The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.03.2024, 10:55. 24 kolejka, Wisła Kraków - Miedź Legnica, 15 marca 2024, 20:30
Nadchodząca kolejka:



Tabela:

Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.03.2024, 11:04
Raton- Krzyżanowski, Łasicki, Colley, Jaroch- Alfaro, Carbo, Duda, Baena- Rodado, Sobczak.

Goku, Bregu, Uryga, Szot ławka.
Tak to powinno wygladać.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.03.2024, 13:31
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Raton- Krzyżanowski, Łasicki, Colley, Jaroch- Alfaro, Carbo, Duda, Baena- Rodado, Sobczak.

Goku, Bregu, Uryga, Szot ławka.
Tak to powinno wygladać.
Nie no Uryga za Łasickiego i sklad pasuje.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.03.2024, 11:40
Najważniejszy mecz w tej czesci sezonu, wygrać i w spokoju popracować w przerwie na repre.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 11.03.2024, 12:40
Kolejny mecz, który jakoś może przedłużyć nadzieję na dogonienie top2 (jeszcze się można oszukiwać, ze zrobimy serię x meczów wygranych) a w przypadku porażki to raczej już praktycznie niemożliwe będzie dogonienie top2 (nawet mimo tego, że matematycznie to nadal by się dało zrobić) a nawet może nas wyrzucić poza top6.

Patrząc na mecze w tej kolejce to wszystkie drużyny z top6-7 powinny wygrać swoje mecze. No właśnie, do top6, czyli my wygrywamy z Miedzią, czy do top7 czyli to Miedź wygrywa z nami?

Także porażka może oznaczać, że cała topka nam ucieknie. A jeszcze 9 i 10 Łęczna/Płock moga gonić.

Ekscytujący jest ten sezon.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.03.2024, 13:28
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kolejny mecz, który jakoś może przedłużyć nadzieję na dogonienie top2 (jeszcze się można oszukiwać, ze zrobimy serię x meczów wygranych) a w przypadku porażki to raczej już praktycznie niemożliwe będzie dogonienie top2 (nawet mimo tego, że matematycznie to nadal by się dało zrobić) a nawet może nas wyrzucić poza top6.

Patrząc na mecze w tej kolejce to wszystkie drużyny z top6-7 powinny wygrać swoje mecze. No właśnie, do top6, czyli my wygrywamy z Miedzią, czy do top7 czyli to Miedź wygrywa z nami?

Także porażka może oznaczać, że cała topka nam ucieknie. A jeszcze 9 i 10 Łęczna/Płock moga gonić.

Ekscytujący jest ten sezon.
Nie ma bata żeby wszyscy z górnej połówki tabeli wygrali swoje mecze z jej dołem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 11.03.2024, 13:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma bata żeby wszyscy z górnej połówki tabeli wygrali swoje mecze z jej dołem.
Tak było w kolejce w której przegraliśmy z Tychami.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.03.2024, 02:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma bata żeby wszyscy z górnej połówki tabeli wygrali swoje mecze z jej dołem.
Z zespołów, które były w top6 przed 23 kolejką:
1. Arka - remis
2. GKS T. - remis
3. Motor - remis (w sumie wpadka bo z Polonią u siebie)
4. Lechia - zwycięstwo (słaba gra, jeszcze słabsze Podbeskidzie)
5. MY - remis z Arką
6. Miedź - remis z GKSem T.

Nie ma co panikować, trzeba grać swoje.
Potrzebujemy jeszcze 8 zwycięstw i remisu (statystycznie). Zostało jeszcze 11 kolejek.

