The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ?
Tak ! zgadzam sie w 100% 46 44,66%
Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. 35 33,98%
Nie interesuje mnie to. 22 21,36%
Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 29.11.2008, 14:56. Cała prawda o WTC !
http://video.google.pl/videosearch?q...+center&emb=0#

2godzinny film dotyczacy zamachow z 11wrzesnia..
Polecam bo naprawde warto! Czekam na wasze opinie po ogladnieciu filmu, ja bylem w ciezkim szoku, moze dla niektorych to bedzie bajka inni uwierza..



@WINDEK
i w miare sensownie jest to na filmie wytlumaczone
Ostatnio edytowane przez kms : 29.11.2008 o godz. 15:19.
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
WINDEK
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.11.2008, 15:19
Nie muszę oglądać, żeby wiedzieć, że zamach ten ukartowali sami Amerykanie... ;]

Już kiedyś gdzieś oglądałem coś podobnego. Wielu wątpi w słuszność. Ja twierdzę, że Amerykanie chcieli mieć jakąś podkładkę, że ewentualny najazd na Afganistan i Irak w celu zdobycia ropy nie będzie spowodowany własnym widzimisię tylko 'wojną z terroryzmem'. USA to już nie ta potęga co parę lat temu. Dziwi mnie, że ludzie chcą tam jeszcze wyjeżdżać. Tam wyjazd wiąże się z tym, iż po prostu nie opłaca się wracać. A Bush powinien zostać tak samo osądzony jak Saddam. Jego dokonania nie wiele różnią się od tych hitlerowskich czy stalinowskich...
Ostatnio edytowane przez WINDEK : 29.11.2008 o godz. 15:26.

Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 29.11.2008, 15:20
hehe dobry temat - licze na merytoryczna dyskusje
Najpierw moze zwolennicy teorii spiskowej wypisza swoje argumenty, bo cala sprawa jest niezwykle zlozona i oprocz(dw mnie) kompletnych absurdow ,typu ladunki wybuchowe w wtc, rakieta zamiast samolotu w pentagonie, czy 'znikniecie' ostatniego samolotu -sa tez konkretne argumenty na to ze nie wszystkim zalezalo na tym by udaremnic zamachy a moze i cos wiecej.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.11.2008 o godz. 15:27.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 29.11.2008, 15:35
uważam że bardzo prawdopodobna jest wersja z tego filmu...amerykanie chcieli napędzić swoją gospodarke...a wiadomo...wojna to najszybszy z możliwych sposobów...a WTC stał się pretekstem do wojny.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.11.2008, 16:04
Proud napisał(a):Wyświetl post
uważam że bardzo prawdopodobna jest wersja z tego filmu...amerykanie chcieli napędzić swoją gospodarke...a wiadomo...wojna to najszybszy z możliwych sposobów...a WTC stał się pretekstem do wojny.
Najszybciej zdobywa sie majatek na wojnie i narkotykach. Amerykanie maja 120 bilionow dlugu wobec swiata i musza w jakis sposob to splacic.

1q2 powiedz czemu uwazasz ze bzdurne sa tlumaczenia o WTC typu ladunki wybuchowe na fundamentach? Inna sprawa ze Amerykanom wcale nie chodzilo tylko o rope w azji mniejszej, tylko o narkotykiAfganskie i Irackie, a takze o zbuzenie budynku z archowami gieldy nowojorskiej stojacego tuz przy wiezach.

Ogolnie rzecz biorac jest to najwiekszy(odkryty) spisek w dziejach swiata choc w skali 1-10 jesli chodzi o rozmiary ja go oceniam na ... 1. Bo to naprawde pikus w porownaniu z tym co szykuje sie w Europie.

Unia europejska chce od 2010 roku zabrnienia przydomowej uprawy owocow i warzyw czyli chce by wszystkie ogrody zostaly zniszczone lub przynajmniej zarejestrowane. Po co? bo koncerny farmaceutyczne tego sobie zycza. Ludzie ktorzy sa mieszkancami krajow wchodzacych w sklad Unii Europejskiej nie beda od Konca 2009 roku mogli kupowac ziol, witamin, terapii naturalnych warzyw i owocow ktore byly uprawiane ekologicznie. Czemu? Powod jest prozaiczny ale jest jednym wielkim klamstwem. Ochrona ludzkiego zdrowia. Czemu klamstwem? Poniewaz chyba zdajecie sobie sprawe z tego co moze zrobic napromieniowana zywnosc. Juz nawet teraz niepasteryzowane mleko nie jest legalne bo nie wolno go rolnikowi sprzedawac konsumentom(niepasteryzowane - "prosto od krowy"). Jezeli naprawde do tego dojdzie z niedozywienia i glodu moga umrzec miliardy, powtarzam miliardy ludzi na ziemi! Nie wiem czy byloby naruszanie regulaminu gdybym tutaj umiescil link do petycji ktora nalezy podpisac by temu zapobiec, jednak zamieszczam go. http://www.eu-referendum.org/polski/...dies_info.html Jak wazne to jest chyba nie musze mowic.

