Drozd napisał(a):

|
Cel jest prosty powrót do PRL. 90% obywateli ma zap...alać żeby elyta mogła się pławić w luksusie. I robole w cale nie muszą wszystkiego wiedzieć bo i tak nie zrozumieją. Od oceny co jest dobre a co złe są "ałtorytety" z którymi się nie dyskutuje. Bo oni są nowocześni postępowi i europejscy. Jak oni coś orzekną obywatel ma słuchać i wykonywać inaczej zasady demokracji będą zagrożone. Przewoz osób jest antydemokratyczny bo nie odprowadza haraczu a co najistotniejsze NIE DOSTAŁ POZWOLENIA. Niech zapłaci za pozwolenie, a że wtedy będzie woził za większą kasę, cóż nie stać cie obywatelu jeździj rowerem albo spacerem.
|
dokładnie,podpisuje sie pod Twoim postem.
Mam prawo jazdy kat. C (ciężarówka) jednak żeby przewozic COKOLWIEK (nawet piasek czy żwir ) to trzeba zapłacic dodatkowe 3,5 tyś zł na kolejny kurs na przewóz rzeczy.
W Unii Europejskiej nic takiego nie ma jak uprawnienia na przewóz rzeczy.
Donek i spółka kasuje ludzi na każdym kroku