The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.03.2020, 07:02. [XXVII kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 30 maja, godz. 17:30


Aktualna tabela:



Zestaw par nadchodzącej kolejki:




A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)



Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.03.2020, 09:18
Postawiłem 100 że wygramy w Gliwicach. Płock i Poznań mi nie weszły. Za derby wziąłem 1100
Będzie ciężko ale liczę ,że Kuba w formie i po odpoczynku pokaże klasę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.03.2020, 15:26
ciekawe czy mecz sie odbedzie...
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.03.2020, 15:34
Trzeba punktować bo kurcze nie wiadomo jakie będą decyzję po 30 kolejce
Odpowiedz cytując
RybaTs
Senior Member
 
Od: 12.2011
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 11.03.2020, 17:21
Ostatnio jakby nie patrzeć lepiej punktujemy poza Reymonta ,Piast do tego po PP wiec wygramy
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 12.03.2020, 20:17
Mysle ze to moze byc ostatni mecz. jesli bedzie ta kolejka.
na sile chca dokonczyc rozgrywki
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 12.03.2020, 20:48
To jest naprawde jakis boski cud czy wrecz interwencja, ze my tak zaczelismy tę rundę... nieprawdopodobne. 14 ptk w 6 meczach, które zapewnią istnienie klubu.

Wyobrażacie sobie co by bylo gdybysmy wystartowali "normalnie" grajac w kratke raz sie wygra, raz sie przegra, a raz zremisuje i odrabiali srednio punkt na kolejke, bo przeciez tak naprawde wszystko sie wygra/odrobi w rundzie finałowej? Jak bardzo bylibysmy w dupie teraz? I jaki byłby kwik calej Polski, ze liga ma grac bo trzeba ratować Wisłę Kraków? xD A tak wiadomo, ze to po prostu PZPN jest pojebany

Naprawde to jest az niemozliwe jak blisko kataklizmu bylismy.... jak sie nad tym zastanowic, to wygralismy w totka.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 12.03.2020, 23:36
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
To jest naprawde jakis boski cud czy wrecz interwencja, ze my tak zaczelismy tę rundę... nieprawdopodobne. 14 ptk w 6 meczach, które zapewnią istnienie klubu.

Wyobrażacie sobie co by bylo gdybysmy wystartowali "normalnie" grajac w kratke raz sie wygra, raz sie przegra, a raz zremisuje i odrabiali srednio punkt na kolejke, bo przeciez tak naprawde wszystko sie wygra/odrobi w rundzie finałowej? Jak bardzo bylibysmy w dupie teraz? I jaki byłby kwik calej Polski, ze liga ma grac bo trzeba ratować Wisłę Kraków? xD A tak wiadomo, ze to po prostu PZPN jest pojebany

