Wyświetl pojedynczy post
pierdek18
Senior Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#439
Stary 26.10.2010, 21:56
widac powoli ze cos ruszyło pomogło przełamanie!! można zauważyć gołym okiem ze Wisła prowadzi grę . Bunoza zagrał dzis poprawnie jak dla mnie jeden błąd dał sie ograć Sernasowi czy jak mu tam ,

teraz tylko do zimy i czekajmy na zimowy oboz
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"