The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.12.2021, 09:26. [XIX kolejka] Wisła Kraków - Bruk Bet Termalica Nieciecza, 17-12-2021, 18:00




Zestaw par nadchodzącej kolejki:



KOŃCZMY JHUŻ TE PI...JEISIEŃ

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.12.2021, 09:32
mam nadzieję że piłkarze patrzą w tabele i widzą że ten mecz trzeba wygrać za wszelką cene. No chyba że mają wyjebane bo wiedzą że do pół roku ich tu nie będzie i tak i tak
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.12.2021, 09:50
Mecz sezonu z kim ? Z Termalicą... już naprawdę nisko upadliśmy
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 12.12.2021, 11:43
Na stoperze Maciej "Potrafi Uderzyć Dystansu i Wyciągńąć Wnioski" Sadlok, bo niby kto?
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 12.12.2021, 12:22
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Na stoperze Maciej "Potrafi Uderzyć Dystansu i Wyciągńąć Wnioski" Sadlok, bo niby kto?
Sadlok - Szota na stoperze to jak robienie ogniska przy dystrybutorze na stacji benzynowej...
Dla mnie niemożliwym jest, że Uryga przez 3/4 lata w Płocku nie miał ani jednego nawet urazy a gdzie dopiero kontuzji, a po przyjściu do nas w pół roku zagrał... 3 mecze. U nas to w ogóle sztab fizjo jest jakiś? Bo każda kontuzja "na tydzień" u nas kończy się czteromiesięczną przerwą.
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 12.12.2021, 12:30
Plan na piątek: 1. Rozpocząć spotkanie 2. Strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika. Obojętnie czym. Obojętnie jak. Obojętnie kiedy. 3. Zakończyć spotkanie. 4. Życzyć sobie nawzajem Wesołych Świąt. Mimo wszystko.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 12.12.2021, 12:38
Plan piłkarzy na piątek: 1. Spartolić kolejny weekend kibicom
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.12.2021, 12:56
Sadlok stracił miejsce w składzie to ledwo wszedł, wsadził Frydrycha dwa razy na minę i już plac odzyskany. W głowie się nie mieści, że taki ktoś jest kapitanem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 12.12.2021, 13:02
Długo czekali ale w końcu się doczekają mowa tu oczywiście o piłkarzach Termalici przed którymi w końcu przełamanie i pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.12.2021, 14:25
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Długo czekali ale w końcu się doczekają mowa tu oczywiście o piłkarzach Termalici przed którymi w końcu przełamanie i pierwsze w tym sezonie zwycięstwo na wyjeździe
Też myślę że to ten dzień dla "Słoników". Jadą do największych frajerów ligi prowadzonych przez łysego mitomana. Jeśli na nas się nie przełamią to nie zrobią tego nigdy.

To nie jest złośliwość tylko racjonalna obserwacja.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.12.2021, 14:50
Bez Frydrycha na pewno stracimy kilka bramek. Oby tylko udało nam się strzelić ich więcej.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.12.2021, 14:58
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Bez Frydrycha na pewno stracimy kilka bramek. Oby tylko udało nam się strzelić ich więcej.
Co zrobimy?
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 12.12.2021, 15:43
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Co zrobimy?

1x Kliment
1x Skvarka
1x Sadlok



I dzięki Bogu remis 3:3
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.12.2021, 15:16
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Bez Frydrycha na pewno stracimy kilka bramek. Oby tylko udało nam się strzelić ich więcej.
W całym sezonie ligowym więcej niż jednego gola w meczu strzeliliśmy 4 razy! Ostatni raz na początku września z Lechią.

Pozorant Hanousek mógłby odpocząć i już wrócić do Pragi. Wachowiak mógłby dostać szansę, nawet jakby zjebał to zrobiłby to samo co robi co mecz jego droższy czeski kolega.

