
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#1
|
|
Wpadłem na pomysł, który może być rewelacyjny bądź okazać się kompletną klapą, uwarunkowane to będzie Waszym podejściem do tego pomysłu.
Podjąłbym się zorganizowania ligi forumowiczów w wirtualnej piłce nożnej ale zupełnie odmiennej od powszechnie znanych. W naszej lidze stworzylibyśmy 8 zespołów po dwóch graczy w każdym [lub po czterech, jeżeli będzie tylu chętnych]. Wyglądałoby to w ten sposób, że każdy miałby swoją postać i wraz z kompanem z zespołu tworzyliby drużynę na boisku [mecze 2v2 plus bramkarze, lub 4v4], nie kierowanie całym zespołem, tylko jedną, swoją postacią, sobą. Mecze rozgrywalibyśmy za pomocą gry, którą można pobrać stąd: [ www.footballsuperstars.com ] Aby ściągnąć grę, należy się najpierw zarejestrować. Rejestracja jest już wstępnym tworzeniem postaci. Po uruchomieniu gry przyjdzie nam wybrać postać oraz zespól - nie należy mylić tych zespołów z tymi, w jakich będziemy występować w lidze, to osobne dwie rzeczy. Mecze będziemy rozgrywać trzy razy w tygodniu o 19:00 [wtorek, czwartek i niedziela] Każdy mecz w lidze będzie trwał 20min ![]() inne zdjęcia z gry - [ http://footballsuperstars.com/game/screenshots ] gameplay - [ http://www.youtube.com/watch?v=vpY0tiZniBs&fmt=18 ] w razie problemów, moje gg: 13305472 swoją postać w grze można szkolić, jest to typowy mmorpg, który wykorzystam do celów ligowych ------------------------------------------- Liga Wiślaków ![]() ![]() Wyniki poprzedniej kolejki: ![]() ![]() Terminarz Kolejka nr 1 Kolejka nr 2 Kolejka nr 3 Kolejka nr 4 Kolejka nr 5 Kolejka nr 6 ------------------------------------------- Kilka zasad: 1. Mecze rozgrywamy na boiskach, które można znaleźć na mapie w grze. Każda postać stojąca przed boiskiem przenosi na hale, na której się spotykamy o wyznaczonej porze 2. Mecze trwają 20 minut [jedna połowa i tylko jedna] 3. Pokój na hali zakłada tylko kapitan drużyny gospodarzy i musi nazywać się on tak: nick kapitana oraz skrót nazw zespołów które ze sobą mają zagrać na tym serwerze, w moim przypadku będzie to wyglądało: Genio FC-West [FC Dethrone - West Ham] [hasła będę przesyłał wszystkim na godzinę przed rozegraniem kolejki] 4. Aby wszystko przebiegało sprawnie należy wchodzić tylko do pokojów odpowiednio nazwanych, w których już jest kapitan gospodarzy, oraz należy zorientować się w podglądzie czy rozmieszczenie graczy w drużynach jest poprawne, jeżeli natomiast zdarzy się sytuacja, w której będą 4 osoby na serwerze ale nie w swoich drużynach, niech kapitan gospodarzy opuści pokój i poczeka aż reszta odpowiednio się dobierze] 5. Wynik meczu podają mi kapitanowie obu zespołów z zaznaczeniem, który zawodnik z jego drużyny ile bramek strzelił w danym meczu
Ostatnio edytowane przez Genio : 22.05.2009 o godz. 19:49.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline |
#2
|
|
jakie wymagania ma ta gra? i na 512 daloby rade posmigac?
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#3
|
|
ustawienie detali na low spokojnie umożliwi płynna grę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#4
|
|
fajna sprawa ,zapisuje sie ,tylko czwartek mi nie odpowiada,wolalbym srode.
Ambleby Wanderers - Oskar TS. EDIT: loginu Oskar TS system nie dopuszcza wiec bede pod nickiem : ZETKA
Ostatnio edytowane przez oskar TS : 22.03.2009 o godz. 12:44.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#5
|
|
coś z gry, nagrane przed chwilą
- http://www.youtube.com/watch?v=vpY0tiZniBs&fmt=18 z początku tryb 2v2, a w połowie filmu tryb 4v4
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.03.2009 o godz. 02:48.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline |
#6
|
|
A ja mam pytanie zarejestrowałem sie tam żeby pograć ale po 1h nie przyszedł mi jeszcze e-mail aktywowany ile to trwało u was ?