Naprawde to jest az niemozliwe jak blisko kataklizmu bylismy.... jak sie nad tym zastanowic, to wygralismy w totka.
jest tez inna mozliwosc : rozgrywamy 2 kolejki jeszcze - 2x dostajemy w czape - arka i korona wygrywaja swoje mecze ( niedziele cudow ) i jestesmy w czarnej ......
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 12.03.2020, 22:05
Sezon się nie skończył. W takich warunkach łatwo o dekoncentrację. Trzeba punktować, bo z dołu mogą gonić, a nie wiadomo czego się spodziewać. Po mojemu spróbują rozegrać 30 kolejek, a my mamy trudny terminarz. Oby ostatni mecz z Arką o niczym nie decydował. Liczę, że podtrzymamy serię meczów bez porażki, ale Piast to nie niewidomi. Liczę na solidną grę w piłkę, ale jeszcze raz powtórzę: czy nasi na pewno będą mieć futbol w głowie?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.03.2020, 22:09
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Sezon się nie skończył. W takich warunkach łatwo o dekoncentrację. Trzeba punktować, bo z dołu mogą gonić, a nie wiadomo czego się spodziewać. Po mojemu spróbują rozegrać 30 kolejek, a my mamy trudny terminarz. Oby ostatni mecz z Arką o niczym nie decydował. Liczę, że podtrzymamy serię meczów bez porażki, ale Piast to nie niewidomi. Liczę na solidną grę w piłkę, ale jeszcze raz powtórzę: czy nasi na pewno będą mieć futbol w głowie?
O to samo można zapytać Piasta. Czujność przede wszystkim.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.03.2020, 22:24
Czyli generalnie, to Kuba został olany i gramy (przynajmniej te jedną kolejkę). Szczerze mówiąc trudno sobie nawet wyobrazić jak cała ta sytuacja wpłynie na piłkarzy i czego właściwie można się spodziewać. Generalnie zapowiada się najdziwniejsza kolejka od lat (jak nie w historii) i równie dziwnie się to będzie się to oglądało.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.03.2020, 00:02
Ogólnie sytuacja jest chujowa. Po wpisie Kuby widać, że chlopaki też panikują. Sytuacja komfortowa nie jest, każdy ma rodziny, wiadomo, że na swoje zdrowie to ma się zawsze wyjebane, ale o zdrowie rodziny, a przede wszystkim dzieci dba się jak o swiętość. W zachodnich ligach już sportowcy pozarażani, u nas jeszcze zarazonych wiele nie jest, ale wiadomo, że jest to efekt kuli śniegowej i sytuacja prędko lepsza nie będzie. Także nie ograniczenie do maksimum środków bezpieczeństwa spowoduje rozprzestrzenianie choroby, czy granie w takiej sytuacji ma sens? Moim zdaniem nie. Bo temat jest na tyle groźny i glośny, że część pilkarzy może myslami nie być na mevczu, tylko gdzie indziej.

Powinni ligę zawiesić do odwolania. Dać sobie czasna decyzję, ktora po prostu bedzie uzalezniona od długości panowania wirusa i wtedy decydować czy liga się kończy po 26, czy 30 czy 37 kolejkach, może w czerwcu a może dogać w lipcu czy sierpniu (bo w sumie nikt nie powiedzial, że tak nie mozna).

Nie ma co kusić losu bo jak widać predzej czy później choroba się rozwinie bardziej i w końcu zachoruje i tak jakiś piłkarz. Także bez sensu jest na sile grać 1 czy 5 kolejek, a za miesiąc i tak być w tym punkcie co dziś bo paru pilkarzy zachoruje i wtedy bedzie trzeba bezdyskusyjnie lige zawiesić.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 13.03.2020, 07:21
Zawieszono rozrywki w Hiszpani,Wloszech, Francji. Dzis dolaczy zapewne Anglia.
Oprocz tego nie graja: Czechy, Austria, Chorwacja, Dania, Holandia, Iran, Irlandia, Japonia, Litwa, Malta, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria Belgia Grecja i Słowenia. Wg livescore.


Ale oczywiscie Ekstraklasa gra. 30 miejsce w Europie zobowiazuje
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.03.2020, 10:18
Też tego nie kumam. Zrobić teraz miesiąc/dwa przerwy, a później gramy dalej. Przerwa między kolejnym sezonem tydzień/dwa i po problemie. Do tego EURO w 2021, Ligę Narodów odwołać i cała sprawa załatwiona, wszystkie ligi mogą spokojnie dograć sezon i na jesień ruszyć z nowym, na puchary też byłby czas.

Oczywiście to wszystko przy założeniu, że do 2 miesięcy będzie po epidemii. Jeżeli nie to brak sportu będzie nas interesował najmniej.

Z drugiej strony te płacze mnie trochę denerwują. Piłkarze nie chcą jechać na mecz i grać, mimo że i tak 'pracują' w teoretycznie zamkniętej grupie o mniejszym ryzyku. Kasjerka w sklepie ma przejebane i idzie do pracy.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.03.2020, 10:31
Wiadomo, że chodzi o pieniądze.
Piłkarze nie chcą grać ale ciekawe czy będą chętni zrzeknąć się chociaż części wynagrodzenia (mówię ogólnie o całej lidze).


