo już czy Łobo będzie jechał czy może dopadnie go tajemniczy wirus ?
![]()
everybody on earth wanna rap
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)
Offline |
#15
|
|
To będzie święto bo przecież mecz przyjaźni musi być świętem.
To musi być Wisełki zwycięstwo bo nie może być innej alternatywy. Forma naszych zawodników nie jest najwyższa, Śląska zresztą też ale mamy prawo oczekiwać z obu stron widowiska na poziomie ekstraklasy. I tak też niech się stanie. Czas najwyższy obudzić się z letargu i marazmu nie godnego rozgrywek najwyższej klasy. ![]()
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#16
|
|
Całe szczęście, że Śląsk jest teraz słaby. Może znowu się nam upiecze
![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#17
|
|
Może tak.
Ale zawsze lepsza pobudka ze Śląskiem niż z Amicą. Jakoś tak mniej boli. Oczywiście kibiców, bo piłkarzykom to wszystko jedno. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#18
|
|
Każdy inny rezultat niż pewne zwycięstwo będzie porażką. Nie ma się kogo bać.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#19
|
|
Dolaczam sie do przewidywan kolegow powyzej.
Slask na dzis dzien to juz nie ten sam zespol co w zeszlym sezonie.Nie ma takiego charakteru jak chocby przed rokiem ,a forma poszczegolnych pilkarzy (Mila,Gancarczycki,Sotirvoic) znacznie spadla .. Trzeba wygrac,ale na trybunach fiesta ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
Tarasiewicz ma problemy ze składem, mam nadzieje że podobnie będzie w meczu z nami. Problemy sa na tyle duże że Solorz podobno zmiękł i chce kupić kilku piłkarzy w zimie żeby Śląsk uniknął kompromitacji w tym roku. Reasumując - nawet przy naszej obecnej grze inna zdobycz niz 3 pkt byłaby naszą potężną porażką
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2009
Offline |
#21
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów
Offline |
#22
|
|
Mam 2 pytania do ludzi z Wrocławia:
1. Czy na mecz z Wisłą można będzie kupić bilety bezpośrednio przed meczem, czy nie ma na to szans (chodzi o ilość chętnych do obejrzenia)? 2. Czy w przedsprzedaży bilety można kupić tylko w kasach przy stadionie czy jest jeszcze jakieś miejsce we Wrocławiu? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline |
#23
|
|
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Skąd: Namysłów
Offline |
#24
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline |
#25
|
|
Sorki nie zrozumiałem ,możesz zapytac też na forum ŚLĄSKA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#26
|
|
Kontuzja Sobolewskiego to bardzo zła wiadomość przed tym meczem i w kontekście całej rundy. Najtrudniejsze spotkania dopiero przed nami. Dlatego tym bardziej oczekuję, że piłkarze we Wrocławiu mentalnie zaprezentują się z lepszej strony niż w ostatnich meczach, będą biegać i walczyć, a nie liczyć na łatwe usprawiedliwienie ewentualnych problemów absencją Sobola.
Oby jak najszybciej do kadry meczowej mógł dołączyć Garguła. I co do diaska w końcu jest z Boguskim? To naprawdę niepojęte, że zawodnik, ktory miał pauzować góra 4 tygodnie, nie gra już 4 miesiące i końca absencji nie widać - mało tego, Smokowski podczas ostatniej transmisji meczu na C+ obwieszcza nawet, że nie wiadomo, czy Boguski wroci jeszcze w tym roku! Czy w tym klubie są jacyś kompetentni lekarze, czy tylko zbłąkane owieczki? ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#27
|
|
Co mają zrobić, chłopak się posypał. Pech i tyle.
Może Skorża będzie zmuszony zmienić ustawienie na to spotkanie. Np na 4132. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#28
|
|
Lekarz jest tylko człowiekiem... oczywiście wszystkich martwi kurcząca się ławka rezerwowych, ale wiadomo jaka jest sytuacja, zarówno pod względem kontuzji i jak i finansów klubu. A najważniejsze mecze mimo wszystko przyjdzie nam grac wiosną, limit pecha wyczerpaliśmy już jesienią, więc...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#29
|
|
Utrata Sobola to spore osłabienie, ale... tragedii nie ma.
Wejdzie po prostu Jirsak, a bardziej defensywnie zagra Diaz. Lewa Kirm, prawa Łobo/Pepe. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#30
|
|
We Wrocławiu będzie ciężki mecz.
Śląsk to specjaliści od remisów i nie zdziwiłbym się gdyby właśnie taki rezultat miał miejsce. My nie mamy Sobola, a oni dwóch Gancarczyków. Mimo wszystko uważam, że mamy naprawdę spore argumenty na zwycięstwo. Brożek strzelił gola z Polonią, może się w końcu rozstrzela na dobre? Kiedyś musi. Sobol nie zagra więc wydaje mi się, że Skorża postawi na Diaza i Jirsaka, który ostatnio gra coraz lepiej. Na pewno z obu stron będzie to otwarte spotkanie, bez murowania dostępu do własnej bramki. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|