Dodam tylko jeden cytat znanego niemieckiego lekarza ktory zalecal pacjentom medycyne naturalna wiedzac o jej wyzszosci nad chemicznymi specyfikami: "komisja wypowiedziala wojne medycynie naturalnej, a jej glownym celem jest wprowadzenie regulacji prawnych uniemozliwiajacych stosowanie mikroelementow i witamin pod pretekstem odkrycia rzekomych efektow ubocznych dzialania witamin. Jesli bedziemy rozpowszechniali informacje ze witaminy sa szkodliwe ludzie przestana je zazywac ergo - zaczna czesciej chorowac".

Dodam tylko od siebie ze jestesmy ludzmi a nie cyborgami i poki co nie potrzebujemy konserwacji naszych wnetrznosci!
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.11.2008, 15:35
Wg. mnie na samym koncu jest ladnie opisane co bylo pod WTC i dlaczego zdazyli to spakowac jak to mial byc atak terrorystyczny o ktorym nikt nie wiedzial przez co zginelo tyle ludzi.
WTC i 7 to 3 budynki ktore rozpadly sie przez pozar. dodali kilka innych pozarow w takich budynkach i nigdy nic takiego sie nie dzialo.. Naprawde trzeba to zobaczyc zeby mozna bylo pogadac, bo przez 2h sa podawane argumenty i potwierdzajace fakty co do tego, wiadomo ze mozna takie filmik przerobic i nie trzeba byc jakims specem ale to nie sa tylko filmiki ; )

co do ladunkow wypowiada sie pewna osoba ktora tam pracowala i mowi ze przed 11.09 pracowali tylko po 12h ai kilka dni przed atakiem usunieto psy ktore wyczowaly bombki..


@drewniaQ wg. mnie sami to zaplanowali i zrobili a nie tylko nakrecali strach.
Ostatnio edytowane przez kms : 29.11.2008 o godz. 15:48.
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.11.2008, 15:43
Nawet nie oglądając tego filmu jest wiadome, że Amerykanie, Bush nakręcali strach, obawę przed zamachami dla własnych potrzeb, poparcia społecznego i pretekstu do pewnych kampanii.
Podobnie jak akcje przeciw grypie
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
Baryl
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 29.11.2008, 16:03
No to jazda.

Pentagon byl zbudowany na poczatku lat 40stych. Przez 50 lat nie bylo srodkow na jego renowacje. Jako ze ludzie w 1942 nie domyslali sie ze powstanie internet, PCty i masa innych urzadzen elektronicznych- instalacje elektryczne (ale tez sanitarne, klimatyzacja i ogolnie wszystkie "bebechy" budynku) nie byly dostosowane do dzisiejszych standardow. Trudno prowadzic Sztab Generalny zajmujacy sie obrona polowy kontynentu w miejscu, w ktorym sa spadki napiecia lub braki dostaw pradu.
Remont generalny rozpoczal sie w 1998 roku. Kosztowal jedna z tych astronomicznych kwot, ktorych nie ma sensu pisac bo i tak ciezko je sobie wyobrazic (a ja zwyczajnie nie wiem, ale sie domyslam ze jakies miliardy). Czy korzysci "mafii Busha" byly az tak ogromne by wtopc wszystkie te miliardy? Latwiej byloby zrobic 'po polsku' - zawyzac koszty zamowien publicznych a roznice pchac sobie do kieszeni. Niewykrywalna (przez kogo niby? wszyscy zainteresowani moga czerpac z dojnej krowy jaka jest podatnik) robota bez mordowania.

Ale w filmie z tego co pamietam przedstawiona jest jakas szemrana grupa ludzi od remontow, ktory nie wiadomo po jaka cholere znalezli sie w Pentagonie akurat pare dni przed zamachem. Mhm.


Ogolnie tego typu spiskowe filmy (a powstalo ich duzo jakis czas temu, pogrobowcy lewaka M. Moore'a) maja jedna zasadnicza ceche: wazniejsze jest to, o czym nie mowia.
Poza tym zrecznie przeplataja fakty i hipotezy, domysly czy po prostu bezczelne bzdury. Problem w tym, ze podawane z predkoscia karabinu maszynowego kolejne linijki tekstu uniemozliwiaja nam glebsza refleksje.