Chciałbym powiedzieć, że Termalica jeszcze nie wygrała na wyjeździe, więc gratuluje już Słoniom wygranej.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 12.12.2021, 15:00
po dzisiejszym zwycięstwie Łęcznej zaczyna Nam się dupa palić. 3 pkt z TBB są obowiązkiem. P.S Śpiączka ma już 8 goli czyli tyle ile w sumie Yeboah FBF Kliment Starzyński Hugi Sobol i Zdybowicz. Wstyd nasi ofensywni zawodnicy. a podobno napastników zazdrości nam pół ligi.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 12.12.2021, 15:04
Szneka napisał(a):Wyświetl post
po dzisiejszym zwycięstwie Łęcznej zaczyna Nam się dupa palić. 3 pkt z TBB są obowiązkiem. P.S Śpiączka ma już 8 goli czyli tyle ile w sumie Yeboah FBF Kliment Starzyński Hugi Sobol i Zdybowicz. Wstyd nasi ofensywni zawodnicy. a podobno napastników zazdrości nam pół ligi.
Cytowanie .......enia pracowników klubu sprzed sezonu to już cios poniżej pasa. No nie zestarzały się dobrze
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 12.12.2021, 15:18
Doczekaliśmy czasów kiedy przyjeżdża do nas Termalica, a my zastanawiamy się ile dostaniemy w pupę .
Zastanawiam się ile musimy jeszcze przyjąć gongów, aby zobaczyć jakąkolwiek reakcje rządzących....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 12.12.2021, 15:22
Nie będzie żadnej reakcji. Królewski już zapostował między wierszami, że do skarbonki po ratownika/piłkarza nie będą sięgać. Także "pakiet" ratujący ligę nie nadejdzie, opylimy pewnie Yebo i przyjdzie za niego jakiś kompletny ogór do ociosania, tyle.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 12.12.2021, 15:34
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie będzie żadnej reakcji. Królewski już zapostował między wierszami, że do skarbonki po ratownika/piłkarza nie będą sięgać. Także "pakiet" ratujący ligę nie nadejdzie, opylimy pewnie Yebo i przyjdzie za niego jakiś kompletny ogór do ociosania, tyle.
Czyli spadek
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 12.12.2021, 15:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czyli spadek
brutalne ale prawdziwe...

Trzeba walczyć do końca a nie pisać, że nie będą rozbijać skarbonki....
Zmienić priorytety, i przesunąć pieniążki na pierwszą drużynę panie K.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 12.12.2021, 16:00
brak zwyciestwa z Termalika to juz koniec calego zaufania nie tylko dla trenera, bo on to juz dawno stracil i widac, ze to juz nie wypali, ale dla naszych wlascicieli ze z premedytacja nie reaguja na upadek sportowy i grozi nam spadek

no chyba, ze oni to akceptuja, ale to pora przestac ludzi oklamywac i powiedziec to wprost
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 12.12.2021, 17:50
Jeśli zagramy z takim zaangażowaniem jak we wczorajszym meczu to powinno być dobrze. Jeśli chodzi o skład to zagrałbym Forbsem od początku i Kliment na zmianę. Dałbym znów szansę od pierwszej minuty Hugiemu i Savicowi.

Musimy wygrać, tak jak wyżej napisał Grisza1 - nie ważne jak. Walczymy o 3 punkty i w miarę spokojne zimowanie.

A odnosząc się do dziecinnych płaczy niektórych użytkowników na forum. Pamiętajmy, że rok do roku klub wychodzi na prostą - zmniejszamy ilość wierzycieli, spłacamy dług. Pomimo tymczasowego (!) gorszego wyniku sportowego moim zdaniem idziemy w dobrym kierunku. Gdy klub będzie czysty łatwiej będzie nim zainteresować potencjalnych sponsorów. Rozumiem, że większość z Was oczekuje wyniku tu i teraz - jednak to w sporcie tak nie działa. Jesteśmy w trakcie procesu budowanie klubu na nowo od momentu gdy byliśmy o krok od likwidacji. Dlatego proszę o cierpliwość i po prostu o kibicowanie.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 12.12.2021, 18:23
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy z takim zaangażowaniem jak we wczorajszym meczu to powinno być dobrze. Jeśli chodzi o skład to zagrałbym Forbsem od początku i Kliment na zmianę. Dałbym znów szansę od pierwszej minuty Hugiemu i Savicowi.

