1q2 napisał(a):

|
To jest ciężki temat.Z jednej strony mamy kolesi co często nie znają miasta - wsiadam do przewozu, podaje adres w centrum a nie jakieś obrzeża a ten jedzie .... nie wiadomo którędy, gdzie muszę burzyć bo gość jedzie centralnie dłuższą trasą,z tym swoim gpsem, domyślam się wiedząc dobrze że nie wiezie jakiegoś najebanego turysty ,z drugiej strony taxówki ze swoją żałosna zmową cenową uniemożliwiającą konkurencje a co za tym idzie, niższe ceny
|
Albo dziennikarz jest debilem albo się nie wyspałem. Firmy działają w 100% zgodnie z prawem - najwidoczniej żyjemy w kraju gdzie jak coś jest tańsze to jest zakazane:
- drogi najdroższe w Europie
- nowe auta jedne z najdroższych w Europie
- kosmetyki jedne z najdroższych w Europie
- ciuchy ceny jak z kosmosu
By żyło się lepiej!
Niech się posłowie zajmą KRUS'em a nie przewozem osób, Boże, jeśli oni zostaną wybrani kiedykolwiek jeszcze raz do Sejmu to będzie to idealna sytuacja z filmu "Idiokracja"