Jak z tymi pilotami-zamachowcami. Ludzmi, ktorzy sie szkolili w Ameryce.
No coz- USA kapitalizmem i prywatna inicjatywa stoi. Roznych szkol, szkolek, facetow z awionetka do wynajecia sa setki tysiecy i nikt nad tym nie panuje. Bo po co? To nie Polska, gdzie trzeba zezwolenia 215563 urzednikow na prowadzenie wlasnego biznesu. Przychodzi facet, placi kase, uczy sie latac, dostaje papierek i CIA czy inne rzadowe organy (mam nadzieje) nie maja o tym pojecia.
Poza tym moglo byc dokladnie odwrotnie: wyobrazmy sobie normalnego faceta, Araba, z rodzina, ktory wyemigrowal do USA. Miedzy innymi nauczyl sie latac. W pazdziernikowy poranek wpadaja do niego jacys terrorysci i naklaniaja (pieniedzmi, grozba zabicia najblizszych?) do porwania samolotu.
A moze jacys fanatycy porwali i tych arabskich pilotow? Lub naklonili do jakiejs 'czystej' przyslugi a na pokladzie samolotu przystawili lufe do skroni i pokazali zdjecia dzieci?

Moglo sie zdarzyc wiele rzeczy, ale żetelny film o tym nie wspomina (blad celowy).

Zreszta ja mam swoja jeszcze bardziej zakrecona teorie spiskowa (ktora wymyslilem 2 minuty temu). Otoz te filmy to zadna tam tajna wiedza. To eksperyment socjologiczny starajacy sie odpowiedziec na pytanie: na ile montazem, obrazkami i salwami belkotu jestesmy w stanie kontrolowac ludzmi. Wyniki sa zaskakujaco.. dolujace (film obejrzalem jakies poltora roku temu i tez dostalem chwilowej glupawki).
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.11.2008, 16:30
Baryl napisał(a):Wyświetl post
No to jazda.
ładnie przedstawiasz swoją tezę, jednak w przeciwienstwie do tego co ogladamy w tych filmach brakuje w Twojej wypowiedzi argumentow przeciwstawiajacych sie temu o czym mowa

dla przykladu zapytam sie Ciebie, czy wiesz jak burzy sie budowla o strukturze stalowej? co dzieje sie ze stalowymi ponad 50 metrowymi belkami? odpowiedz jest prosta, pozostaja po naturalnym 'zawaleniu' sie budowli

powszechnie przyjeto ze stal sie roztopila pod wplywem temperatury, tylko nikt nie dodal ze pozar wystapil jedynie w gornej czesci calego budynku, pomijajac fakt, ze byle pozar nie topi stali (!)
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.11.2008, 17:51
Baryl napisał(a):Wyświetl post

Jak z tymi pilotami-zamachowcami. Ludzmi, ktorzy sie szkolili w Ameryce.
Ci ludzie kończyli szkolenie w Niemczech. Śledztwo doprowadziło służby, z tego co kiedyś informowała CNN do Frakfurtu.

Jest masa sposób na dokonanie prowokacji. Przykładów z historii współczesnej jest mnóstwo. Dlatego nie wierzę, że nawet dla miliardowych zysków decydencji czy szare eminencje danego mocerstwa zadecydowały, by poświęcić istnienie kilku tysięcy własnych obywateli (WTC).

Filmu z linku jeszcze nie oglądałem ale zastanawia mnie dlaczego jego autorzu ograniczają się jedynie do WTC? Podobnie z resztą jak osoby, które w tym temacie zabrały głos.

Żyjemy obecnie w czasach drastycznych tarć dwóch cywilizacji, które mają już wymiar globalny. Dlatego warto pamiętać o tym, że WTC to nie jedyna masakra, jaka miała miejsce. Miejcie również na uwadze Madryt czy Londyn, gdzie masa ludzi zginęła w pojazdach komunikacji miejskiej. WTC to tylko element (najbardziej spektakularny i najdluzej nagłaśniany przez media) walki i sprzeczności interesów dwóch frontów, który moim zdaniem nie jest dowodem jakiegoś spisku, a jest elementem historii, która cały czas trwa, a ostatnio swoje kolejne oblicze ukazała w Bombaju.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2008, 16:37
Stal w WTC miala jakis tam certyfikat ktory potwierdza ze topi sie dopiero przy 1600*C
a wybuch paliwa i temperatura miala 1093*C. Wiec czemu w ciagu 10sekund zlozyly sie jak harmonijka ?
Podobaja mi sie w tym filmie wszystkie dowody co do kazdego samolotu, np ten ktory wbil sie w pentagon.. zniknal ? a slad to 5metrowa dziura w scianie i nic wiecej
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.11.2008, 16:37
Otoz to Genio. I jeszcze jeden wazny szczegol. Zbudujcie z klockow wieze i udezcie jakim kolwiek przedmiotem w gorna jej czesc. Zawali sie ona cala, czy tlyko spadnie jej "skalp"?

KMS: odpowiedz jest jeszcze ciekawsza tutaj. Dlaczego na zdjeciach z lotu ptaka szczatki budynku po uderzeniu w pentagon sa na zewnatrz budynku?

