
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
![]() Aktualna tabela: ![]() i od razu kompletny zestaw par nadchodzącej kolejki: ![]() Dotychczasowe mecze ![]() W poprzednim sezonie zremisowaliśmy 0:0 na wyjeździe oraz wygraliśmy 2:0 w Krakowie. Passa (6 ostatnich meczów): Rywal : DDDDWW Wisła : DDWLDL Rywal w meczach domowych ![]() Wisła w meczach wyjazdowych ![]() A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) ![]() Zapraszam do dyskusji ![]() ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#2
|
|
Piast miał dogrywkę w PP, oby ich zajechać i wygrać, 3 pkt dużo by nam dały
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#3
|
|
Może Piast siądzie kondycyjnie. Może Ekstraklasę znów popie*doli. Może znowu okaże się, że z zespołami z czołówki gramy lepiej. Z jednej strony wierzę w nasz zespół, z drugiej remis brałbym w ciemno.
Chciałbym, żeby Pietrzak usiadł na ławce, ale znając podejście Stolara to skład pewnie będzie ten sam co zwykle. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
|
Ostatnio były 3 zmiany w składzie więc opinia, że skłąd zawsze jest ten sam można sobie między bajki włożyć.
Inna sprawa to przywiązanie się do paru nazwisk, a tutaj już można śmiało wysnuć pewną tezę. Już kilka razy liczyliśmy że rywal zmęczy się dogrywką, więc teraz będę ostrożniejszy. Piast jest mocny i możemy się cieszyć w tym meczu z remisu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#5
|
|
Liczę, że Wojo znów dostanie szansę wyjścia w pierwszym składzie. Wiadome, że Imaz wróci do wyjściowej 11 wiec może Kamil wskoczy kosztem Boguskiego?
W obronie wg mnie czas postawić na Arsenica. Czy to kosztem Pietrzaka czy Bartkowskiego. W Warszawie w drugiej połowie Zoran wygrywał niemal każdy pojedynek. Mój optymalny skład na piatek: Lis - Arsenic, Wasyl, Sadlok, Bartkowski - Basha, Kort - Kostal, Imaz, Wojtkowski - Ondrasek |
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Skąd: Częstochowa/Kraków
Offline |
#6
|
|
Dobry skład ten powyżej,Sadlok niech wraca na bok obrony,bo ewidentnie na środku mu nie idzie.Trzeba odrobić stracone dwa punkty z Sosnowcem.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#7
|
|
Skład składem, taktyka taktyką, ale pamiętajmy kto sedziuje ten mecz, jest nim najwiekszy celebryta wśród sędziów, pan i władca systemu Var .....Szymon nad Marciniak,tylko oni dwaj konsultuja wszystko że sobą......także emocje gwarantowane
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#8
|
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#9
|
|
Taki mecz, w którym naprawdę żaden wynik nie będzie zaskoczeniem. No - może 0:0 byłoby
![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#10
|
|
Piast jakoś osłabiony kadrowo?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#11
|
|
Z tego co widzę na ekstrastats to za kartki na pewno nie
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2015
Offline |
#12
|
|
5 zawodników z podstawowego składu zagrało we wtorkowym meczu PP (90 minut+dogrywka+karne)
Jedynie tu można szukać jakiś osłabień. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#13
|
|
Chciałbym zmian. Mam nadzieje w pierwszej kolejności, że Pietrzak usiądzie na ławie. Sadlok na lewą obronę do środka Arsenić. Ostatnim meczem z Zagłębiem Wojtkowski pokazał, że zasługuje na szansę.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#14
|
|
bramkarz.- Sadlok, Arsenic, Wasyl, Bartkowski - Wujek Basza, Karcik, Imaz, Boguś, Wojtkowski - Ondrasek
zmiany : Grabowski za Bartkowskiego Kolar za Imaz/Wojtrkowski Brozek za Ondraszka na siłe : Pietrzak za Korta Bartosz za kogoś tam Piastunki nie są głupie i źle nie graja. Maja ciekawy skład i wielu dobrych piłkarzy. Trzeba liczyć ze zmęczenie wygra i pilkarze z Gliwic nie dotrą na mecz z optymalną formą. Jeśli mam sie czegos obawiac to jak zwykle będą to boki. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#15
|
|
Piatunki mają smutnego Waldka, który potrafi w cwaniacki sposób ustawić piłkarzy i cierpliwe grać swoją taktyką aż do skutku.
Nie trawię tego faceta i ucieszyłbym się, gdyby po meczu był jeszcze bardziej smutny. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#16
|
|
Arsenić za Korta i Wojtkowski za Kostala.
