Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5063
Stary 26.10.2010, 22:14
Z Legią i Wisłą na serio musiało być źle, skoro dzisiejsze spotkania obu zespołów się komuś podobały.

W mojej opinii to Legia chciała zagrać jak najmniejszym nakładem sił. Najbardziej waleczny w naszym zespole od początku seozny Vrdoljak dziś sobie spacerował po boisku. Inni też nie lepiej. Nie spieli sie na to spotkanie co wg mnie w piłce jest niedopuszczalne.
Odpowiedz cytując