dj_ibutti napisał(a):

Przecież nie jest tajemnicą, że Smokowski i Twarowski do C+ trafili z.... Naszej Legii.
Więc, czego Wy od nich oczekujecie? Czy wy byście, za cenę obiektywizmu, chcieli dowalić Wiśle? Nie sądzę. Poza tym, to nie C+ ma oceniać te sytuacje, a komisja ligi.
|
Ale co by nie mowic o Smokowskim i Twarowskim w programach trzymaja "linie" i przynajmniej pozorują obiektywizm,bo Legii napewno jakos nie faworyzują.