Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#542
Stary 26.10.2010, 22:00
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie były nie do obrony, ale też nie obciążały konta bramkarza. Były to takie bramki, które mogły wpaść ale nie musiały, soczysty strzał z bliska i decyduje fart + refleks bardziej niż kunszt bramkarski. Pawełek tego szczęścia w obu sytuacjach nie miał. Jak dla mnie dobre wykończenia (szczególnie to z GKS, tuż przy samym słupku mimo iż z ostrego kąta) i tyle.

Jeśli idzie o bramkę z Ruchem to miał szansę ją wyciągnąć, po oglądnięciu powtórki n-razy, mogę stwierdzić, że popełnił błąd (bo chwilę się zawachał) ale babola to Mariusz zrobił z Zagłębiem (strzał Caiado) czy też wtedy, gdy uratował nas słupek w meczu z Lechią.
Ot co! Pełna zgoda, a trochę się w życiu "nabronilem"
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując