Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 27.10.2010, 00:16
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
albo zorganizujmy spotkanie z Maaskantem
Przed derbami?i to bardziej z grajkami.Ja wiem że dla wielu jesteśmy tylko takimi szczekającymi nołnejmami ale jakby ktoś kto ma możliwości, pochylił się nad tym.Wiadomo, Amica, Legia ale parchy to jest priorytet bez dwóch zdać.Mamy połowe nowego zespołu, nowego trenera - takie spotkanie uświadamiające im jak dla nas ten mecz jest ważny, mogło by być bardzo pożyteczne.

Oczywiście plus dla naszego islamskiego terrorysty+ drugiego już typowo wiślackiego chuligana, którzy pokazali że nie jest dla nich obojętne, jak ktoś poniewiera kolegę.+ też za to że wiedzieli na co mogą sobie pozwolić i tego nie przekroczyli.
94 - Allah Akbar!!