Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10829
Stary 27.10.2010, 10:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Cel jest prosty powrót do PRL. 90% obywateli ma zap...alać żeby elyta mogła się pławić w luksusie. I robole w cale nie muszą wszystkiego wiedzieć bo i tak nie zrozumieją. Od oceny co jest dobre a co złe są "ałtorytety" z którymi się nie dyskutuje. Bo oni są nowocześni postępowi i europejscy. Jak oni coś orzekną obywatel ma słuchać i wykonywać inaczej zasady demokracji będą zagrożone. Przewoz osób jest antydemokratyczny bo nie odprowadza haraczu a co najistotniejsze NIE DOSTAŁ POZWOLENIA. Niech zapłaci za pozwolenie, a że wtedy będzie woził za większą kasę, cóż nie stać cie obywatelu jeździj rowerem albo spacerem.
dokładnie,podpisuje sie pod Twoim postem.
Mam prawo jazdy kat. C (ciężarówka) jednak żeby przewozic COKOLWIEK (nawet piasek czy żwir ) to trzeba zapłacic dodatkowe 3,5 tyś zł na kolejny kurs na przewóz rzeczy.
W Unii Europejskiej nic takiego nie ma jak uprawnienia na przewóz rzeczy.
Donek i spółka kasuje ludzi na każdym kroku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.10.2010 o godz. 11:00.