Coś czułem, że ta druga zmiana może się przydarzyć, ale że Zoran wejdzie za Dawida to spore zaskoczenie dla mnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#17
|
|
A ja dzisiaj właśnie myślałem, że na miejscu stolara taka zmianę bym zrobił. Ostatnio mieliśmy fatalne dziury w środku, a z Piastem to byłby wyrok.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#18
|
|
Za to dziura na lewej obronie z Pietrzakiem dalej nie zalatana
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#19
|
|
Ewidentnie promujemy Lisa, to on ma uratować klubowy budżet!
A tak poważnie to szkoda czasu na oglądanie - nie istniejemy kompletnie. W drugiej połówce wpadną jeszcze ze 2 dla Piasta. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#20
|
|
Jeden Imaz meczu nie wygra reszta to po prostu dno dzisiaj
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#21
|
|
Najwyższy czas ogarnąć piździochy bo gracie jak dziewczyny.
Arsenic w pomocy to jest kwintesencja naszej postawy
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.11.2018 o godz. 22:19.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Banita
Od: 03.2015
Offline |
#22
|
|
3 słowa #NieDlaStolarczyka, trener amator więc gramy jak amatorzy, zwolnić natychmiast bo jak nie to zaraz się przywitamy ze strefą spadkową, niestety, niestety....
|
|
|
|
Droga jeszcze długa...
Od: 10.2003
Offline |
#23
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#24
|
|
Tak, jest. Już kilka banów za to zaliczył.
Ewidentnie jest kryzys, wszyscy Ci co nieoczekiwanie odpalili wrócili do normalnej dyspozycji. A umówmy się - większości chcieliśmy pozbyć się za darmo... Dla mnie Pietrzak na ławkę, to jest dramat jakie on robi teraz dziury w obronie. Tyle że Sadlok się wykartkował... Obyśmy jeszcze jakieś punkty zdobyli w tym roku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.11.2018 o godz. 22:29.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#25
|
|
Daj mu się pocieszyć. Przed sezonem wyzywał wszystko i wszystkich, wieszczył zgubę i upadek, potem się zamknął i nie wychylał jak były wyniki i ładna gra.
Ma teraz chwilę dla siebie i poczuł potrzebę uzewnętrznienia się, spocony i zgrzany ze szczęścia pod noskiem pewnie powtarza "miałem rację, hehehehehehe". Nosacze tak mają. Zagraliśmy fatalnie, beznadziejnie, okropnie. Kryzys formy ewidentny, byliśmy mniej zwrotni i wolniejsi od Piasta przez cały mecz, od początku do końca. Bartkowski, który przez większą część dotychczasowego sezonu nadrabiał braki żelaznymi płucami dzisiaj ledwo się ruszał. Generalnie wszyscy jakby grają na poziomie, którego duża część osób spodziewała się przed sezonem. Pietrzak słabo, Bartkowski słabo, Zdenek znowu gra jak dotychczasowy Zdenek. Zobaczymy co będzie dalej, mecz z Lubinem jest mega ważny w tej chwili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#26
|
Lech rozjebany 5:2. Wielokrotne powroty z 0:1 czy 0:2 do zwycięstwa lub remisu. Drużyna, na którą chce się patrzeć, pomimo potknięć i wpadek. Wreszcie coś gramy. I ....a kibice sukcesu, jak Ty, bo miały być puchary, a jest w....... z Piastem. No chyba się coś komuś pojebało. Radzę się otrząsnąć. Nie odpisuj, trafiłeś na listę ignorowanych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#27
|
|
no dramat, śmiać mi się chce
![]() Szkoda, że nie wtopili 5:0 bo te 2:0 potraktują jako zwykłą porażkę, wypadek przy pracy, Czas zacząc trenować bez piłki, poruszanie się po boisku oraz wyjścia do podania. Coś w tej drużynie nie pykło po meczu z Lechią. trzeba zmienić trochę sposób grania bo już jest czytelne to wszystko |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#28
|
|
To fakt gra bardzo czytelna...żadnego punktu zaskoczenia.A tempo ...dramat.za każda piłkę do tyłu powinien być kop w dupę.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#29
|
|
5 pkt w 6 meczach
Formacje rozciagniete jak w B-klasie (wiem co mówię, 3 lata grałem) W środku pola lej po bombie Gramy nowatorskim ustawieniem 6-0-4, po wejściu Kort zmienione na 5-1-4 Bartkowski, Basha, Pietrzak poniżej wszelkiej krytyki Bogus i Ondrasek bezbarwni, Wojtkowski znowu robi szum ale każda decyzja zła Ewidentnie miesiąc miodowy się skończył, oby się utrzymać w 8, bo jak nie to może się skończyć kiepsko ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#30
|
|
Dno dna ale co tam ....a robił Pietrzak? Widzę, że zarząd dalej napierdala głowa w mur i myśli ze głowa boli z powodu migreny a nie od napierdalania w mur. Oni myślą ze sprzedadzą Pietrzaka. Czy nie widzą, że to jakiś student z Rumuni jest. Co tu się ....a odpierdala.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|