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,...l?ticaid=670d9 Apropos tego co wczesniej pisalem. Zaskakujace jest to ze ta odmiana dzumy wywoluje identyczne objawy jak Botulina...
Ostatnio edytowane przez koyoot : 29.11.2008 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 29.11.2008, 16:45
Pytanie:

Dlaczego Al-Kaida przyznała się do tych zamachów? Skoro nie była to ich robota, to czemu wzięli winę na siebie narażając w ten sposób państwa muzułmańskie na atak USA (w tym też na siebie)?

Jak dla mnie trochę to nielogiczne
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.11.2008, 17:16
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Pytanie:

Dlaczego Al-Kaida przyznała się do tych zamachów? Skoro nie była to ich robota, to czemu wzięli winę na siebie narażając w ten sposób państwa muzułmańskie na atak USA (w tym też na siebie)?

Jak dla mnie trochę to nielogiczne
A dlaczego do niektórych zamachów przyznaje się kilka organizacji? Nie ważne co się robi - ważne by fame pozostał . Jako Warszawiak powinieneś wiedzieć

Jeśli myślisz, że stany NIGDY nie zaatakowałby same siebie to co powiesz o planach Operation Northwoods? Na rozgrzewkę może być >to ale google poda Ci kilka innych ciekawych tematów do lektury.

A wracając do WTC: jak to jest, że znaleźli paszport zamachowca, a nie znaleźli czarnych skrzynek?
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 29.11.2008 o godz. 17:20.

Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 02.12.2008, 01:05
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Pytanie:

Dlaczego Al-Kaida przyznała się do tych zamachów? Skoro nie była to ich robota, to czemu wzięli winę na siebie narażając w ten sposób państwa muzułmańskie na atak USA (w tym też na siebie)?

Jak dla mnie trochę to nielogiczne
Tak naprawde o przyznaniu sie do zamachow mowi tylko osama w jednym z filmow, na ktorym tez znaleziono pewne niedorobki, jak to ze nosi pierscionek, skoro cos takiego jest zakazane w ich religie to tak sobie zalozyl i do tego pisal inna reka niz na stronie CIA jest. Wiec niekoniecznie musieli sie przyznać...


Fakty/Fikcja
1. Wieże

Pod wpływem czego mogły by sie zawalić? Uderzenie? Tylko w przypadku jesli samolot uderzylby w dol budynku i tym samym naruszyl by mocno jego konstrukcje. Jednak uderzyl w okolice bodajze 70 pietra, nie w sam srodku w przy jedenej ze scian, wiec konstrukcja jest oslabiona z jednej strony, to jakim cudem budynek od samej gory zapada sie idelanie rowno? Dokladnie na filmach rowniez widać ze wiekszosc paliwa wybucha, wiec ile tego tam zostalo? no i troche po drodze juz spalil... Na filmach na zywo rowniez duzo ludzi potwierdz ze slyszeli wybuchy.
W filmach jest to jednak nie do konca wytlumaczone, bardziej przychylaja sie do teorii ze bomby esksplodowaly, wtedy jak budynek sie zawalal, ale o eksplozjach wspominaja troche wczesniej, wiadomo tylko o dolnych czesciach, nie wiadomo nic o gorze, wiec istnieje tez duze prawdopodobienstwo ze mogly byc detonacje przed zapadnieciem sie budynku, aby go oslabić

Nastepna sprawa, ubezpieczenie budynku na niewyobrazalne pieniadze kilkanascie dni przed zamachami, a trzeba dodać ze wlascicielem byl ŻYD, (żydkow z drugiej strony zostawiam w spokoju, zero zwiazkow;P ) ale o tym powiem na koncu ale sobie zapamietajcie po ma duze znaczenie.

2. Pentagon

Jak zamachy mialy miejsce mialem 13 lat... w zasadzie nie mialem pojecia co to WTC, ale wiedzialem wtedy jedno NIC nie mialo prawa uderzyć w Pentagon, wiedzialem ze to najlepiej strzezony budynek na swiecie. Teraz wiem, ze jesli lecialoby cos w jego kierunku, to dolatuja przy okreslonej odleglosci od Pentagonu 2 mysliwce i go choluja, jesli do kolejnego limitu samolot dalej nie zmienia kierunku to jest zestrzeliwany, bez wyjatkow. Nie ma ze one gdzies tam na treningach byly, zawsze sa w gotowosci 24h i w kilka minut moga byc przy celu.

Jak ktoś moze napisac ze samolot idealnie sie wbil, sa dwie wersje jak lecial, jesli z ogonem do gory, to czemu jest tylko mala dziurka na dole a budynek sie trzyma, i z boku od skrzydel tez nie ma zadnych sladow, jesli do gory nogami to gdzie sa nastepne 2 dziury po bokach od silnikow? ktore sa zrobione z duzo twardszego materialu niz kadlub, a samolot wbil sie na tyle ze silniki o sciane budynku powinny uderzyc.

