
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() KOŃCZMY JHUŻ TE PI...JEISIEŃ Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#2
|
|
mam nadzieję że piłkarze patrzą w tabele i widzą że ten mecz trzeba wygrać za wszelką cene. No chyba że mają wyjebane bo wiedzą że do pół roku ich tu nie będzie i tak i tak
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#3
|
|
Mecz sezonu z kim ? Z Termalicą... już naprawdę nisko upadliśmy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#4
|
|
Na stoperze Maciej "Potrafi Uderzyć Dystansu i Wyciągńąć Wnioski" Sadlok, bo niby kto?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#5
|
Dla mnie niemożliwym jest, że Uryga przez 3/4 lata w Płocku nie miał ani jednego nawet urazy a gdzie dopiero kontuzji, a po przyjściu do nas w pół roku zagrał... 3 mecze. U nas to w ogóle sztab fizjo jest jakiś? Bo każda kontuzja "na tydzień" u nas kończy się czteromiesięczną przerwą. |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Plan na piątek: 1. Rozpocząć spotkanie 2. Strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika. Obojętnie czym. Obojętnie jak. Obojętnie kiedy. 3. Zakończyć spotkanie. 4. Życzyć sobie nawzajem Wesołych Świąt. Mimo wszystko.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
|
Plan piłkarzy na piątek: 1. Spartolić kolejny weekend kibicom
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#8
|
|
Sadlok stracił miejsce w składzie to ledwo wszedł, wsadził Frydrycha dwa razy na minę i już plac odzyskany. W głowie się nie mieści, że taki ktoś jest kapitanem.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
|
Długo czekali ale w końcu się doczekają
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#10
|
To nie jest złośliwość tylko racjonalna obserwacja. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#11
|
|
Bez Frydrycha na pewno stracimy kilka bramek. Oby tylko udało nam się strzelić ich więcej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#12
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#13
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#14
|
Pozorant Hanousek mógłby odpocząć i już wrócić do Pragi. Wachowiak mógłby dostać szansę, nawet jakby zjebał to zrobiłby to samo co robi co mecz jego droższy czeski kolega. Chciałbym powiedzieć, że Termalica jeszcze nie wygrała na wyjeździe, więc gratuluje już Słoniom wygranej. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#15
|
|
po dzisiejszym zwycięstwie Łęcznej zaczyna Nam się dupa palić. 3 pkt z TBB są obowiązkiem. P.S Śpiączka ma już 8 goli czyli tyle ile w sumie Yeboah FBF Kliment Starzyński Hugi Sobol i Zdybowicz. Wstyd nasi ofensywni zawodnicy. a podobno napastników zazdrości nam pół ligi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#16
|
![]() ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#17
|
|
Doczekaliśmy czasów kiedy przyjeżdża do nas Termalica, a my zastanawiamy się ile dostaniemy w pupę
.Zastanawiam się ile musimy jeszcze przyjąć gongów, aby zobaczyć jakąkolwiek reakcje rządzących.... ![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
Nie będzie żadnej reakcji. Królewski już zapostował między wierszami, że do skarbonki po ratownika/piłkarza nie będą sięgać. Także "pakiet" ratujący ligę nie nadejdzie, opylimy pewnie Yebo i przyjdzie za niego jakiś kompletny ogór do ociosania, tyle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#19
|
|
Czyli spadek
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#20
|
|
brutalne ale prawdziwe...
Trzeba walczyć do końca a nie pisać, że nie będą rozbijać skarbonki.... Zmienić priorytety, i przesunąć pieniążki na pierwszą drużynę panie K. ![]()
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
brak zwyciestwa z Termalika to juz koniec calego zaufania nie tylko dla trenera, bo on to juz dawno stracil i widac, ze to juz nie wypali, ale dla naszych wlascicieli ze z premedytacja nie reaguja na upadek sportowy i grozi nam spadek
no chyba, ze oni to akceptuja, ale to pora przestac ludzi oklamywac i powiedziec to wprost ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#22
|
|
Jeśli zagramy z takim zaangażowaniem jak we wczorajszym meczu to powinno być dobrze. Jeśli chodzi o skład to zagrałbym Forbsem od początku i Kliment na zmianę. Dałbym znów szansę od pierwszej minuty Hugiemu i Savicowi.