Przy okazji w weekend zaczyna się 4 liga. Przydało by się Cziczkana przetestować w rezerwach.
Wisła II gra 17 marca (niedziela) o 11:00 na stadionie Prądniczanki w Krakowie
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 11.03.2024, 13:41
My to się skupmy na swoje grze.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 11.03.2024, 13:47
Cóż - 3 punkty musza być. Tylko tyle i aż tyle. Nawet jeśli nie awansujemy bepośrednio, to musimy zajać miejsce barażowe. Najlepiej jak najwyzsze. Miedź jest naszym konkurentem do miejsc barazowym, wiec żadne remisy. 3 punkty po (nieważne jakiej) grze
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.03.2024, 14:16
Jeśli nie wygramy, to będziemy już tyko patrzeć na plecy Lechii i Arki... Mało tego, możemy wypaść z baraży! Zwycięstwo ponad wszystko!
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 11.03.2024 o godz. 14:18.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 11.03.2024, 16:14
kolego widzę że pali ci sie aby przejąć tematy meczowe i przyznam szczerze że czasowo mi to nawet pasuje, ale zwracam jednak uwagę, że zakładanie tematu o następnej kolejce gdy nawet nie skończyła się poprzednia to już nadgorliwość
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 11.03.2024, 16:22
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
kolego widzę że pali ci sie aby przejąć tematy meczowe i przyznam szczerze że czasowo mi to nawet pasuje, ale zwracam jednak uwagę, że zakładanie tematu o następnej kolejce gdy nawet nie skończyła się poprzednia to już nadgorliwość
Mnie to nie przeszkadza.
Wolę temat wcześniej niż w przeddzień meczu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 11.03.2024, 16:41
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
kolego widzę że pali ci sie aby przejąć tematy meczowe i przyznam szczerze że czasowo mi to nawet pasuje, ale zwracam jednak uwagę, że zakładanie tematu o następnej kolejce gdy nawet nie skończyła się poprzednia to już nadgorliwość

"To już jest koniec!

Krakowska Wisła zakończy sezon meczem w Bielsku-Białej. Dla gospodarzy będzie to pożegnanie z najwyższą klasą rozgrywką minimum na jeden rok, a kto wie czy nie na dłużej.
Bielszczanie w fatalnym stylu przypieczętowali swoją degradację, dając się ograć Górnikowi w Łęcznej aż 5:1.

W dotychczasowych dwóch spotkaniach sezonu zasadniczego, Biała Gwiazda raz wychodziła zwycięsko z konfrontacji z Góralami ogrywając ich aż 6:0 a za drugim razem musiała uznać ich wyższość dając się ograć przed własną publicznością 2:1.

Sobotnie spotkanie w grupie spadkowej podobnie jak wszystkie rozpocznie się o godzinie 15:30.


Historia spotkań pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Wisłą Kraków:

Sezon 2006/07
Brak spotkań

Sezon 2007/08
Brak spotkań

Sezon 2008/09
Brak spotkań

Sezon 2009/10
Brak spotkań

Sezon 2010/11
Brak spotkań

Sezon 2011/12
21 kwietnia 2012, 18:00, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków 1:3, Liran Cohen 84 – Tomas Jirsak 76, Andraż Kirm 81, Cwetan Genkow 87.

Sezon 2012/13
25 sierpnia 2012, 13:30, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła 1:1, Robert Demjan 17 – Łukasz Burliga 45.

Sezon 2013/14
4 listopada 2013, 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków 0:0
Sezon 2014/15:
17 kwietnia, godz. 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków 2:2, Maciej Iwański 18 (k), Tomasz Górkiewicz 41 - Donald Guerrier 37,71.

Sezon 2015/16:
19 września 2015, 18:00, Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:6, Paweł Brożek 11,33, Denis Popovič 39, Łukasz Burliga 56, Rafał Boguski 71, Rafael Crivellaro 89.


Ciszej nad trumną..Spadek po 5 sezonach.


Podbeskidzie to zespół fenomen, przez zamieszanie z minusowym punktem dla Lechii Gdańsk, przez chwilę Górale cieszyli się z utrzymania i osiągnięcia jednego z większych sukcesów w swojej historii - awansu do TOP8.

Sytuacja diametralnie zmieniła się, kiedy Lechia wycofała swoją skargę. Z największego szczęściarza zespół z Bielska przerodził się w pechowca. Podłamani zawodnicy wciąż nie umieją odnaleźć się w grupie spadkowej. Jeżeli spojrzymy na tabelę to zobaczymy, że na możliwych osiemnaście oczek podopieczni Roberta Podolińskiego zdobyli jeden.. i to ratując remis w ostatnich sekundach meczu z Koroną. Trudno się, więc dziwić, że Górale żegnają się z Ekstraklasą w kiepskim stylu. Wynik sobotniego pojedynku z Wisłą Kraków, nie ma już dla nich żadnego znaczenia, nawet najwyższa wygrana w ich historii nie uratuje ich przed spadkiem*.

