Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#488
Stary 26.10.2010, 23:17
1q2 napisał(a):Wyświetl post
I ostatni duży plus - Boukhari.Za chuja nie przyłącze się do nagonki dla niego.Dziś zagrał z wielkim poświęceniem, non stop pod grą, sporo celnych przerzutów podań, celnych wślizgów czy mądrych fauli przerywających kontry rywali.
Jak Maaskant dotrwa do wiosny to będzie z niego jeden z liderów zespołu.
Dokładnie tak to widzę. To naprawdę gość z niesamowitym potencjałem, i nawet teraz - bez kondycji, bardzo dużo dający drużynie. Jeszcze będziemy mieli z niego pociechę, a już teraz nie widzę kto mógłby za niego grać że niby miałby być pożyteczniejszy dla zespołu.

Fajnie Cikos - a patrząc na wiek można domniemywać, że będzie jeszcze lepszy.
Paljic po raz kolejny pokazuje, że to znakomity nabytek. Zdecydowanie najlepszy transfer ostatniego okienka.

Słabo Bunoza i Rios.

Rozumiem że Rios to nie jest typowy napastnik, ale.... od gościa za którego mamy zapłacić ponad 1 mln EUR należy chyba więcej wymagać. Może na skrzydle będzie lepiej ale....nie sądze, żeby jego szybkość, a raczej jej brak, predysponowała go do gry na skrzydle.


Reasumując - mamy słabą obronę, super silny środek pola z dużą konkurencją dobrych graczy i słaby atak - znowu jesteśmy skazani tylko na Pawła Brożka, bo jak go nie ma, to nie ma kto grać. Żuraw to najwyżej joker.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....