Musimy wygrać, tak jak wyżej napisał Grisza1 - nie ważne jak. Walczymy o 3 punkty i w miarę spokojne zimowanie. A odnosząc się do dziecinnych płaczy niektórych użytkowników na forum. Pamiętajmy, że rok do roku klub wychodzi na prostą - zmniejszamy ilość wierzycieli, spłacamy dług. Pomimo tymczasowego (!) gorszego wyniku sportowego moim zdaniem idziemy w dobrym kierunku. Gdy klub będzie czysty łatwiej będzie nim zainteresować potencjalnych sponsorów. Rozumiem, że większość z Was oczekuje wyniku tu i teraz - jednak to w sporcie tak nie działa. Jesteśmy w trakcie procesu budowanie klubu na nowo od momentu gdy byliśmy o krok od likwidacji. Dlatego proszę o cierpliwość i po prostu o kibicowanie. ![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#23
|
Wyniki mają być tu i teraz jak to forumowi klakierzy wymagają! Co roku mamy walczyć o mistrzostwo, co roku mamy je zdobywać, co roku mamy być w LM/LE, co roku mają być super transfery i co tydzień mamy klepać pozostałych w lidze po 5:0! Przecież jesteśmy ligową "potęgą" a wszystko co złe to zmowa Warszawy, pzpnu i złych ludzi! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#24
|
Tak tak ,niczego nie wymagajmy, odgladajmy od 4 lat jak leją nas Radomiaki i Stale Mielec ,przeciez nic na szybko ,tu sie wyklepie,tam dyktą przyłozy sprowadzi kolejnego Dora Hugiego i paaaanie jakos to bedzie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.12.2021 o godz. 20:31.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#25
|
Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy. Z TBB liczą się tylko punkty, niech wcisną bramkę nawet dupa. Nie intereauje mnie jak. Jak ktoś nie ma zamiaru walczyć na boisku niech nawet nie wychodzi na murawę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#26
|
|
Nie wiem jak Warta grała przed meczem z Lechem, bo nie oglądałem. Ale mecz z Lechem uświadomił mi, że od patrzenia na Wisłę w starciu z Wartą będą krwawiły oczy i jeśli ktoś popełni błąd, będziemy to my. I stało się. Wczorajsze starcie ze Śląskiem tylko potwierdziło te obserwacje. Śląsk przez większość meczu nie radził sobie z atakiem pozycyjnym i wymieniał mnóstwo bezproduktywnych podań, a Warta kontrowała. Gdyby miała troszkę lepszych wykonawców, mogła strzelić spokojnie jeszcze 2-3 bramki.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#27
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#28
|
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym. Kod:
# zespół mecze punkty bramki średnia 14 Wisła 18 18 -12 1,00 15 Warta 18 15 -10 0,83 16 Górnik Ł 18 15 -18 0,83 17 Bruk-Bet 17 12 -9 0,71 18 Legia 16 12 -12 0,75 ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#29
|
Przed meczem z Zagłębiem na pytanie Wójtowicza w którym umieścił frazę "walczymy o utrzymanie" Gula się tylko ironicznie uśmiechnął. Facetowi wydaje się że sama nazwa Wisła nie pozwala jej spaść z ligi. Jeszcze niech tak w Warszawie pomyślą a będziemy mieć klasyk ligi w 1 lidze. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#30
|
12 Zagłębie Lubin 12 14 13 Górnik Łęczna 12 13 14 Piast Gliwice 11 11 15 Bruk-Bet Termalica 12 10 16 Warta Poznań 12 9 17 Wisła Kraków 12 8 18 Legia Warszawa 12 6 |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|