Musimy wygrać, tak jak wyżej napisał Grisza1 - nie ważne jak. Walczymy o 3 punkty i w miarę spokojne zimowanie.

A odnosząc się do dziecinnych płaczy niektórych użytkowników na forum. Pamiętajmy, że rok do roku klub wychodzi na prostą - zmniejszamy ilość wierzycieli, spłacamy dług. Pomimo tymczasowego (!) gorszego wyniku sportowego moim zdaniem idziemy w dobrym kierunku. Gdy klub będzie czysty łatwiej będzie nim zainteresować potencjalnych sponsorów. Rozumiem, że większość z Was oczekuje wyniku tu i teraz - jednak to w sporcie tak nie działa. Jesteśmy w trakcie procesu budowanie klubu na nowo od momentu gdy byliśmy o krok od likwidacji. Dlatego proszę o cierpliwość i po prostu o kibicowanie.
Nie kvrwa! Nie! Nie! I jeszcze raz NIE!
Wyniki mają być tu i teraz jak to forumowi klakierzy wymagają! Co roku mamy walczyć o mistrzostwo, co roku mamy je zdobywać, co roku mamy być w LM/LE, co roku mają być super transfery i co tydzień mamy klepać pozostałych w lidze po 5:0! Przecież jesteśmy ligową "potęgą" a wszystko co złe to zmowa Warszawy, pzpnu i złych ludzi!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 12.12.2021, 20:22
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Nie kvrwa! Nie! Nie! I jeszcze raz NIE!
Wyniki mają być tu i teraz jak to forumowi klakierzy wymagają! Co roku mamy walczyć o mistrzostwo, co roku mamy je zdobywać, co roku mamy być w LM/LE, co roku mają być super transfery i co tydzień mamy klepać pozostałych w lidze po 5:0! Przecież jesteśmy ligową "potęgą" a wszystko co złe to zmowa Warszawy, pzpnu i złych ludzi!


Tak tak ,niczego nie wymagajmy, odgladajmy od 4 lat jak leją nas Radomiaki i Stale Mielec ,przeciez nic na szybko ,tu sie wyklepie,tam dyktą przyłozy sprowadzi kolejnego Dora Hugiego i paaaanie jakos to bedzie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.12.2021 o godz. 20:31.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 14.12.2021, 08:33
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Tak tak ,niczego nie wymagajmy, odgladajmy od 4 lat jak leją nas Radomiaki i Stale Mielec ,przeciez nic na szybko ,tu sie wyklepie,tam dyktą przyłozy sprowadzi kolejnego Dora Hugiego i paaaanie jakos to bedzie.
Akurat Radomniak i Stal zaczęli lać wszystkich w tej lidze. Tu nawet nie udało się nas ośmieszyć.

Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy.

Z TBB liczą się tylko punkty, niech wcisną bramkę nawet dupa. Nie intereauje mnie jak.

Jak ktoś nie ma zamiaru walczyć na boisku niech nawet nie wychodzi na murawę.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 14.12.2021, 11:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Natomiast "występy" takie jak z Wartą to skandal i niewiele zmieni że tego nie przegraliśmy.
Nie wiem jak Warta grała przed meczem z Lechem, bo nie oglądałem. Ale mecz z Lechem uświadomił mi, że od patrzenia na Wisłę w starciu z Wartą będą krwawiły oczy i jeśli ktoś popełni błąd, będziemy to my. I stało się. Wczorajsze starcie ze Śląskiem tylko potwierdziło te obserwacje. Śląsk przez większość meczu nie radził sobie z atakiem pozycyjnym i wymieniał mnóstwo bezproduktywnych podań, a Warta kontrowała. Gdyby miała troszkę lepszych wykonawców, mogła strzelić spokojnie jeszcze 2-3 bramki.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 14.12.2021, 09:01
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Nie kvrwa! Nie! Nie! I jeszcze raz NIE!
Wyniki mają być tu i teraz jak to forumowi klakierzy wymagają! Co roku mamy walczyć o mistrzostwo, co roku mamy je zdobywać, co roku mamy być w LM/LE, co roku mają być super transfery i co tydzień mamy klepać pozostałych w lidze po 5:0! Przecież jesteśmy ligową "potęgą" a wszystko co złe to zmowa Warszawy, pzpnu i złych ludzi!
Taka gra jak teraz doprowadzi Nas do spadku. Nie licząc pierwszych 6,7 kolejek jesteśmy najgorzej pkt drużyną w lidze. Spadek spowoduje bankructwo. Tragiczna gra i brak reakcji właścicieli (trzymanie Zulu Guli , deklaracje braku wzmocnień) spowodują pogorszenie się finansów( karnetów na wiosnę nikt nie kupi) i w perspektywie i tak bedą musieli dołożyć kasy by dograć sezon. Nikt nie liczy na LM - kibice, fanatycy , pikniki liczą ta walkę trenera, piłkarzy i właścicieli na 100%. W tej chwili tego nie widać !