* mowa o spadku sportowym.

Piłkarze Bielska pod lupą TWSD.

Dziś przyglądnę się kadrze naszego najbliższego przeciwnika, w zespole Górali ciężko szukać gwiazd, jest to zespół złożony raczej z zawodników, którzy swoje najlepsze lata mają już za sobą, albo brutalnie mówiąc są zbyt słabi, aby na dłuższą metę zawojować rozgrywki ekstraklasowe w mocniejszych zespołach. Nie oznacza oczywiście, że w zespole Podbeskidzia nie ma dobrych piłkarzy, a najbliższe spotkanie będzie tylko formalnością.

Emilijus Zubas - litewski bramkarz ostatnio nie ma powodów do zadowolenia, kilka jego złych interwencji sprawiło, że Bielszczanie tracili nie tyle, co bramki, ale ważne punkty. Jednak trener Podoliński nadal wierzy, że młody bramkarz w ostatnich chwilach sezonu wzniesie się na wyżyny sowich umiejętności. Jednak ta wiara została zachwiana w ostatnim meczu w Łęcznej, gdzie dwie bramki zapisujemy na konto litewskiego bramkarza.

Adam Mójta - jeden z nielicznych piłkarzy Podbeskidzia, którzy wyróżniają się zdecydowanie na plus w końcówce sezonu. 29-Letni obrońca jest w czołówce tak ofensywnie grających zawodników w polskiej lidze. Mójta w tym sezonie już zdobył siedem bramek i zaliczył osiem asyst, co na pewno nie przeszło bez echa. Z drugiej strony nie wiem czy do końca dobrze świadczy to o zespole z Bielska, gdzie obrońca jest najlepiej usposobiony ofensywnie i daje tej drużynie więcej niż niejeden napastnik czy pomocnik.

Mateusz Szczepaniak - to najlepszy strzelec drużyny spod Klimczoka, 25-latek w tym sezonie dziesięciokrotnie znajdował drogę do bramki rywali i dzięki swoim trafieniom zapewnił zespołowi kilka cennych punktów, które w końcowym rozrachunku mogły okazać się bezcenne.





W Wiśle czas na zmiany.

Przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław, na konferencji prasowej obecny szkoleniowiec Białej Gwiazdy przedstawił po części plany transferowe, jakie w najbliższym czasie będą zrealizowane. Jak nie trudno było się domyślić, klub rezygnuje z usług Rafaela Crivellaro i wyraził zgodę, aby Brazylijczyk z włoskim paszportem znalazł sobie nowego pracodawcę. Podobna sytuacja spotka Witalija Bałaszowa, który był jednym z wyróżniających się piłkarzy, ale tylko w III-ligowych rezerwach krakowskiego klubu. Jego kontrakt obowiązuje do końca obecnego roku, jednak również dostał on zgodę na poszukiwanie nowego pracodawcy. Emmanuel Sarki też nie ma, co liczyć na kolejną szansę pokazania swoich umiejętności. Haitańczyk ma ważny kontrakt do końca czerwca, ale już dziś wiadomo, że Wisła nie złoży mu nowej oferty i jego czas w Krakowie dobiegł końca.

Klub prowadzi również rozmowy w sprawie wykupienia Rafała Wolskiego oraz przedłużenia umowy z Arkadiuszem Głowackim, który w razie ewentualnego przedłużenia nie będzie już jednak przebywał na boisku w takim wymiarze czasowym jak w obecnym sezonie. Osoba Głowackiego była by bardziej potrzebna do mentalnego przygotowania Krystiana Kujawy do występów na ekstraklasowym poziomie. Bo wiele wskazuje na to, że właśnie ten młody obrońca dostanie szansę udowodnienia swojej przydatności do drużyny.


Letnie przygotowania bez zagranicznych wojaży.

Szkoleniowiec Wisły zdradził również, że Wisła do nowego sezonu przygotowywać się będzie na własnych obiektach w Myślenicach. Wydaje się to całkiem uzasadnione, bo warunki atmosferyczne raczej nie będą się zbytnio różnić od tych tureckich czy hiszpańskich.

Wiślacy mają zaplanowane pięć sparingu, z czego znają już trójkę rywali, z którymi będą się mierzyć w letnim okresie przygotowawczym.


