Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#479
Stary 26.10.2010, 23:05
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem że Bunozie fajnie wychodzą rzuty wolne na treningach( ktoś tam coś na forum wspomniał). Jeśli to prawda to szkoda że nie w meczu.
Potwierdzam, pare ladnych bramek juz wpadlo. Ma facet kopyto i potrafi strzelic