|
widac powoli ze cos ruszyło pomogło przełamanie!! można zauważyć gołym okiem ze Wisła prowadzi grę . Bunoza zagrał dzis poprawnie jak dla mnie jeden błąd dał sie ograć Sernasowi czy jak mu tam ,
teraz tylko do zimy i czekajmy na zimowy oboz
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
|