Dean napisał(a):

O właśnie i niech komentatorzy odpowiedzą na to pytanie z ogromnym uśmiechem na twarzy podczas Ligi + Extra.
|
Przecież nie jest tajemnicą, że Smokowski i Twarowski do C+ trafili z.... Naszej Legii.
Więc, czego Wy od nich oczekujecie? Czy wy byście, za cenę obiektywizmu, chcieli dowalić Wiśle? Nie sądzę. Poza tym, to nie C+ ma oceniać te sytuacje, a komisja ligi.