Dlaczego nie udostepniego zadne tasmy z nagraniem? Przynajmniej obalilo by to co tak naprawde uderzylo w Pentagon.

3. Pensylwania

Tutaj najmniej informacji i trudno tak naprawde stwierdzic czy byl ten samolot czy nie... ale troche za malo czesci porozrzucanych jak na moj gust...

Powody

http://uk.youtube.com/watch?v=SMgGC9...eature=related

http://uk.youtube.com/watch?v=1HgSz6...eature=related

Polecam najpierw ogladnąć to, oczywiscie nie bede wiele pisal na temat NEW WORLD ORDER, bo sporo tego jest, ale jednym z zalozen tego jest to ze swiatem beda rzadzic ŻYDZI. Wczesniej wspomnialem ze wlascicilem WTC byl żyd i ubezpieczyl zaraz przed atakami? Zbiego okolicznosci? To, że swiatem będą rządzić żydzi, a kto wygral zybory? Obama, na którego wszystko wskazuje, że również jest żydem (mimo wszystko chcialem zeby wygral, poki co wiecej moze zrobic dla ameryki:

http://uk.youtube.com/watch?v=AMU_Ep...eature=related
http://uk.youtube.com/watch?v=tT3iQ9Wh-FY

Również większość senatorów to żydzi, oczywiście moglo by sie zdarzyć, ale w polaczeniu z tym wszystkim fajnie to wyglada? Dollarowki, kolejne szukanie teorii spiskowej czy smianie sie ludziom w twarz pokazujac im bialo na czarnym jaki maja stosunek do swiata...? Te wszystkie znaki na dollarowce, to pokazuje kto rządzi tym krajem.

Przyjąć można ze to żydzi powybijali ludzi z WTC, ale zwalili na Al-Kaide, ale po co? Ktoś już wczesniej wspomnial na czym robi sie najwieksze pieniadze, na dragach i na wojnie. Dragi, rośnie tego troche w Afganistanie, nie? i tam szukaja Osamy, kontroluje ktoś wojskowe samoloty? Niee...

Jeśli chodzi o samą wojne, to oczywiscie ma ona związek z ropą, ale nie z tym, że się ona kończy na świecie i drożeje i niby co raz mniej, teraz kosztuje ponizej 50$, da sie? da... Chodzi o to za Ameryce kończą się złoża, które oni posiadaja, mimo ze w swoich okolicach pare ogromnych odkryli, ale teraz potrzebuja miec jej sporo i posiadać wieksza kontrole? Powod, kasa misiu kasa... Chca miec wiekszy wyplywa na to co sie dzieje z ropa aby jak nadluzej ja trzymać na rynku, w tym momencie, a sa ta informacje od zolnierzy tam patrolujacych, z tamtych rejonow codziennie wyplywaja kontenerowce z ogrymni ilosciami ropy naftowej, oczywiscie za którą nie płaca, Ameryka dobrze wiedziala na jakim etapie technologicznym jestesmy. Dzis juz mamy darmowe auta, z bateramii slonecznymi na dachach, wiec co podatek od slońca naliczą?

Choć taka wzmianka o tych autach na baterie sloneczne, one eliminuja wszystkie minusy, ale nie maja wielkiego pozytywnego wplywu (mowie o czyms nowym, nie wyeliminowaniu wad ropy itp). Wiec z duzo prawdopodobienstwem zostana wprowadzone silniki wodorowe, ktore zostaly opracowane na Akademii Krakowskiej czy jak sie to nazywa, ogolnie ktoras z krakowskich uczelni. 2 lata najpierw wymyslono silnik, wodorowy ktorego spalanie to... ozon, którego tak brakuje w atmosferze, wiec automatycznie bysmy ja łatali, ale pojawil sie problem, że tak ozon świetnie wyplywa na atmosfere, ale nie do konca na ludzi, oczywiscie jest duzo zdrowszy niz spaliny, ale zawsze tam jakis negatywny wplyw ma. Więc roku temu wymyślono silnik którego spalaniem jest para wodna, rowniez na tej samej uczelni. Więc moje przypuszczenia sa takie ze silniki z para wodna beda w samochodach, zmiennie z baterami slonecznymi, a w samolotach te ktore wydzielaja ozon, choc nie wiem na ile techicznie to bedzie mozliwe aby wlasnie w samolotach je umiescic, kazdy z tych pomyslow zostal sprzedany do USA za bodajze 5mln zlotych. Wodor, jak paliwo dostaje sie poprzez rozczepienie wody, a wode z oceanow, bo juz co raz to nowsze i tansze metody odsalania wymyslaja.