Dla mnie w obecnej formie nie ma sensu ciągnąć tego cyrku dalej.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 13.03.2020, 10:59
A czy ktokolwiek we Wloszech, Hiszpanii, Holandii czy Francji wymaga od pilkarzy zrzeczenia sie czesci wynagrodzenia za zawieszona lige? Przeciez to jest jakis chory absurd.

Pilka to rozrywka - nic wiecej. Nie jest to w tej chwili potrzebne.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 13.03.2020, 11:07
Nie porównujmy topowych lig do polskiego gówna owiniętego w sreberko. Tam na pewno istnieje jakieś planowanie w porównaniu do Ekstraklasy. U nas kluby w normalnej sytuacji nie potrafią spiąć budżetów, więc co dopiero teraz.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 13.03.2020, 11:24
https://weszlo.com/2020/03/13/live-r...-naglych-pzpn/
11:14

Dodajmy, że to nie tylko arogancja w Ekstraklasie. W pierwszej lidze także – według doniesień – nie było żadnego zbierania opinii, a w II lidze refleksja przyszła po fakcie, czyli po zebraniu.



11:13

PODSUMOWUJĄC SYTUACJĘ W ESA:
PZPN podjął decyzję po konsultacji z przedstawicielami lig. ESA dała zdecydowany głos, że Ekstraklasa chce grać grać. Problem w tym, że nie było konsultacji ze wszystkimi klubami, tylko ci „przedstawiciele” tak uznali. Na co liczyli? Że wszyscy się podporządkują? Że w tak kluczowej, delikatnej sprawie, można innym narzucić swoją wolę?
To już nawet nie jest kwestia formalizmu, że taka rzecz powinna zostać skonsultowana. To jakiś, sami nie wiemy, brak porozumienia na głębokim poziomie – to powinno być oczywiste, że w sprawie, która może wpłynąć na zdrowie i życie zainteresowanych dzwonimy i pytamy o opinię. A tutaj totalnie nic.
Niebywała ignorancja władz Ekstraklasy. Skandal, etyczny samobój z trzydziestu metrów w okienko.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 13.03.2020, 11:35
Jak zawsze rację są dwie:

Społecznie patrząc: piłkarze jako pracownicy nie różnią się niczym lub nie powinni się różnić od innych zawodów, które pracę wykonują w okresie pandemii/epidemii.

Zdroworozsądkowo patrząc: piłkarze grają dla publiczności, a skupiska obecnie są potencjalnym źródłem rozprzestrzeniania się wirusa. Czy gra bez publiczności ma sens? Niech sobie odpowie każdy kto miał okazję oglądać chociażby ostatnio równolegle 2 mecze w LM: Liv-AM i PSG-Borussia…

Poza tym, czy naprawdę nie da się przeżyć 2-4 tygodni bez naszej ligi? Osobiście wolałbym poczekać i zobaczyć zdrowych piłkarzy za jakiś czas niż drużynę poskładaną z kogokolwiek bo reszta będzie się leczyć przez następne 3 miesiące.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 13.03.2020, 11:51
Nie, dyrektywa społeczna jest taka, że kto może, pracuje zdalnie, aby nie mnożyć kontaktów międzyludzkich; kto nie może pracować zdalnie, a czyja praca nie jest niezbędna, to nie pracuje.

Uważam, że ligę trzeba przerwać. Zdrowie piłkarzy, pracowników, sędziów, dziennikarzy, kierowców autobusów jest ważniejsze. Siedząc w domu, mogą sobie na skype zastanawiać się, co dalej.

