|
Co do meczu w wykonaniu tvp to jest to amartoszczyzna. Kolega robiący wywiad przed meczem ledwo dukał po angielsku, może dlatego że to telewizja polska. Bunioza to mnie wnerwiał, komentator nie potrafi liczyć w zakresie do 5 1+1+1 wyszło mu 4. Co do powtórek to ostrzegali gdzieś że jest ograniczona ilość kamer i na powtórki nie ma co liczyć.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|