Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7936
Stary 26.10.2010, 22:03
Dean napisał(a):Wyświetl post
O właśnie i niech komentatorzy odpowiedzą na to pytanie z ogromnym uśmiechem na twarzy podczas Ligi + Extra.
Przecież nie jest tajemnicą, że Smokowski i Twarowski do C+ trafili z.... Naszej Legii.
Więc, czego Wy od nich oczekujecie? Czy wy byście, za cenę obiektywizmu, chcieli dowalić Wiśle? Nie sądzę. Poza tym, to nie C+ ma oceniać te sytuacje, a komisja ligi.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując