Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#516
Stary 27.10.2010, 10:54
Paljic chyba naoglądał się za dużo Chucka Dobrze że wstawili się za kolegą (najpierw Boukhari za Cleberem, a potem inni za Boukharim), może zaczyna tworzyć się jakiś kolektyw i nie będzie już podziałów polacy-obcokrajowcy.
Najszczęśliwszy był pewnie Mały, który nie pogardzi małą bójką i nie idzie na łatwizne co do wyboru przeciwnika