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 14.12.2021, 10:17
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Taka gra jak teraz doprowadzi Nas do spadku. Nie licząc pierwszych 6,7 kolejek jesteśmy najgorzej pkt drużyną w lidze. Spadek spowoduje bankructwo. Tragiczna gra i brak reakcji właścicieli (trzymanie Zulu Guli , deklaracje braku wzmocnień) spowodują pogorszenie się finansów( karnetów na wiosnę nikt nie kupi) i w perspektywie i tak bedą musieli dołożyć kasy by dograć sezon. Nikt nie liczy na LM - kibice, fanatycy , pikniki liczą ta walkę trenera, piłkarzy i właścicieli na 100%. W tej chwili tego nie widać !
Jak patrzę na tabelę to są za nami 4 drużyny i każda z nich z gorszą średnią niż my. Więc może trochę lodu. Rozumiem w.... po ostatnim meczu ale bez przesady.
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym.
Kod:
#  zespół   mecze   punkty   bramki   średnia
14 Wisła      18       18      -12      1,00
15 Warta      18       15      -10      0,83
16 Górnik Ł   18       15      -18      0,83
17 Bruk-Bet   17       12       -9      0,71
18 Legia      16       12      -12      0,75
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 14.12.2021, 11:39
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak patrzę na tabelę to są za nami 4 drużyny i każda z nich z gorszą średnią niż my. Więc może trochę lodu. Rozumiem w.... po ostatnim meczu ale bez przesady.
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym.
Kod:
#  zespół   mecze   punkty   bramki   średnia
14 Wisła      18       18      -12      1,00
15 Warta      18       15      -10      0,83
16 Górnik Ł   18       15      -18      0,83
17 Bruk-Bet   17       12       -9      0,71
18 Legia      16       12      -12      0,75
Nie wiem czy akurat statystyka oraz fakt że są słabsze drużyny ma nas pocieszać. Jak sami nic nie zrobimy by utrzymać ligi to będziemy zdegradowani.

Przed meczem z Zagłębiem na pytanie Wójtowicza w którym umieścił frazę "walczymy o utrzymanie" Gula się tylko ironicznie uśmiechnął.

Facetowi wydaje się że sama nazwa Wisła nie pozwala jej spaść z ligi.

Jeszcze niech tak w Warszawie pomyślą a będziemy mieć klasyk ligi w 1 lidze.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 14.12.2021, 15:19
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak patrzę na tabelę to są za nami 4 drużyny i każda z nich z gorszą średnią niż my. Więc może trochę lodu. Rozumiem w.... po ostatnim meczu ale bez przesady.
Co więcej, mieliśmy co najmniej 3 sezony gorsze od obecnego, w tym dwa ostatnie. Opisałem to w statystycznym.
Kod:
#  zespół   mecze   punkty   bramki   średnia
14 Wisła      18       18      -12      1,00
15 Warta      18       15      -10      0,83
16 Górnik Ł   18       15      -18      0,83
17 Bruk-Bet   17       12       -9      0,71
18 Legia      16       12      -12      0,75
Tabela od 7 kolejki do teraz .....

12 Zagłębie Lubin 12 14
13 Górnik Łęczna 12 13
14 Piast Gliwice 11 11
15 Bruk-Bet Termalica 12 10
16 Warta Poznań 12 9
17 Wisła Kraków 12 8
18 Legia Warszawa 12 6


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:34.