I powracajac do tematu, to jest wlasnie powod dla ktorego taki duzy nacisk jest teraz na rope i jej kradziez, a w koncu przejcie zloz ze wprowadzanie demokracji w Iraku

Sie rozpisalem, oczywiscie to jest moja subiektywna ocena, poparta dzesiatkami jak nie setkami godzin spedzonym czytaniem i ogladniem na ten temat. Pewnie sa osoby co sie z tym zgodza i sa ktore nie, staralem sie tlumaczyc nie naukowo, ale na zdrowy rozum, naukowo macie w filmach
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 02.12.2008, 02:01
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post

Fakty/Fikcja
1. Wieże

Pod wpływem czego mogły by sie zawalić? Uderzenie? Tylko w przypadku jesli samolot uderzylby w dol budynku i tym samym naruszyl by mocno jego konstrukcje. Jednak uderzyl w okolice bodajze 70 pietra, nie w sam srodku w przy jedenej ze scian, wiec konstrukcja jest oslabiona z jednej strony, to jakim cudem budynek od samej gory zapada sie idelanie rowno? Dokladnie na filmach rowniez widać ze wiekszosc paliwa wybucha, wiec ile tego tam zostalo? no i troche po drodze juz spalil... Na filmach na zywo rowniez duzo ludzi potwierdz ze slyszeli wybuchy.
W filmach jest to jednak nie do konca wytlumaczone, bardziej przychylaja sie do teorii ze bomby esksplodowaly, wtedy jak budynek sie zawalal, ale o eksplozjach wspominaja troche wczesniej, wiadomo tylko o dolnych czesciach, nie wiadomo nic o gorze, wiec istnieje tez duze prawdopodobienstwo ze mogly byc detonacje przed zapadnieciem sie budynku, aby go oslabić
Zanim cokolwiek dalej, masz jakies pojecie o budownictwie/inzynierii? Wiesz np. co to konstrukcja stalowa oparta na kratownicy z centralnym rdzeniem? Bo wydaje mi sie ze raczej nie wiesz o czym piszesz twierdzac ze "konstrukcje naruszono z jednej strony".
Pomijam juz calkowicie fakt podkladania ladunkow wybuchowych przez dobrych pare dni przed zamachami w budynku w ktorym na co dzien przebywalo kilkadziesiat tysiecy osob, gdzie nikt nic nie nzauwazyl no i oczywiscie nikt z uczestniczacych w spisku nie puscil pary z geby, bo to totalna abstrakcja.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 02.12.2008, 09:44
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Zanim cokolwiek dalej, masz jakies pojecie o budownictwie/inzynierii? Wiesz np. co to konstrukcja stalowa oparta na kratownicy z centralnym rdzeniem? Bo wydaje mi sie ze raczej nie wiesz o czym piszesz twierdzac ze "konstrukcje naruszono z jednej strony".
racja, ale

Cytat:
250 amerykańskich architektów i inżynierów podpisało się pod petycją zawierającą następujące oświadczenie: „W imieniu narodu Stanów Zjednoczonych Ameryki, niżej podpisani architekci i inżynierowie (…) apelują i żądają przeprowadzenia całkowicie niezależnego dochodzenia wraz pozwem sądowym w celu ujawnienia pełnej prawdy, dotyczącej wydarzeń 11 września 2001 r., w szczególności zniszczenia wież World Trade Center i Budynku 7. W naszym przekonaniu istnieją powody zmuszające do podważenia oficjalnej wersji wydarzeń i z tego względu wszczęcia dochodzenia, uwzględniającego pełne zbadanie możliwości użycia środków wybuchowych, które mogły być rzeczywistym powodem zniszczenia wieżowców WTC wraz z Budynkiem 7”.
http://wolne-media.h2.pl/?p=2183

...i oczywiście to niczego nie przesądza, ale na przykład zastanawiające jest dlaczego zawalił się budynek nr 7, bo chyba nie z powodu pożaru na kilku piętrach. Poźniej przyznano, że zdecydowano się na położenie budynku z jakiś tam powodów, no ale w takim razie niech mi ktoś powie ile trwa średnio obłożenie budynku materiałami wybuchowymi

aa nie jestem fanem tzw teorii spiskowych, ale jakoś administracji Dabelju również nie wierze
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.11.2008, 16:49
Poniewaz to jest Polityka, ToTylkoJa. Zasada jest jedna, twoj najwiekszy wrog jest twoim przyjacielem i vice versa( w sensie twoj najwiekszy sojusznik najwiekszym wrogiem, przyklad Afganistan i Polska).
Jak to kiedys pewien ksiadz powiedzial: "Najwiekszy sens w tym by bylo bez sensu".
Kolejna sprawa pieniadze. Ludzie dla pieniedzy sa w stanie zrobic wszystko a w Afganistanie sa najwieksze pola Makowe. Nastepna sprawa to wojna czyli kolejne dochody. Proste jasne logiczne. Nothing more, nothing less.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.11.2008, 17:00
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Poniewaz to jest Polityka, ToTylkoJa. Zasada jest jedna, twoj najwiekszy wrog jest twoim przyjacielem i vice versa( w sensie twoj najwiekszy sojusznik najwiekszym wrogiem, przyklad Afganistan i Polska).
Jak to kiedys pewien ksiadz powiedzial: "Najwiekszy sens w tym by bylo bez sensu".
Kolejna sprawa pieniadze. Ludzie dla pieniedzy sa w stanie zrobic wszystko a w Afganistanie sa najwieksze pola Makowe. Nastepna sprawa to wojna czyli kolejne dochody. Proste jasne logiczne. Nothing more, nothing less.

