
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Offline |
#1
|
|
Hej
Propnuje dołączyć się do akcji zbierania funduszy na operację syna Franka, naszego olimpijczyka, judokę Krzysztofa Wiłkomirskiego. Pojechał do Pekinu z nadzieją na medal i pieniądze, za które zapłaci za konieczną operacje synka. Niestety nie udao sie i medalu nie ma. Na to zareagowali nasi piłkarze, włączając się z inicjatywą pomocy finansowej. Operacja ponoć kosztuje ok 90 tys zl. http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Wi...l?ticaid=1677c http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA
Offline |
#2
|
|
Cóż./...ode mnie drobna suma poszła , zachęcam innych, kazda złotówka jest wazna...nie 100 nie 50 ale nawet 10, 5 czy 1 zł wpłacajmy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
Ode mnie także... Nie jest to jakaś pokaźna suma, ale grosik do grosika i wspólnymi siłami możemy młode życie uratować i dać wiarę w ludzi... Sam mam taką, od kiedy dziecko w mojej rodzinie zachorowało na nerczyce, ale własnie dzięki takim ludziom, jak Wy, jak My, z dnia na dzień jest coraz lepiej... Po pięciu latach od wykrycia choroby, wczoraj był pierwszy dzień gdy Młody nie brał lekarstw...
Dziękuje Wam wszystkim, bo serce rośnie gdy widzi się tyle dobra w ludziach! ![]() I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!![]() Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy! |
|
|
|
Urodzony optymista
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?
Offline |
#4
|
|
Otóż to.
Nie dajmy odejść w zapomnienie temu tematowi. Wystarczy, że każdy z tu obecnych i udzielających się na forum wpłaci marne 10zł, a suma już będzie całkiem pokaźna. ![]()
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Offline |
#5
|
|
Jeśli kazdy pikarz daje 100 zl x 25 pikarzy w zespole x 16 druzyn daje ok 40 tys zl
Frankowi potrzeba ok 90 tys, czyli 50 tys zostało Jeśli włączymy w tą akcję kibiców wszystkich klubow ekstraklasy to 50 000/ 16 = 3200 To 160 fanow z kazdego klubu wplaciloby sume 20 zl, spokojnie uzbieramy potrzebna kase Prosze przeslijcie ta informacje na fora kibicow innych klubow ekstraklasy !!! Przeklejcie temat Dzieki |
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
wzruszyła mnie historia judoki Wiłkomirskiego
ambitna postawa i walka o życie swojego syna tak naprawde... myślę, że on jest takim pozytywnym bohaterem tych Igrzysk. Trzeba pomagać ludziom w potrzebie i ode mnie tez leci - 20 zl... Kto jeszcze? |
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#7
|
|
Piękna inicjatywa piłkarzy, aż się łezka zakręciła. Dorzucam się.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#8
|
|
Rzeczywiście, bardzo ładna akcja Więcej szczegółów tutaj http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=18845
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#9
|
|
Ma ktos nr konta zeby mozna wplaic,albo adres na ktory wyslac czek inaczej nie moge bo w Anglii na razie jestem.
Wyjscia nie ma dziecku trzeba pomoc, a moze Panowie z C+ by rozpowszechnili ta akcje wsrod kibicow podczas transmisji, moze udalo by sie z nimi skontaktowac przed meczem. Troche za pozno na dzisiejszy mecz ale na ogrodzeniu trybuny C jakies przescieradlo z informacja o akcji mozna by umiescic, bylo by dosc dobrze widoczne. A na mecz z Barcelona pewnie by juz dalo rade ![]() ,
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#10
|
Tu masz wszystko fajnie opisane ![]() http://www.franekwilkomirski.pl/pl/ |
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#11
|
|
grosik ode mnie
trzymaj sie Franek fajnie byłoby jakis transparent wywiesic trzeba uderzyc do SKWK |
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Skąd: NH / Southampton
Offline |
#12
|
|
Wspominali o tej akcji na antenie Canal Sport podczas transmisji dzisiejszego meczu z Bełchatowem. Oklaski dla Rachwała za super inicjatywę. Trzeba zmobilizować cały polski sportowy światek i pomóc Państwu Wiłkomirskim.
Ode mnie tez grosik. |
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Offline |
#13
|
|
No, ludzie ruszcie się !! Trzeba pomóc w tej sytuacji. A czy istnieje możliwość przyklejenia tego tematu?
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#14
|
|
Bardzo ładnie, słyszałem, że kibice innych klubów z Polski tez organizują się i nawet mówią (narazie) o zbiórce podczas meczu, napewno wśród VIPów.
Na moje oko to szczytny cel. Niech ktoś z SKWK wyrazi swoją opinię. Dorzucam swoje 3 grosze. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#15
|
|
Fajny pomysł.
http://www.franekwilkomirski.pl/pl/jak-mozesz-pomoc Dowolne wpłaty własne: Krzysztof i Dorota Wiłkomirscy, nr konta: 26 1240 1125 1111 0000 0368 0856 z dopiskiem w tytule przelewu „Leczenie Franciszka Wiłkomirskiego” Podklejcie ten temat na jakiś czas. Ode mnie dyszka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#16
|
|
Ktoś tu napisał, że Krzysiek Wiłkomirski jest naszym polskim bohaterem tych igrzysk. I chyba coś w tym jest. Niestety nie udało mu się zdobyć medalu..
Myślę, że każdy z nas może mu pomóc wysyłając choćby 10zł.. Zresztą nie chodzi o to, żeby każdy pisał ile przesłał. Ważne żeby zrobiło to wiele osób. Pomyślcie sobie jakie to dla nich ważne. I każda złotówka może do wielkiej radości się przyczynić.. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#17
|
|
Rzeczywiście można by się przejść z puszką dzisiaj wśród szanownych gości na trybunie A i B, może i prezes Listkiewicz dorzuci swoje (nasze) 3 grosze...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#18
|
|
Nie ma co się na prezesa przez "małe p" oglądać. Jak ktoś chce to przecież mały przelew każdy zrobić potrafi.. bo wydaje mi się, że jest trochę za późno żeby ktoś to organizował. Ale kto wie.. może nie doceniam co poniektórych
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Offline |
#19
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
|
Banita
Od: 07.2008
Offline |
#21
|
|
i co jakos sie ta akcja zakonczyla ? powiodła?
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|