
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 06.2009
Offline |
#1
|
|
Witam wszystkich kibiców Białej Gwiazdy.
W związku z rewanżowym meczem naszej drużyny w Tallinie mam do zaoferowania transport ekskluzywnym busem o ilości miejsc 18+1.Auto marki Mercedes Benz 416 CDI wyposażony jest w klimatyzację,rozkładane fotele,telewizję z dvd,doczepiany bagażnik. Koszt przejazdu w obie strony to 290 zł/osoba. Kontakt POD TEL.503-779-031 Ilość miejsc będzie na bierząco edytowana. BĄDZMY ZAWSZE TAM GDZIE GRA NASZA DRUŻYNA!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu
Offline |
#2
|
|
1 dzień na forum, bardzo ciekawe, nie ufac mu.
![]()
WISŁA ZŁOTY WIEK
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#3
|
|
Do widzenia.
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2008
Offline |
#4
|
|
przecież to nie musi być wierny kibic Wisły... ktos poprostu oferuje tu usługę, która dla wielu może być bardzo przydatna
każdy chce na czymś zarobić Ty nie musisz przecież jechać tym busem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#5
|
I niech kazda taka firma zalozy temat, oczywisciew nieodpowiednim pokoju nie zwazajac na to ze juz jest temat o wyjezdzie do Estonii. Do tego niech kazdy kto ma jakies watpliwosci w jakiejkolwiek sprawie zada swoje genialne pytanie dwa razy w nowych tematach. Niech jest burdel jakich malo bo kto chce zarobic a drugi czegos nie wie. Hurraaa ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|