Sorry, ale to tylko Twoje domysły/wymysły, że Al Kaida współpracowała z USA. W ten sposób to ja mogę podać każdą dowolną teorię i przypisać jej zasadę.

Wg mnie dyskusja o WTC nie ma sensu, bo nikt z nas nie wie i nie będzie wiedział, jak było naprawdę. Ty podasz swój argument (nieoparty na faktach), ja podam swój (też raczej nieoparty na faktach) i do niczego to nie doprowadzi.

Tak jak sytuacja wieży z klocków. No proszę, jaki jest sens porównania budynku do klocków? Przecież to zupełnie inne materiały itp

Dla mnie takie typu filmy są tylko po to, aby namieszać ludziom w głowie. Sam tytuł już o tym mówi ''CAŁA prawda o WTC''. Skoro to cała prawda, to po co w tym filmie występują jakiekolwiek wątpliwości? Jest teza, którą autor filmu chce udowodnić za wszelką cenę

kms 10 sekund? To my chyba o innych wydarzeniach piszemy. Samolot uderzył i wg Ciebie po 10 sekundach budynek runął? Aha
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 29.11.2008 o godz. 17:03.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.11.2008, 17:02
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale to tylko Twoje domysły/wymysły, że Al Kaida współpracowała z USA. W ten sposób to ja mogę podać każdą dowolną teorię i przypisać jej zasadę.

Wg mnie dyskusja o WTC nie ma sensu, bo nikt z nas nie wie i nie będzie wiedział, jak było naprawdę. Ty podasz swój argument (nieoparty na faktach), ja podam swój (też raczej nieoparty na faktach) i do niczego to nie doprowadzi.

Tak jak sytuacja z wież z klocków. To proszę, jaki jest sens porównania budynku do klocków? Przecież to zupełnie inne materiały itp

Dla mnie takie typu filmy są tylko po to, aby namieszać ludziom w głowie. Sam tytuł już o tym mówi ''CAŁA prawda o WTC''. Skoro to cała prawda, to po co w tym filmie występują jakiekolwiek wątpliwości? Jest teza, którą autor filmu chce udowodnić za wszelką cenę
Pierwsza rzecz ze to rowniez opiera sie o kazda nasza dziedzine zycia ToTylkoJa. Swoja droga to kiepski obrales argument, obalajacy moja teorie. Ze to moje domysly, ale jak sie nie ma niczego innego pod reka...

Mowisz o porownaniu wiezy ze dstali do klockow i materialy nie te. Ale prawa fizyki te same... a to jest o wiele wazniejsze.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.11.2008, 17:07
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza rzecz ze to rowniez opiera sie o kazda nasza dziedzine zycia ToTylkoJa. Swoja droga to kiepski obrales argument, obalajacy moja teorie. Ze to moje domysly, ale jak sie nie ma niczego innego pod reka...

Mowisz o porownaniu wiezy ze dstali do klockow i materialy nie te. Ale prawa fizyki te same... a to jest o wiele wazniejsze.
poproszę o jakies dowody współpracy USA z Al-Kaidą w sprawie ataku na WTC. Skoro to nie są domysły, to sądzę, że takowe posiadasz. Bo ja nie mam żadnych dowodów, dlatego opisuje wszystko w sferze wymysłów/domysłów