Piłkarzom należą się wynagrodzenia, chociażby dlatego, że będą biegać po parkach i indywidualnie trenować, pozostawać w gotowości do wykonywania pracy. Ale wyobrażam sobie, że PZPN/Ekstraklasa w porozumieniu z piłkarzami mogłaby zadecydować o obniżeniu najwyższych wynagrodzeń do jakiegoś średniego pułapu w imię solidarności społecznej.

Powszechny konsensus pewnie nie będzie wchodził w grę, więc można zapłatę nadwyżki odłożyć po porozumieniu na inne czasy albo w razie braku jakiegokolwiek porozumienia, i jeszcze lepiej, spróbować iść z tym do sądu, skorzystać z klauzuli rebus sic stantibus. Myślę, że z art. 357^1 KC będą masowo korzystały kluby piłkarskie, hotele, biura podróży etc. i bardzo szybko ustali się linia orzecznicza.

Naprawdę nie trzeba zarabiać 60 tys. miesięcznie, żeby zabezpieczyć byt bliskim; a nie wypada, kiedy stanął cały kraj. Skoro prawo dopuszcza kierowanie się zasadami współżycia społecznego, także w odniesieniu do zobowiązań już powstałych - to należy z tego skorzystać.

Nigdy nie myślałem, że to napiszę, ale jeśli to nie jest nadzwyczajna zmiana stosunków i siła wyższa, to co nią jest.
Ostatnio edytowane przez czaro : 13.03.2020 o godz. 11:54.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.03.2020, 12:39
na weszlo.com pisza ze ekstraklasa zawieszona
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 13.03.2020, 13:53
Przynajmniej papieru toaletowego ze stadionow nie beda wynosili do domu ludzie...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 13.03.2020, 15:57
^^^ myśle że nie czas na śmieszkowanie

dobrze że zrobili to teraz , a nie jak w kilku innych ligach , dopiero po przypadkach zarażeń wśród piłkarzy

troche żenujące , że nie wczoraj po apelu Kuby a dopiero po oficjalnym buncie Górnika Zabrze , i nieoficjalnym Płocczan

mimo wszystko i tak lepiej niż FIA z GP Australii , tam była żenada po całości , która napewno nie pomoże zachamowaniu pandemii...
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 14.03.2020, 19:07
Racja. Ciekawe ile to potrwa.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 14.03.2020, 19:27
Liga nie szybko wróci,dzisiaj w stanie futbolu Królewski rzucił pomysł by grać wiosna-jesień i na jesień zakończyć obecny sezon,a na wiosnę grać nowy.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 14.03.2020, 20:29
w naszych warunkach klimatycznych , wiosna-jesien bylabya sporo lepsza i mowilo sie o tym od lat , ale nie bylo okazji , wiec pomysl calkiem nieglupi


prośba do admina : czy można prosić o edycje tematu z

[XXVII kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 14-03-2020, 17:30

na

[XXVII kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, termin nieustalony

?
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.05.2020, 21:46
Termin już ustalony, wracamy do gry...

30 maja, godz. 17:30. Prawie 3 miesiące przerwy bez piłki, ciekawe jaką formę zaprezentujemy. Ciężko cokolwiek napisać oprócz tego, że musimy ten mecz wygrać!

Jedyny plus tej przerwy to powrót Turgemana.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.05.2020 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 11.05.2020, 07:23
poprosze admina o aktualizacje tematu

przy okazji bo temat o budowie stadionu malo kto czyta

jak wyglada sytuacja z kosztami wynajmu stadionu na taki mecz bez publicznosci ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.05.2020, 08:56
Jako twórca posta sam go możesz edytować...

Garbarnia płaciła za kilka sektorów + zaplecze 20 tys zł na mecz. Pewnie u nas będzie podobna kwota lub nawet mniejsza.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 11.05.2020, 09:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jako twórca posta sam go możesz edytować...

Garbarnia płaciła za kilka sektorów + zaplecze 20 tys zł na mecz. Pewnie u nas będzie podobna kwota lub nawet mniejsza.
No my nie będziemy wynajmować żadnych sektorów...


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:32.