![]() ![]()
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#7
|
|
rożnie, na wp.pl trochę czekałem, na gmaila doszło momentalnie, na pewno dojdzie tylko nie na wszystkie skrzynki od razu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#8
|
|
dzięki za współprace
nieaktualne |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#9
|
|
nie ma chętnych, a mogłaby być nie lada zabawa, wybiegając dużo w przód, po zakończonym sezonie moglibyśmy zebrać 10 najlepszych i zagrać wirtualnie z ekipią innego forum, kto wie, może zrobiłaby się z tego jakaś globalna liga
tylko ludu brak
Ostatnio edytowane przez Genio : 24.03.2009 o godz. 19:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Ja jestem chętny tylko jak dojdzie mi mail
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#11
|
|
podawajcie maile nie z wp.p oraz nie z interiil, juz nie jeden musi z tego powodu troche oczekiwac
Ostatnio edytowane przez Genio : 24.03.2009 o godz. 19:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#12
|
|
Słuchajcie trzeba to rozruszać jak ma to wypalić. Bierzemy się ostro do roboty- rejestrujemy, ściągamy trenujemy i gramy !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#13
|
|
to ja z checia zagram
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
Kolejny w teamie
A i jeszcze jedno. Nie polecam konta na Interii. Zarejestrowałem się 2 raz na Gmailu i link był za kilka sekund. Powód: Pomoc
Ostatnio edytowane przez maksinho : 24.03.2009 o godz. 19:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#15
|
|
ja tez sie zglaszam moj nick w grze to kamill1906
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
|
A tak a propos ilu nas musi być
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#17
|
|
poczatkowo planowalem lige 8 zespolową, czyli musi sie nas uzbierac 16, zapisywal i tak bede ponad stan bo raczej bardziej niz pewne ze ktorys z zapisanych juz kolejnego dnia zapomni o tej lidze wiec rezerwowi muszą byc
po zamknietej rekrutacji zweryfikuje graczy, bedzie to wygladalo w ten sposob, ze o ustalonej godzinie spotkamy sie wszyscy gdzies obok hali w grze, kto wtedy wejdzie na serwer i odnajdzie miejsce, bedzie w lidze [ma to na celu sprawdzenie czy wszyscy maja konta i potrafia sie 'poruszac' po tej grze] |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
A mam jeszcze pytanie, bo patrząc na tego twojego gameplaya widać że gra się na boisku i na hali. Gdzie my będziemy grać
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#19
|
|
my bedziemy grac na hali, z tej uwagi, ze na boisku gra sie tylko oficjalne mecze i nie jest mozliwym 'zebrac swoich' do jednej gry [gra tego nie umozliwia] musielibysmy miec duzo szczescia zeby w jednej chwili do meczu oficjalnego wybrano dokladnie tych graczy ktorych chcielibysmy
dlatego pozostaje nam gra na hali gdzie w szatni stawia sie wlasne serwery grupowe |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#20
|
|
Genio a może byś wcześniej nas oprowadził po swiecie gry
a treningi przed meczami beda ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#21
|
|
treningi to juz sami sobie we wlasnym zakresie zalatwiajcie z kompanem z druzyny
[gdy juz sie wszyscy zapiszą, wtedy ustalimy druzyny]a o pomoc zawsze mozecie pytac na gg na serwerze zainteresowanym takze powiem co i jak ps. serwer uruchomiony ponownie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#22
|
|
Ja chyba nie będę mógł zagrać ;/ Cały czas wywala mi się gra do windy. Jednak będę trzymał kciuki żeby wszystko się udało bo naprawdę warto
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#23
|
|
jakiej natury problem wystepuje? wyrzuca jakis blad, jakas informacje?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#24
|
|
Panowie.Mam pewien pomysl potrzebuje 2 ludzi ktorzy beda chcieli potrenowac.Sprawa polega na tym ja i Genio + 2 graczy wchodzimy na hale na prywatny meczyk na 20 min i kazda z par trenuje 10 min ,podania,wrzuty,strzaly co tylko chce a 2 para stoi i nie przeszkadza , nastepnie po 10 min jest zmiana pary i sprawa wyglada tak samo.Jest ktos chetny?Dogadamy sie co do terminu itd.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#25
|
|
czujac ze i tak wiecej osob sie do gry nie zglosi juz teraz daje mozliwosc Wam wybrac sobie osoby do druzyny, wymyslec nazwy i przenosimy sie po 22:00 na inne forum, tam moze znajdzie sie wiecej chetnych do gry kibicow z calej Polski
ps. przyjmujac role kapitana, bedzie sie mialo troche wiecej obowiazkow, niech biorą tą pozycje osoby ktore potrafią juz zakladac serwery w grze i mają juz jakies obycie
Ostatnio edytowane przez Genio : 27.03.2009 o godz. 21:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#26
|
|
zapisz sobie wszystkich do swojej listy kontakow w grze i patrz czy ktos jest dostepny, po czym przez priv sie umawiajcie na gre
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline |
#27
|
|
Dobra jestem w tej grze jeszcze nie bardzo kminie ale się połapie jakoś języka polskiego tam nie ma :< ?
Aha i jak o to chodzi to mój ziomek ma nad głową Abdul ![]() ![]()
Wisła Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#28
|
|
wchodz na serwer, trenujemy na hali w Arnington Albion
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#29
|
|
Siema Antek!
Jak mi się uda to uruchomić to też moge zagrać. Na razie ściągam... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: krk
Offline |
#30
|
|
Z przyjemnością zagram.
Mój nick w grze: mikolaj |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|