
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() Zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#2
|
|
Jak sie tak spojrzy w tabele... no sytuacja jest już dramatyczna. Żarty sie skonczyły, a terminarz nie słuzy...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2019
Offline |
#3
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#4
|
|
Sezon temu na przełomie grudnia i stycznia był większy dramat, a jakoś gramy dalej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
Jaki będzie wynik to chyba każdy wie - pojadą z nami do zera i to bez większego wysiłku.
To samo będzie w stolycy, natomiast prawdziwa gra o stawkę zacznie się ze śledziami i z Rakowem. Ciekaw jestem jedynie ilu zawodników uda się na Piasta doprowadzić do jakiego-takiego stanu zdrowia. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#6
|
|
1 ptk w nastepnych 2 meczach to bedzie cos z pogranicza cudu chyba. Natomiast Rakow i Arka, to juz bedzie na noze walka o zycie. Jesli tam nie bedzie 6ptk, nie 3, nie 4, tylko 6, to mozna zaczac robic pod siebie. A az takiego budzetu transferowego, a przede wszystkim takich kandydatow co by chcieli i co wazniejsze umieli u nas grac, raczej nie mamy, by ratowac sie wiosna.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#7
|
|
W najbliższych dwóch meczach liczę na 6 pkt . Po to się kibicuję żeby chociaż przed meczem mieć dobry humor
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#8
|
|
Ja obstawiam realnie 1 pkt w tych dwóch meczach, wszystko powyżej będzie miłą niespodzianką..
Ekstraklasa nie takie cuda widziała, więc może jednak miły prezent nam piłkarze sprawią. Sytuacja tragiczna ? To czego Ty oczekiwałeś przed sezonem? Realnie mamy zespół na 9-12 miejsce, więc jesteśmy tylko według mnie jedno miejsce poniżej ![]() Spaść nie spadniemy - wróci w końcu Kuba i inni , trochę punktów jeszcze ucułamy, spokojnie. Taki z nas ligowy średniak z naciskiem na dół tabeli, po prostu. Czy to nam się podoba, czy nie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#9
|
|
Nie będę powtarzał tego co napisałem histerykom w temacie o trenerze, w skrócie: Piast jest bardzo mocny. Jeżeli wyjdziemy w jakimś śmiesznym łatanym składzie, z drugim czy nawet trzecim garniturem juniorów to realistycznie nie liczę na nic w tym meczu. Podobnie z Legią.
Jedyne co zostaje to nadzieja. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#10
|
|
jak w kazdym meczu licze na 3 punkty
rozum jednak podpowiada remontade od 20 minuty. a co do powrotu Kuby, to ja nie wiem na co sobie robcie nadzieje. Mięśniówka, chłop wiekowy, po urazach. To tak jak jeżdzenie mercem tyle ze rozrząd na pasku a nie łancuchu, sprzęgło wymienione juz dawno i zamontowany gaz. To fajnie wygląda jak stoi... Jedyne na co liczę, to dobrze przepracowane okienko ziomowe w kwestii transferów. Tylko to Nas uratuje. I broń boże wymiana sztabu. Obawiam sie ze nikt psychcznie by tego nie dźwignał ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#11
|
|
Realistycznie 1pkt w tych meczach będzie bardzo dobrym wynikiem. Nie ma co pompowac balonik. W piątek przyjść na stadion, kibicować i docenić, że chłopaki starają się.
Mam nadzieję, że nie znajdą się "kibice" którym zachce się gwizdac przy nie korzystnym wyniku... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#12
|
|
Czyli trener już rozgszeszony. I dobrze z góry wiedzieć że nie mial szans. No taki szpital i nic z tym nie zrobimy. Takie fatum. Zmiana taktyki na ten mecz? A po co? I tak przegramy bo kontuzje.
Piast po stracie swoich 3 kluczowych piłkarzy to mocarz jakich mało sądząc po komentarzach niektórych. Pytanie czy "rozgszeszony" trener widząc naszą bide z nędzą da sobie i piłkarzom szansę? Czy dalej piłujemy aż do skutku posiadanie piłki i gre wszerz? Nie uważam Piasta nawet mając takich piłkarzy do dyspozycji jakich mamy, jako zespół poza naszym zasiegiem. Owszem, mają trenera a nie ideologa ataku pozycujnego. Ale czy to jakaś przepaść? Nie.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 16.10.2019 o godz. 21:25.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#13
|
Na szczęście w ostatniej chwili wpisał się Ogryzek, jest szansa, że trener zdąży jeszcze przeczytać jego wpis, weźmie go do serca i wygra mecz. Co my byśmy bez Ciebie zrobili, to ja nie wiem... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#14
|
Mam inne zdanie. Na tym polega dyskusja na forum, że krzyzuja sie różne poglądy. Atak personalny jaki zrobiłeś to poziom buca. Tak mamy dyskutować? Wysoko cię ceniłem, ale chyba nie jestes warty tego. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#15
|
|
Nie, dostosowałem się do konwencji dyskusji, którą sam zaproponowałeś swoim wpisem.
Konwencji wykpienia, oczywiście w ramach "krzyżowania różnych poglądów", wypowiedzi poprzedników. To, że nie potrafiłeś tego znieść i użyłeś inwektyw, nie jest dla mnie żadnym novum "w internetach", bo przyzwyczaiłem się do tego, że ludzie w necie najbardziej boleją nad tym, kiedy ktoś zachowa się wobec nich tak samo, jak oni się zachowują. Kompletnie mnie to nie rusza, stroniący od ataków personalnych kolego, który o Wolfym wspomniał tylko przez przypadek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#16
|
btw Ty jesteś wolfy? O nim nie wspomniałem przez przypadek. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#17
|
|
Wszystko wskazuje na to, ze bedzie to mecz podobny do tego z parchami. Piast pewnie nam cos wcisnie po jakims indywidualnym bledzie/stalym fragmencie, u nas wraca Brozek, pewnie tez cos wcisniemy. Typuje sprawiedliwy remis i nasze posiadanie pilki na poziomie 60-65 procent
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#18
|
Wiadomo kto będzie mógł grać z pierwszego składu? Ogryzek - uważasz że Piast jest w zasięgu bez względu na nasz skład i aktualną formę? OK, już dawno udowodniłeś że nie ogarniasz sytuacji. Może nam się przydażyć fartowny remis albo zwycięstwo, ale atutów na papierze nie mamy żadnych. To że po przegranym meczu będziesz obrażał trenera i histeryzował i tak wiadomo, po co ten offtop? Przestań zachowywać się jak stara panna na wydaniu za każdym razem kiedy ktoś sobie jaja z Ciebie robi...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.10.2019 o godz. 10:06.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#19
|
Niestety nie ma się co spodziewać cudów. 1pkt z pocałowaniem ręki można brać przy obecnym stanie kadrowym. Patrząc po personaliach to Piast powinien mieć łatwy mecz... oby magia trybun zadziałała. Z tego co słyszałem, to do ostatniej chwili będzie się ważył skład, bo nawet Wojo i Basha mają problemy ze zdrowiem. Tak na marginesie: Savicevic też konstuzjowany po wyjeździe na kadrę, gdzie nie zagrał nawet minuty (inna sprawa że i tak by nie grał w piątek)! Ktoś się powinien poważnie przyjrzeć, 60% kadry się leczy, kto i jak za przygotowanie fizyczne tych ludzi odpowiada?!
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 17.10.2019 o godz. 10:31.
![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#20
|
Z drugiej strony trudno się dziwić, na papierze nie mamy zbyt wielu argumentów. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#21
|
Stolar powiedział na konferencji, że to on za to odpowiada. Wiadomo, że był to skrót myślowy, bo on odpowiada za dobór ludzi, którzy mają się tym tematem zajmować, ale mam nadzieję, że za kulisami już tak wyrozumiały nie jest, bo ktoś tu ewidentnie s.......ił swoją robotę i powinien za to beknąć. Nie mówię o zwalnianiu od razy, ale jak się chłopy w sztabie nie ogarną i będą sprzedawać wciąż to samo rzewne .......enie, to będzie już tylko gorzej. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#22
|
|
Mak zawieszony/kontuzjowany? Przyznam, ze juz zbytnio nie ogarniam. Istnieje jakas strona/spis/raport/informacja na temat naszych niedysponowanych graczy?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#23
|
|
Ogólnie zawieszonych sprawdzam tutaj:
http://ekstraklasa.org/aktualnosci/p...-kolejka-14186 chociaż zdarza im się pomylić. Kontuzjowanymi nikt się nie chce chwalić do ostatniej chwili. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#24
|
|
Chuca w srodku z Silva, na skrzydle trudno niech gra Boguski, na prawej obronie niech dostanie szanse Szota (super mecz w reprezentacji U20) a nie kombinowanie i wrzucanie Boguskiego czy Klemenza na prawa obrone. Jezeli Klemenz wyjdzie na prawej obronie a Chuca na prawym skrzydle niech sie nikt nie zdziwi jak znowu dostaniemy po dupie. Niech Stolarczyk w koncu zacznie myslec a nie kombinowac z ustawianiem pilkarzy na pozycjach na ktorych grac nie powinni.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#25
|
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#26
|
|
Szota w U20 gra na prawej?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#27
|
|
I na prawej i na srodku obrony:
Przeciwko Kolumbii Szota zaczął na prawej obronie, w związku z kontuzją Sebastiana Walukiewicza został przesunięty do środka: Ja się czuję dobrze na obu tych pozycjach. Dla mnie najważniejsze jest, żeby grać. Nieistotne gdzie trener mnie ustawi. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#28
|
|
Brożek jeśli nie jest w 100% zdrowy, to nawet nie powinien być w 18. To samo Basha.
Wyleczmy w końcu zawodników do końca, bo na obecnej taktyce nigdzie nie zajedziemy. Kluczowe mecze dla nas są w listopadzie (Arka - dom) (Raków - wyjazd) i tam wszyscy muszą być w pełni sił i w 100% przygotowani. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#29
|
|
Myślę, że będzie ciężko o 3pkt z Piastem, Kuba ma olbrzymi wpływ na drużynę ale niech się wykuruje nie ryzykował bym jego wejścia...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#30
|
|
Niestety ale Stolar odejdź
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|