Prawa fizyki te same, jasne. W obu przypadkach materiały pójdą w dół. No bo przecież, że nie w górę
Odpowiedz cytując
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.11.2008, 16:50
Można się domyślać, że Al-kaida była sponsorowana przez USA, były takie przypadki i są ciągle.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.11.2008, 16:50
Panowie, jedna prosba...nie robcie z siebie domoroslych magistrow budownictwa, bo to troche smieszne jak kompletni amatorzy dyskutuja o technicznych sprawach zwiazanych z zawaleniem sie wiez.
Ja swoja opinie wieczorkiem zapodam ,musze pozbierac materialy i poukladac to w jakas logiczna calosc.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.11.2008, 16:51
nikt nie powiedzial ze musimy byc amatorami tematu
Odpowiedz cytując
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 29.11.2008, 16:58
tu nie trzeba byc magistrem inzynierem zeby wiedziec ze 500metow stali i betonu nie zlozy sie przez samolot w 10sekund..
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.11.2008, 17:25
TotylkOJa...Ja powiedzialbym tak: wspolpraca polegala na NIEprzeszkadzaniu. Trzeba bylo miec powod do rozpoczecia tego wszytskiego. Zwroce Ci uwage na kilka wydarzen jakie wciagaly USA do wojny: wojna z Hispzania o Kube---wysadzenie statku wojenngeo rzekomo przez Hiszpanow w porcie w Hawanie, I wojna swiatowa---USa przylaczaja sie po zatopienniu Lusitanii, II wojna swoiatowa--"zaskakujacy" atak Japonczykow na PEarl Harbor, wojna w Wietniamie--zaatakowanie amerykanskich okretow w Zatoce Tonkinskiej(co sie okazalo zupelnie zmyslonym zdarzeniem!!!), WTC--poczatek wojny w Afganistanie i Iraku.
2 wieze sie zawalily i w ciagu tygodnia rzad USA ma ustawy wprowadzajace cenzure i nieograniczona mozliwosc inwigilacji obywateli CALEGO SWIATA. Ile wg ciebie trwa napsianie aktu prawnego? Tydzien? Wg mnie Al KAida to straszak, ktorego istnieniem zywotnie sa zaintereswoane USA. Bo kim beda straszyc w USA? Jak widze co sie dzieje w tym kraju to jakbym czytal Orwella i jego "1984".
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.11.2008 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.11.2008, 18:18
jedTS napisał(a):Wyświetl post
Jak widze co sie dzieje w tym kraju to jakbym czytal Orwella i jego "1984".
A ja mam glupie wrazenie ze to samospelniajace sie przepowiednia. Brakuje tlyko "Znamienia Bestii" choc ono juz istnieje tylko ze na innej zasadzie...

Porazajace wizje calego swiata jaki nas otacza. Wiecie swego czasu podczas minuty ciszy po atakach "terrorystycznych" w Londynie przeprowadzono ciekawy eksperyment. Otoz uzyto tzw. generatora przypadku. Podczas tej inuty wygenerowal jedno ciekawe zdanie: W "Matrix`ie" byla wskazowka...", ja uwazam ze my juz teraz zyjemy w takim matrixie nie zdajac sobie sprawy z tego co dzieje sie wokol nas. Odnosnie tego eksperymentu dodam od siebie jedno zdanie: wielkosc w jednosci... teraz sprobujcie poskladac i podomyslac sie co mam na mysli.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 29.11.2008 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.11.2008, 17:38
jak było tego nie wie nikt (oprócz tych co to planowali i zlecali).

Mnie np tego typu filmiki nie przekonują. Innych zapewne tak.
Ja czekam (ale pewnie nie dożyję) na otworzenie oficjalnych archiwów tego wydarzenia.
To tak samo jak z Generałem Sikorskim- niby pewne dokumenty widzą światło dzienne, ale jak było tego nikt nie wie (są tylko domysły). Anglicy zamknęli archiwa na kolejne 50 lat i tyle ujrzeliśmy prawdy(ekshumacja może przybliżyć nas do prawdy)
Z mojej strony to tyle w tym temacie. Po prostu nie wiem jak było
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 29.11.2008 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.11.2008, 17:45
Zgadzam sie ze pewnosci nie ma zadnej, ale nie jest to powod aby odrzucac pewne teorie. Sikorskiego po tylu latach nie chca ujawnic i nie licze ze odpowiedzialni za 11 wrzesnia beda akurat chcieli ujawnic sie za 60 lat chocby.Akurat tutaj jest wiele niescislosci a na wszelkie informacje zostalo nalozone swoiste embargo. Ja akurat wierze. A od sibie polecam obejrzenie filmu Zeitgeist. Obecnie wypuszczono druga czesc filmu i jezeli jest ktos zywotnie zaintereswony tematyka gieldy, rynkow kapitalowych i kryzysow gospodarczych to polecam. Ja akurat wiedzialem sporo tych rzeczy , ale zlozone sa w tak kompleksowy sposob , ze tworza porazajaca wrecz wizje tego wszystkiego.
Odpowiedz cytując
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.11.2008, 17:57
Co do Sikorskiego to jeden wielki show IPN który nie może ( nie chce) zająć się sprawami bieżącymi. Wszystko na świecie jest ze sobą powiązane i atak na WTC też miał jakieś zadanie w sobie ukryte którego raczej nigdy się nie dowiemy no bo przecież terroryśći wiedzieli że po takim ciosie to USA ich najedzie swoim wojskiem i tylko głupi by się odważył wiedząc że jak najadą wosjka USA na nich to tylko pozastanie im ucieczka

OT: JedTS znasz jeszcze jakieś inne książki opróćz1948 utrzymane w podobnym klimacie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47.