Wolski zostanie? Błysk Małeckiego.

Toczą się kolejne rozmowy na temat przyszłości ofensywnego pomocnika, Wisła musi się określić do połowy miesiąca czy jest w stanie przelać na konto włoskiej Fiorentiny wyznaczoną wcześniej sumę. Przypomnę, że odstępne za Rafała Wolskiego wynosić ma 500 tys. euro.

Przyznać trzeba, że jeżeli spojrzymy na same statystyki młodego pomocnika, zobaczymy, że miał on udział w wielu akcjach bramkowych Białej Gwiazdy, lub sam zdobywał często ważne bramki. Ostatnimi czasy Wolski jednak zdecydowanie spuścił z tonu i nie prezentuje się tak jak byśmy tego wszyscy oczekiwali. Jednak jego wykupienia pozwoliłoby nam na znaczne wzmocnienie siły ofensywnej naszego zespołu.

Na prawdziwego lidera zespołu dość niespodziewanie wyrósł Patryk Małecki, który jeszcze nie tak dawno bronił barw Pogoni Szczecin i trzeba przyznać, że nie prezentował się w niej jakoś specjalnie dobrze, ot taki średni ligowiec z momentami przebłysku. Po powrocie do Wisły, Małecki stał się innym piłkarzem, być może dojrzał, zarówno na boisku jak i poza nim, być może podziałało tak na niego zatrudnienie osobistego trenera. Tego do końca nie wiemy. Wiemy jednak, że Patryk na boisku imponuje formą, jest liderem zespołu i ma zacięcie do walki, które prezentował na początku swojej przygody z Wisłą.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać."

Kiedyś to były tematy meczowe. A to co robisz obecnie, to można zrobić w pół minuty i nikt nie będzie czekał aż łaskawie raczysz założyć temat
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 11.03.2024, 20:30
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
kolego widzę że pali ci sie aby przejąć tematy meczowe i przyznam szczerze że czasowo mi to nawet pasuje, ale zwracam jednak uwagę, że zakładanie tematu o następnej kolejce gdy nawet nie skończyła się poprzednia to już nadgorliwość
Nie chcę ci odbierać funkcji zakładacza tematu meczowego, po prostu zobaczyłem, że 2 dni po poprzednim nie ma jeszcze tematu o następnym to założyłem. A to, że jeszcze był jakiś nierozegrany mecz z kolejki to mało ważne, bo przecież rozmawiamy o meczach Wisły przede wszystkim, więc dobrze żeby te tematy pojawiały się wcześniej.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 11.03.2024, 22:37
redrum napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę ci odbierać funkcji zakładacza tematu meczowego, po prostu zobaczyłem, że 2 dni po poprzednim nie ma jeszcze tematu o następnym to założyłem. A to, że jeszcze był jakiś nierozegrany mecz z kolejki to mało ważne, bo przecież rozmawiamy o meczach Wisły przede wszystkim, więc dobrze żeby te tematy pojawiały się wcześniej.
100% zgody.
Co do meritum:

Może sobie nie dopisujemy tych 3 punktów przed meczem, mając w pamięci że Miedź była na papierze (przez bukmacherów) jednym z faworytów do awansu. Casus TBB z zeszłego sezonu.

Nastawiam się na bardzo ciężki mecz,.na pewno bardziej otwarty niż z Arka i oby dla nas z 3 punktami.

Mam nadzieję że wyjdziemy z pianą tak jak na Widzew, a nie jak na Tychy czy Arkę (w 1 połowie).
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 11.03.2024, 20:38
Przegrana (myślę, że remis również) może praktycznie przekreślić szanse na awans bezpośredni.

Miedź nie jest słabą drużyną, z Tychami pokazała się z bardzo dobrej strony i spodziewam się trudnego spotkania.

Stawiam jak zawsze optymistycznie na skromne zwycięstwo w stylu 2-1 albo 1-0.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 12.03.2024, 07:56
Patryko napisał(a):Wyświetl post

Miedź nie jest słabą drużyną, z Tychami pokazała się z bardzo dobrej strony i spodziewam się trudnego spotkania.
W większości meczów wszystko sprowadza się do dwóch kwestii. Ile błędów popełnimy i jak dobry jest przeciwnik w uprawianiu zapasów na mokrej lub wyschniętej trawie. Więc, jeśli Miedź nie jest słabą drużyną w tym aspekcie, będzie krwawienie z oczu i ch...j wie jaki wynik. Jeśli nie jest słabą, bo chce grać w piłkę i fajnie jej to wychodzi, boję się o połowę mniej.

