Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16205
Stary 26.10.2010, 23:10
Naprawa tej murawy nawet w chwili obecnej to nie jest jakimś mission impossible - włączyć podgrzewanie, do tego lampy doświetlające i wróciłaby do kondycji. Te bagienka w polach bramkowych trzeba jednak wymienić.
Kwestia tego, co zrobi firma odpowiedzialna za stan murawy i czy klub zgłosi żądanie naprawy.
Ten fragment przy trybunie południowej trzeba będzie doświetlać tak czy siak, aby murawa była takiej jakości jak na reszcie boiska.
Odpowiedz cytując