Cytat:
|
Nie można oceniać Boukhariego pozytywnie po tym meczu, bo swoim zachowaniem bezmyślnie osłabił drużynę. I nie ma tu znaczenia, że przy drugiej sytuacji sędzia się wygłupił, bo pajacadę obu zawodników należało po prostu zignorować (nic nie było - ani z jednej, ani z drugiej strony).
|
Zachowanie Boukhariego w pierwszej sytuacji było trochę nieodpowiedzialne. Mimo wszystko plus dla niego bo przy takie atmosferze jaka jest potrzebni są tacy ludzie. Mógł mieć wszystko w du*** i stać po tym jak kolega oberwał łokciem od Robaka. Przy drugiej sytajci jestem przekonany że Boukari wiedział co robi, zdawał sobie sprawę z tego że Dudu ma żółtą kartkę i chciał załatwić nam grę w przewadze. To jest typ takiego cwaniaka. Niestety nie mógł tego wiedzieć że sędzia wlepi mu też żółtą. Tacy ludzie czasami są potrzebni.