Przepraszam, że spekuluję, ale nie potrafię ocenić Miedzi ani połowy drużyn z Fortuna 1 Ligi. Mecze, które rozgrywamy od jakiegoś czasu bardzo szybko wyparowują mi z pamięci. Dzisiaj pamiętam dokładnie 0 z naszych poprzednich starć.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 12.03.2024 o godz. 07:58.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 12.03.2024, 00:36
poszpera ktos jak czesto wygrywamy mecze rozegrane w piątki ?
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 12.03.2024, 06:35
Trzeba wygrać bo wydaje się, że z drużyn nad nami tylko motor może stracić punkty.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 12.03.2024, 10:45
Kolejny mecz o 6 punktów. Jak dla mnie to remisowo max...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 12.03.2024, 13:26
Każdy mecz jest trudny, nikt się przed nami nie położy. Liczę na trzy punkty, Miedź jest do ogrania - oczywiście pod warunkiem że nie będziemy dawać prezentów a sami zaorezentujemy choćby przyzwoitą skuteczność.

Zakładam że ustawią autobus, jeśli dobrze pamiętam tak było w meczu u nich, trudno żeby na wyjeździe nagle się otworzyli.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 12.03.2024, 22:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Każdy mecz jest trudny, nikt się przed nami nie położy. Liczę na trzy punkty, Miedź jest do ogrania - oczywiście pod warunkiem że nie będziemy dawać prezentów a sami zaorezentujemy choćby przyzwoitą skuteczność.

Zakładam że ustawią autobus, jeśli dobrze pamiętam tak było w meczu u nich, trudno żeby na wyjeździe nagle się otworzyli.
Żadnego autobusu nie będzie. Miedź nie pójdzie na taką grę. Prędzej spodziewać trzeba się powtórki z meczu z Arka. Zresztą, jest kilka zespołów które stać na taką grę z nami (przynajmniej 1 połowę) jak to zrobiła Arka.

Miedź, Lechia, Motor, może Gieksa, Znicz - nie będą stawiać autobusu. Reszta - zapewne tak.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 13.03.2024, 22:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Żadnego autobusu nie będzie. Miedź nie pójdzie na taką grę. Prędzej spodziewać trzeba się powtórki z meczu z Arka. Zresztą, jest kilka zespołów które stać na taką grę z nami (przynajmniej 1 połowę) jak to zrobiła Arka.

Miedź, Lechia, Motor, może Gieksa, Znicz - nie będą stawiać autobusu. Reszta - zapewne tak.
Ja spodziewam się autobusu. Lechia u siebie też murowała.
Jak będzie - zobaczymy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 12.03.2024, 16:40
Trener Miedzi dziś w Meczykach (od 37:20):
https://www.youtube.com/live/8IkhuFl...7PWt05Vz1CUWMz

Trochę taktyki zdradził.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 12.03.2024 o godz. 16:49.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 12.03.2024, 20:53
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Trener Miedzi dziś w Meczykach (od 37:20):
https://www.youtube.com/live/8IkhuFl...7PWt05Vz1CUWMz

Trochę taktyki zdradził.
Widać, że trener Arki ma rozpracowaną taktykę Wisły i korzysta również ze spostrzeżeń naszych kibiców odnośnie jej słabych punktów w mediach społecznościowych, jak sam wprost powiedział. Widzi nasze mocne strony. Odniósł się wprost do kilku elementów stylu gry.

Mam nadzieję, że nasi polscy trenerzy przekażą tą informację Rude. Miedź będzie spodziewać się wysokiego pressingu, zwłaszcza na bocznego obrońcę.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 13.03.2024, 13:49
Jak dziś przegramy to taczki w ruch
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 13.03.2024, 18:17
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jak dziś przegramy to taczki w ruch
Coś mi się nie wydaje
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 13.03.2024, 14:58
dziś? gramy w piątek
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 13.03.2024, 15:24
uff, czyli nie przegramy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:49.