Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7938
Stary 26.10.2010, 22:56
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Przecież nie jest tajemnicą, że Smokowski i Twarowski do C+ trafili z.... Naszej Legii.
Więc, czego Wy od nich oczekujecie? Czy wy byście, za cenę obiektywizmu, chcieli dowalić Wiśle? Nie sądzę. Poza tym, to nie C+ ma oceniać te sytuacje, a komisja ligi.


Ale co by nie mowic o Smokowskim i Twarowskim w programach trzymaja "linie" i przynajmniej pozorują obiektywizm,bo Legii napewno jakos nie faworyzują.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując